Mikropigmentacija (ilgalaikis makiažas)

Protingas ir ilgalaikis pasirinkimas

Ilgalaikį kontūrinį makiažą, dar dažnai vadinamą mikropigmentacija, galima rinktis ne tik tam tikrų veido bruožų paryškinimui, tačiau ir asimetrijos ištaisymui, veido formos koregavimui. Permanentinis makiažas Vilniuje – estetikos ir mokymo centro „Kosmedija“ paslauga, kurią atlieka profesionalūs kosmetologai, todėl galėsite būti užtikrinti aukšta teikiamų paslaugų kokybe. Atliekamos antakių korekcijos procedūros, koreguojami permanentiniai antakiai prieinamomis kainomis.

Permanentinis makiažas – ką reikėtų žinoti?

Saugios dažomosios priemonės, t.y. pigmentai, įleidžiami su plona adata į viršutinį odos sluoksnį (maždaug 0,3–0,8 mm po oda). Procedūrai naudojama speciali permanentiniam makiažui skirta aparatūra, sterilios adatos, kita moderni įranga. Procedūra yra visiškai neskausminga ir beveik nesukelia diskomforto.

 

Ilgalaikis makiažas išlieka iki 3–4 metų, tačiau pravartu turėti omenyje, kad jo išsilaikymo trukmė priklauso nuo tam tikrų papildomų veiksnių. Keletas svarbiausių iš jų:

 • procedūros kokybė;
 • pakartotinių procedūrų lankymas;
 • gyvenimo būdas.

Nuo to, ar buvo lankomos papildomos procedūros ir ar buvo vaikštoma į soliariumus, naudojamos rūgštinės makiažo priemonės, priklauso makiažo patvarumas. Taip pat įtakos turi genetika, odos riebumo, prakaitavimo savybės.

Ilgalaikis makiažas lūpoms, antakiams, vokams

 • Lūpos. Ilgalaikį makiažą galite rinktis ne tik lūpų ryškinimui, bet ir formos, asimetrijos korekcijai. Po procedūros lūpos atrodys vizualiai putlesnės, o jų linija bus dailesnė. Tik atminkite, kad svarbu atsargiai įvertinti ne tik tai, kokios formos ar ryškumo lūpų norite, bet ir tai, kas tinka prie kitų Jūsų veido bruožų. Kosmetologų specialistų pagalba šiuo atveju – tiesiog būtina.
 • Antakiai. Retus, šviesius, formą praradusius antakius nėra lengva prižiūrėti. Po šios procedūros Jums nereikės kasdien vargti stengiantis suteikti jiems gyvybės. Permanentiniai antakiai – tai puikus sprendimas norinčioms išryškinti gražiausius savo veido bruožus ir atrodyti dar gražiau. Mūsų kosmetologai – ilgametę patirtį turintys profesionalai, suprantantys, kaip veido bruožai vienas kitą papildo ir kas geriausiai tinka Jums. Konsultacijos metu kartu parinksime antakių formą, spalvą, ryškumą bei tankumą.
 • Vokai. Procedūros metu sukuriamas gražus kontūras ant viršutinių vokų, užpildomi tarpai tarp viršutinių vokų blakstienų, todėl jos atrodo tankesnės. Blakstienos ant apatinių vokų dažniausiai yra blyškios, todėl ilgalaikio makiažo pagalba galima užpildyti tarpelius tarp jų. Akys atrodys išraiškingesnės bei vizualiai didesnės.

 

Svarbu! Nepamirškite, kad ryški spalva, matoma iš karto po procedūros, nesilaikys nuolatos ir šiek tiek nubluks jau maždaug po savaitės. Paryškinti bruožai bus pastebimi, tačiau neatrodys tarsi taip tarsi ką tik išėjote iš procedūros. Todėl svarbu periodiškai apsilankyti pas kosmetologą tam, kad visi reikiami bruožai būtų paryškinti.

 

Mūsų komandos tikslas yra suteikti klientams išsamias konsultacijas bei atsižvelgti į kiekvieno individualius lūkesčius tam, kad atliktos procedūros rezultatai atitiktų trokštamą grožio viziją. Permanentinis makiažas Vilniuje su „Kosmedija“ komanda – grožio, elegancijos, natūralumo garantija.

 

Maloniai kviečiame kreiptis dėl išsamesnės informacijos ir paslaugų kainų!

„Diamant Blading“- deimantinė manualinė mikropigmentavimo technika

Aprašymas

„Diamant Blading“ – tai permanentinio makiažo metodas, naudojamas visame pasaulyje. Specialia technika atliekami mikro pjūviai odoje leidžia įtrepti dažų nenaudojant adatų. Pigmentas implantuojamas labai plonu ir aštriu mikrochirurginiu deimantiniu peiliuku. Šis metodas leis nesunkiai pasiekti norimą rezultatą - gražią, lygią ir natūralią antakių išvaizdą.

Kitas metodo privalumas – odos gijimas. Oda gyja labai greitai, o pigmento spalva nesikeičia, nemigruoja, neišsilieja, kontūras lieka ryškus, kaip ir pigmentas. Dėl to permanentinis makiažas ir atrodo taip natūraliai, turi itin ploną struktūrą. Po gijimo, nupieštas plaukelis yra skustuvo ašmens plonumo.

Deimantinis peiliukas yra labai aštrus. Šio aparato prototipas paimtas iš mikrochirurginės oftalmologijos. Jam niekas neprilygsta. Dėl šios priežasties saugumas yra labai svarbus. Kad neįpjautumėme odos per giliai, yra trijų ilgių fiksatoriai, kurie neleidžia įpjauti per giliai. Skirtumas tarp trijų fiksatorių yra kelių mikrometrų. Fiksatorių dėka darbas vyksta saugiai, galima išvengti neatitikimų tarp skirtingų implantavimo gylių ir kitų pažeidimų.

Diamant Blading“ metodo pranašumai:

 • kruopštus ir tikslus darbas;
 • be įdrėskimų;
 • sklandžiai, be įtampos ir greitai atliekamas darbas;
 • nedidelis skausmas;
 • oda greitai gyja, išvengiama limfos tekėjimo, susiformuoja nedidelis šašas;
 • puikus, labai kokybiškas ir ilgai naudojamas įrankis, turintis CE sertifikatą (pagamintas Šveicarijoje);
 • nereikia papildomų priemonių (pvz.: antgalių, adatų).

Informacija

Procedūros kaina: 250 Eur

Procedūros trukmė: 2 - 3 val

Antakių mikropigmentacija

Aprašymas

Kokios formos antakius Jūs norėtumėte turėti? Klausiamai pakeltus ar koketiškai išlenktus? O gal Jums reikia paslėpti randus ar odos trūkumus? Jums padės permanentinis antakių makiažas. Pagrindinis antakių tatuažo skirtumas nuo dekoratyvinės kosmetikos – natūralumas. Jokiu pieštuku, jokiais vokų šešėliais Jūs nepasieksite tokio antakių formos natūralumo, kaip atlikusi antakių tatuažą

Ilgalaikis makiažas – pati geriausia išeitis daug keliaujančioms arba sutrikusios regos moterims ir, žinoma, damoms, norinčioms visada atrodyti nepriekaištingai. Permanentinis makiažas leis kiekvienai puikiai atrodyti ne tik vakarėlyje, bet ir poilsiaujant pajūryje, plaukiojant baseine ar sportuojant.

Antakių tatuažas atliekamas naudojant keletą atlikimo technikų:

 • natūralių plaukelių imitavimas – naudojamas siekiant paslėpti randus, randelius arba kai nėra plaukelių;
 • tūrinis retušavimas 3D – naudojamas norint pabrėžti išblukusių antakių natūralią formą;
 • tankus retušavimas „pin-up“ stiliumi – lengvai susitvarko su šviesių ir retų plaukelių problema arba kai jų iš viso nėra;
 • spalvos perėjimas ir akcentų derinimas – naudojamas, norint pasiekti tolygų perėjimą iš tamsesnių į šviesesnius antakių atspalvius;
 • perlamutrinio blyksnio po antakiais efektas- žvilgsniui suteikia išraiškos ir pikantiškumo.

Kiekviena antakių tatuažo technika naudojama tiek atskirai, tiek ir kartu su kitomis technikomis, pavyzdžiui, retušavimas + plaukeliai ir t.t. Nenuogąstaukite, antakių tatuažas nepakenks Jūsų plaukeliams: dažomieji pigmentai įterpiami tik į patį viršutinį odos sluoksnį, o plaukelio svogūnėlis yra kur kas giliau.

Informacija

Procedūros kaina: 250Eur

Procedūros trukmė: 2 val

Manualinis (microblading) mikropigmentavimo būdas

Aprašymas

Ilgalaikė manualinė mikropigmentacija - iš esmės – tai ilgalaikio makiažo procedūra, atliekama specialia rankine manipula, turinčia sterilius vienkartinius adatinius antgalius. Pigmentas įterpiamas į viršutinį odos sluoksnį 0,3-1,0 mm gylyje tam tikrais judesiais. Manualinio ilgalaikio makiažo rezultatas – nepakartojamas natūralumas. Procedūra trunka trumpiau, negu ilgalaikį makiažą atliekant aparatu, gijimas vyksta lengviau, o ir rezultatas pamatomas gerokai greičiau.

Kokie manualinio mikropigmentavimo pranašumai?

Piešinys į odą įterpiamas lengvai, nėra vibracijos ant odos ir nemalonaus aparato garso, greitas gijimas, nemalonių pojūčių, užsikrėtimo rizikos nebuvimas dėl tik vieną kartą naudojamų keičiamų medžiagų. Pagrindinis technikos privalumas – itin plonos linijos, preciziškumas.

Kiek ilgai išsilaiko ilgalaikis makiažas?

Manualinio mikropigmentavimo metodu ant odos galima sukurti makiažą, kuris nenusitrins kelerius metus. Norint gauti optimalų rezultatą, būtina korekcija. Permanentinio makiažo ilgaamžiškumas priklausys nuo moters amžiaus, jos odos tipo, taip pat nuo jos maitinimosi įpročių ir gyvenimo būdo. Senstant odos atsinaujinimo procesai sulėtėja, o ilgalaikio makiažo išnykimo greitis sumažėja. Jaunos merginos dažniau lankysis pigmentavimo meistro kabinete negu subrendusios moterys. Taip pat reikia atminti, kad pigmentai netoleruoja tiesioginių saulės spindulių, išdega ir pamažu išnyksta. Todėl prieš važiuodamos prie jūros nepamirškite būtinybės naudoti apsauginius kremus nuo saulės spindulių!

Kaip vyksta procedūra?

Visą procedūrą atlieka ilgalaikio makiažo meistras. Meistras vienkartinėmis steriliomis adatomis ir įvairių atspalvių ilgalaikiam makiažui skirtų pigmento rinkiniu ant veido sukuria pageidaujamą antakių ir vokų formą, apimtį ir spalvą. Procedūra sukelia minimalų nepatogumą, tačiau esant reikalui naudojamos paviršinio nuskausminimo priemonės.

Dauguma klientų, turėjusių galimybę atlikti ilgalaikio makiažo procedūrą naudojant aparatą, tvirtina, kad šis metodas yra komfortiškesnis.

Kaip tai atrodo?

Meistriškai gali būti sukurta ir antakių mikropigmentacija, tankių blakstienų efektas, ištušuotos strėlytės, gautas šešėlių efektas. Rezultatas bus natūralus ir lengvas. Nė viena kita tatuažo technika nesuteiks tokio savo natūralumu pribloškiančio efekto! Pigmentų atspalviai parenkami individualiai, darant ilgalaikį makiažą būdinga panaudoti kelis atspalvius vienoje zonoje, o tai padeda pasiekti didžiausią estetinio natūralumo efektą !

Nuo ko priklauso ilgalaikio makiažo kokybė?

Kokybė priklauso nuo meistro profesionalumo, aparatūros ir pigmentų. Meistras turi būti patyręs, taip pat turi būti geras visažistas, o tai reiškia žinoti viską apie veido proporcijas, sugebėti įžvelgti žmogaus įvaizdį, subtiliai jausti spalvų gamos niuansus. Be to, būtina dirbti kokybišku naujausios kartos aparatu ir su kokybiškais pigmentais, tai yra visu tuo, kas specialiai sukurta ilgalaikiam makiažui.

Informacija

Procedūros kaina: 150 - 250 Eur

Procedūros trukmė: 2 val

Viršutinių ir apatinių vokų (akių kontūro) mikropigmentacija

Aprašymas

Suteikti akims norimą formą, jas vizualiai padidinti ar sumažinti padės viršutinio voko kontūro tatuažas, o kartu su apatinio voko tatuažu akių makiažas bus baigtas. Tiktai įsivaizduokite, dabar Jums neprireiks jokių akių pieštukų, tušo ar paryškinimo. Jūs visada atrodysite taip, lyg ką tik pasidažiusi.

Vokai ir blakstienos išryškina akis. Atlikus mikropigmentaciją ir pritaikius įvairių spalvų derinius akys pradės žvilgėti ir spindėti, savaime suprantama, jos bus padažytos. Brėžiant akių kontūrą pigmentavimas atliekamas tarp blakstienų plaukelių. Žvilgsnis išlieka natūralus ir aiškus. Tokiu būdu per didelės ar per mažos akys gali būti optiškai sumažinamos arba padidinamos bendro vaizdo atžvilgiu. Be to, jūsų akys bus nuolat gražios ir nereikės nerimauti, kad „nubėgo“ makiažas.

Permanentinis vokų makiažas nūdienoje nesibaigia viršutiniu arba apatiniu voko tatuažu su „strėlyte“. Tokia dažančiųjų pigmentų tepimo ant odos technika, kaip „šešėlinis tušavimas“, leidžia sukurti ant viršutinių vokų šviesių (lengvų) šešėlių efektą. Šešėliai atrodo natūraliai, ant veido nejaučiama grimo. „Šešėlinis tušavimas“ padeda įveikti „žvilgsnio sunkumą“, kuris paprastai būdingas tiems, kurių išorinį akies kampą slepia didelis vokas.

„Šešėlinio tušavimo“ technika galima pasiekti spalvų perėjimo derinimo: nuo šviesaus atspalvio prie tamsesnio bei „padūmavusių akių“ efektą. Be to, permanentinis vokų makiažas užmaskuos operacinius randus po blefaroplastikos.

Procedūros metu jūs nepajausite skausmo, atliekant vokų tatuažą nuskausminimui naudojami skysti anestetikai.

Išraiškingas, įsiskverbiantis iki pat sielos gelmių, viską deginantis ir griaunantis žvilgsnis, tankios blakstienos ir migdolo formos akys. Kažkam tai gamtos dovana, o kažkas gali tik pasvajoti apie jas. Pats laikas svajones paversti tikrove – ilgalaikis vokų makiažas „atvers“ Jums akis!

Informacija

Procedūros kaina: 150 - 230 Eur

Procedūros trukmė: 2 val

Lūpų mikropigmentacija

Aprašymas

Lūpų tatuažas ne tik suteiks putlumo, bet ir pabrėš, pakeis ar pakoreguos natūralią lūpų formą, sukurs nedažytų lūpų efektą, padarys lūpų spalvą ar kontūrą ryškesnius arba visiškai juos pakeis.

Atliekant lūpų kontūro mikropigmentaciją galima koreguoti lūpas, kad jos įgautų simetrišką vaizdą, o „išplaukusiam“ lūpų kontūrui suteiks gražią formą. Lūpų kontūras gali būti suformuotas ir su šešėlio efektu arba galima pigmentuoti net visas lūpas, todėl Jums nebereikės jų dažyti.

Ilgalaikis makiažas – pati geriausia išeitis daug keliaujančioms arba sutrikusios regos moterims ir, žinoma, damoms, norinčioms visada atrodyti nepriekaištingai. Permanentinis makiažas leis kiekvienai puikiai atrodyti ne tik vakarėlyje, bet ir poilsiaujant pajūryje, plaukiojant baseine ar sportuojant.

Kas pasakė, kad suteikti lūpoms madingą putlumą galima tik naudojant silikoną? Yra labiau tausojantis būdas vizualiai padidinti lūpų formas – tai lūpų tatuažas.

Lūpų tatuažo technikos esmė – lūpų kontūro apvedimas plona linija ir tolygus spalvinis užtušavimas visame plote. Jeigu pageidaujate, Jūs galite padaryti nedažytų lūpų efekto tatuažą ir visada būsite rami dėl savo makiažo. Ir priešingai, jeigu svajojate atrodyti kuo natūraliau, pasidarykite lūpų tatuažą tušuodamos spalva, kuri idealiausiai tinka prie natūralios Jūsų lūpų spalvos. Keičiant lūpų formą tatuažu, kontūro linija daroma šiek tiek aukščiau arba žemiau natūralaus kontūro linijos.

Kad ir kokio tikslo Jūs siektumėte darydamos lūpų tatuažą, rezultatas visada bus pritrenkiantis!

Informacija

Procedūros kaina: 250 Eur

Procedūros trukmė: 2 val

Mikropigmentacijos korekcija, spalvos atnaujinimas

Aprašymas

Tatuažo atnaujinimas po mėnesio ar metų – visiškai natūrali procedūra, kadangi po oda įterptas pigmentas laikui bėgant išblunka. Tada procedūrą reiktų pakartoti ir taip paryškinti išblukusį makiažą.

Mikropigmentacijos procedūros eigoje pigmento lašeliai yra implantuojami į dermos sluoksnį. Bet kas, kas yra palikta epiderminiame sluoksnyje, nusilupa ir išnyksta. Pradinis lupimasis prasideda praėjus maždaug trim dienom po tatuiravimo. Mažos šalinamos odos dalelės lupasi kartu su spalva, kuria buvo nudažytas paviršinis sluoksnis. Priklausomai nuo daugelio veiksnių (tame tarpe klientės amžiaus, jos sveikatos, odos būklės, gyvenimo būdo ir priežiūros namuose gijimo proceso metu,) galutinis rezultatas „nusistovi“ per tris –šešias savaites. Po to spalvos ilgalaikiškumo laipsnis yra kiekvienai klientei individualus. Spalva gali išblukti dėl daugelio veiksnių, tame tarpe ilgai trunkančių saulės vonių, kitų UVA formų, žmogaus kūno chemijos ir to, kiek rūpinamasi išlaikyti sukurtą rezultatą. Bet koks procesas, kuris veikia dermos sluoksnį, toks kaip pilingas, gydomosios procedūros ir tam tikri vaistai tokie kaip Acutane, taip pat gali neigiamai paveikti spalvos vientisumą.

Visiškas spalvos pakeitimas dažniausiai atliekamas klientams nepatenkintiems tatuažo rezultatu. Atliekant korekcijos procedūrą, naudojamos trys pagrindinės tatuažo technikos:

 1. Pripiešimas – po oda papildomai įterpiamas dažantis
 2. Kamufliažas – tai savotiškas „tatuažas ant tatuažo“, ši technika numato ne dažančių medžiagų įterpimą, o esamo uždažymą kito (reikiamo) atspalvio pigmentu.

Informacija

Procedūros kaina: 75 - 210 Eur

Procedūros trukmė: 2 val

Pigmento išėmimas

Aprašymas

Informacija Ruošiama

Informacija

Procedūros kaina: 150- 350 Eur

Procedūros trukmė: 2 val