Kūno procedūros

Procedūros jūsų kūnui ir sielai

Aparatinė kosmetologija

Kūno procedūra su Nannic aparatu

Aprašymas

Dažnai dermatologiniuose ir kosmetiniuose preparatuose yra aktyvių elementų, kurie gali veikti tik kai jie patenka į giliausią odos sluoksnį. Tačiau dažnai išoriškai naudojamų priemonių veiksmingumas nėra optimalus, kadangi jų pernešimas į odą yra lėtas dėl stratum corneum pasipriešinimo. Todėl dauguma mažų vandenyje tirpių neelektrolitų pasklinda į sisteminę apytaką tūkstantį kartų greičiau, jei raginio sluoksnio nėra. Dėl šios priežasties buvo ištirta daugybė priemonių, kurios leistų vaistams ir kosmetikos priemonėms įveikti šį barjerą. Šios strategijos apima fizinius, biocheminius ir cheminius metodus.

Pažiūrėkim kaip viskas vyksta gamtoje! Pavyzdžiui, šviesos prasiskverbimas į odą. Kai mūsų odą veikia saulės šviesa, tam tikros šviesos dalelės lieka stratum corneum paviršiuje, o kitos patenka giliai į dermą ir netgi į sub cutis. Šilumos poveikis gali pasiekti netgi raumenis ir kaulus. Sudėtingais biocheminiais kanalais šviesa aktyvuoja daugybę cheminių reakcijų. Tokiu būdu mūsų oda įgauna įdegį, stiprėja mūsų kaulai, saulei šviečiant mes jaučiamės laimingi ir t.t. Tuo pat metu ši šviesa padeda susidaryti organizmą neigiamai veikiantiems cheminiams elementams, kurie savo ruožtu įtakoja raukšlių, ligų, laisvųjų radikalų ir t.t. atsiradimą. Kuriant Nannic NBE500 aparatą buvo panaudotas moduliuotas dažnis, kuris veikia panašiai kaip šviesa, tačiau nesukelia degradacinių procesų. Nannic Beautifying Energy teikia gerai fokusuotą šilumą į gilesnius sluoksnius. Aparato veikimas įgalina sunaikintų audinių repoliarizaciją tiekdamas metabolinį aprūpinimą, kuris yra būtinas arterinei, veninei ir limfos apytakai. Pats įdomiausias faktorius yra tas faktas, kad reikalinga energija tiesiogiai aprūpina būtent tas konkretus audinys.

Biologinis poveikis:

 • Arterinės apytakos pagerėjimas, kadangi išauga maistinių medžiagų ir deguonies
 • Limfos ir veninio ištekėjimo pagerėjimas dėl efektyvesnio toksinių elementų ir katabolitų išstūmimo.
 • Pagerėjimas membranos pusiausvyros visų ląstelių, kurios yra procedūra veikiamame plote (adipocitai, fibroblastai ir t.).
 • Metabolizmo išaugimas dėl vidaus temperatūros padidėjimo (Van’thoff’s dėsnis).
 • Potencialumo sustiprinimas ir sinergija veikliųjų medžiagų, kurios yra stumiamos į epidermį ir dermą.

 

Procedūra kūnui taikoma:

 • kovai su celiulitu;
 • odos stangrinimui;
 • nežymių sustorėjimų šalinimui;
 • kovai su rankų sustorėjimu;
 • pilvo odos suglebimo po gimdymo šalinimui;
 • krūtų audinio liftingui;
 • nelygumų ant šlaunų šalinimui ir šlaunų stangrinimui;
 • strijų mažinimui.

Informacija

Procedūros kaina: 50 Eur

Procedūros trukmė: 30 - 90 min

Kūno procedūra su Cellutec aparatu

Aprašymas

Cellutec procedūrų metu specialiu aparatu atliekamas vibromasažas (subalansuotas aukšto dažnio spiralinis masažas), kuris jau ilgą laiką naudojamas ne tik relaksacijai, bet ir gydomojoje medicinoje. Masažo dėka pasiekiamas šiluminės terapijos efektas, kurio dėka lipocitų skaidymo procesas, gerėja medžiagų apykaita, stimuliuoja kraujotaką. Vibromasažas rekomenduojamas ne tik norint sulieknėti, bet ir jau numetus svorio ar po riebalų nusiurbimo procedūros – kaip intensyvi stangrinamoji priemonė, padedanti greitai pasiekti norimų rezultatų. Cellutec procedūros padės atgauti odos tonusą, sulyginti ją bei padailinti siluetą.

Cellutec® metodas yra naujas požiūris į kūno priežiūros procedūras. Ši nauja koncepcija gali būti taikoma estetinei kūno priežiūrai, kūno ‘gerbūvio’ procedūroms ir bendram kūno sveikatos atgaivinimui. Ši sistema yra G5® kompanijos 40 metų patirties, gaminant profesionalias masažo sistemas, rezultatas.

G5 Cellutec® aparato pagalba sprendžiamos tokios problemos:

 • celiulitas;
 • riebalų sankaupos;
 • raumenų sustingimas - žemos vibracinės bangos atpalaiduoja ir tonizuoja raumenis, jos taip pat padeda palaikyti raumenų tonusą;
 • kojų tinimas;
 • pagreitinama medžiagų apykaita;
 • gerinamas limfinės ir kraujotakos sistemų darbas - vibraciniai virpesiai su giliu, slystančiu ir tolygiu spaudimu skatina giluminį ir paviršinį kūno skysčių drenažą;
 • mažinamas patinimas po traumų;
 • skatinama detoksikacija, pagerinamas audinių aprūpinimas deguonimi;.
 • stimuliuoja epidermio ląsteles ir sudedamąsias dermos dalis, todėl atgaivina odą;
 • gerinamas odos pralaidumas, todėl ji giliau pasisavina odos priežiūros priemones;
 • natūralus vibracinių bangų poveikis sukelia odos trintį, todėl pakyla kūno temperatūra, kuri pagerina odos imlumą, stimuliuoja periferinę kapiliarinę apytaką ir suminkština epidermį;
 • vibracinės bangos veikia centrinę nervų, jos stimuliuoja jautriąsias odos ląsteles, poodinius audinius ir jautriuosius receptorius raumenyse. Mažina skausmą ir kuria bendrą komforto pojūtį. Vibroterapija yra veiksminga relaksacinė priemonė, kurią galima derinti su kitom masažo rūšimis.

G5 Cellutec® aparatas patvirtintas ES – jis suteikia aukščiausio lygio paslaugas ir padeda pasiekti maksimalius rezultatus.

Procedūros aprašas: Problematiškos kūno vietos patepamos specialiu aliejumi arba kremu. Individualiai parinktas antgalis prijungiamas prie Cellutec® aparato ir atliekamas gilus, vibracinis stangrinantis/liekninantis/anticeliulitinis/limfos drenavimo/biologiškai aktyvių taškų masažas.

Informacija

Procedūros kaina: nuo 40 Eur

Procedūros trukmė: 20 - 60 min

Kūno pilingas

Kūno pilingas su jūros druska

Aprašymas

Procedūros metu yra atliekamas viso kūno pilngas naudojant GERnetic kompanijos šveitiklis „Salt Peeling“ - jūros druską su eteriniais aliejais.

„Salt Peeling“ giliai odą valanti priemonė, pašalinanti visus nešvarumus ir makiažo likučius, negyvas odos ląsteles. Jis taip pat veikia kaip atpalaiduojamoji priemonė, šalinanti raumenų ir nervų nuovargį, papildo odą mineralais ir skatina ląstelių atsinaujinimą. Pilingo sudėtyje esanti kristalizuota jūrų druska, išgauta iš saugomų vietų, yra ypač švari ir gausi magnio, geležies, cinko bei vario, kurie būtini gerai sveikatos būklei užtikrinti, o eterinis citrinžolių aliejus saugo nuo uždegimo, ypač rekomenduojamas esant celiulitui, prastai kraujo apytakai ir jaučiant sunkumą kojose, gerai atpalaiduoja.

Atlikus kūno pilingą papildomai galima prijungti kitas kūno priežiūros procedūras ir masažus.

Informacija

Procedūros kaina: 45 - 50 Eur

Procedūros trukmė: 20 - 30 min

Kūno pilingas su koraliniu pilingu

Aprašymas

Procedūros metu yra atliekamas viso kūno pilngas naudojant Christina Laboratories kompanijos augalinį pilingą Rose de Mer.

Pilingas pašalina negyvas ląsteles, odos riebalus ir nešvarumus nuo odos paviršiaus, skatina ląstelių regeneraciją, stimuliuoja odos metabolizmą, kraujo cirkuliaciją. Rose de Mer – 100% augalinis, gilaus veikimo pilingas, buvo pagamintas remiantis moksliniais pasiekimais tam, kad pažadintume natūralią organizmo reakciją į pilingą ir pasiektume matomus rezultatus su minimaliais šalutiniais poveikiais. Pilingas sukelia ir palaiko vadinamąsias tradicines reakcijas – karštis, skausmas, paraudimas. Jos būtinos norint pasiekti odos atsinaujinimo ir liftingo efektą, išlyginti raukšles ir pašalinti randus.

Veikliosios „Rose de Mer“ medžiagos yra įprastas oligoproteinų, silikatų, žolelių, jūros druskos ir kalcio mišinys, suaktyvinantis odos šveitimo procesą. Prieš gaunant pilingo miltelius ingredientai yra greitai užšaldomi ir išdžiovinami be konservantų. Šio proceso metu, ilgam laikui, išsaugomi visi aktyvūs ingredientai.

Pilingas veiksmingai, bet natūraliu būdu standina epidermį ir palengvina greitą mirusių odos ląstelių atsisluoksniavimą ir pasišalinimą. Rezultatas yra atnaujinta, pakoreguota ir atkurta oda, pastebimai pagerėjusi odos tekstūra, tonusas ir spalvos tolygumas.

Dėka masažo ir inovatyvių , efektyvių, aktyvių ingredientų Rose de Mer padeda kiekvienam klientui gauti norimą rezultatą nepaisant esančios problemos ir odos tipo.

Informacija

Procedūros kaina: 100 Eur

Procedūros trukmė: 30 - 40 min

Kūno priežiūros programos

Norintiems sulieknėti

Aprašymas

Šiuolaikinis gyvenimo tempas palieka labai mažai laiko atsipalaidavimui, kuris gyvybiškai reikalingas, kad organizmas būtų sveikas ir išlaikytų pusiausvyrą. Mūsų centre siūlomos kūno priežiūros programos suteiks atsipalaidavimo akimirkų bei puoselės jūsų grožį ir sveikatą.

Kūno priežiūros programa tai kompleksas apjungiantis kelias procedūras vienu metu. Tai gali būti gili audinių detoksikacija, skysčių kaupimosi mažinimas, sunkių kojų sindromo terapija, celiulito ir lokalių riebalinių sankaupų korekcija, silueto linijos tobulinimas, bendras lieknėjimas, terapija prieš amžinius pakitimus ir t.t.

Centre dirbantys specialistai rekomenduos Jums labiausiai tinkančią programą norimam rezultatui pasiekti.

 

Kūno priežiūros programa ,,Norintiems sulieknėti“

Į procedūrą įeina:

Pirtis – 20 min

Specialus medžiagų apykaitą skatinantis pilingas – 20 min

Masažas: limfodrenažas, lipolitinis arba anticeliulitinis – 1 val Šarko dušas – 10 min

Parinkto kremo įtrynimas – 10 - 15 min Bendra trukmė – 2 val

Informacija

Procedūros kaina: 102 Eur

Procedūros trukmė: 1,5- 2 val

Grakšti talija

Aprašymas

Šiuolaikinis gyvenimo tempas palieka labai mažai laiko atsipalaidavimui, kuris gyvybiškai reikalingas, kad organizmas būtų sveikas ir išlaikytų pusiausvyrą. Mūsų centre siūlomos kūno priežiūros programos suteiks atsipalaidavimo akimirkų bei puoselės jūsų grožį ir sveikatą.

Kūno priežiūros programa tai kompleksas apjungiantis kelias procedūras vienu metu. Tai gali būti gili audinių detoksikacija, skysčių kaupimosi mažinimas, sunkių kojų sindromo terapija, celiulito ir lokalių riebalinių sankaupų korekcija, silueto linijos tobulinimas, bendras lieknėjimas, terapija prieš amžinius pakitimus ir t.t.

Centre dirbantys specialistai rekomenduos Jums labiausiai tinkančią programą norimam rezultatui pasiekti.

 

Kūno priežiūros programa ,,Grakšti talija“

Procedūros pagrindą sudaro švarių ir natūralių dumblių kaukė, turinti daug mineralinių medžiagų. Dumbliai gyvena ir auga agresyvioje

aplinkoje (stiprios srovės, didelis druskingumas,kintanti šviesa). Laikui bėgant, jie buvo priversti suformuoti ypatingas apsaugines savybes,

įskaitant gebėjimą sintetinti vitaminus, enzimus ir polisacharidus. Jie auga be jokių trąšų, pesticidų ar genetinių manipuliacijų. Kadangi

neturi šaknų, dumbliai turi pagauti ir sulaikyti aktyviuosius jūros elementus, todėl jų gaunamų medžiagų koncentracija būna žymiai didesnė už žemėje augančių augalų.

Jūros dumbliai prisotinti mikroelementais (varis, chromas, cinkas, geležis, kalcis, magnis, manganas, jodas), vitaminais (C, B1, B2, B3, B6,B9, B12, F, E), aminorūgštimis bei peptidais. Procedūros su dumbliais stiprina mikrokraujotaką ir limfos apytaką, skatina elastino ir kolageno susidarymą, mažina svorį, maitina odą mineralais, atstato natūralų organizmo imunitetą, tinka senėjimo prevencijai.

 

Į procedūrą įeina:

Pirtis – 20 min

Specialus medžiagų apykaitą skatinantis pilingas – 20 min

Įvyniojimai su dumbliais – 50 min Šarko dušas – 10 min

Parinkto kremo įtrynimas – 15 min Bendra trukmė – 2 val

Informacija

Procedūros kaina: 90 Eur

Procedūros trukmė: 2 val

Pirties terapija

Aprašymas

Šiuolaikinis gyvenimo tempas palieka labai mažai laiko atsipalaidavimui, kuris gyvybiškai reikalingas, kad organizmas būtų sveikas ir išlaikytų pusiausvyrą. Mūsų centre siūlomos kūno priežiūros programos suteiks atsipalaidavimo akimirkų bei puoselės jūsų grožį ir sveikatą.

Kūno priežiūros programa tai kompleksas apjungiantis kelias procedūras vienu metu. Tai gali būti gili audinių detoksikacija, skysčių kaupimosi mažinimas, sunkių kojų sindromo terapija, celiulito ir lokalių riebalinių sankaupų korekcija, silueto linijos tobulinimas, bendras lieknėjimas, terapija prieš amžinius pakitimus ir t.t.

Centre dirbantys specialistai rekomenduos Jums labiausiai tinkančią programą norimam rezultatui pasiekti.

Kūno priežiūros programa ,,Pirties terapija“

Sena liaudies tradicija naudotis pirties gydomosiomis savybėmis gyva ir šiandien, todėl kviečiame išbandyti suomiškos pirties teikiamus malonumus.

Senovėje suomių pirtys buvo labai panašios į rusiškas: pakankamai karštos ir drėgnos.
Bėgant laikui, suomiškos pirties klimatas kito ir šiandien tradicine suomiška pirtimi įprasta vadinti labai karštą ir sausą pirtį. Saunos patalpa iškalta medžiu, nuo karščio skleidžiančiu itin malonų pirties kvapą.Saunoje yra pečiukas su akmenimis. Tačiau saunoje priešingai nei rusiškoje pirtyje vanduo ant akmenų nepilamas, o temperatūra prikaitinama iki 100 – 120 º C. Todėl drėgmės saunoje yra tik 5 – 15 %. Tai yra labai karšta ir sausa pirtis, po kurios labai malonu atsigaivinti po šaltu dušu. Buvimo trukmė tokioje pirtyje labai priklauso nuo savijautos.

Karščio ir šalčio dirgiklių kaita pro odos receptorius intensyviai treniruoja kraujotakos sistemą. Tai stresas organizmui gerąja prasme. Pirtis stiprina imuninę sistemą, gerina medžiagų apykaitą, atpalaiduoja raumenis, ramina nervus, suteikia optimalų psichologinį komfortą. Apsitrynimai, masažai pirtyje mažina sąnarių, stuburo, reumatinius skausmus. Pirties procedūros gydo peršalimo, kvėpavimo ligas, nervinius širdies veiklos sutrikimus, žemą kraujospūdį, lėtinius virškinamojo trakto sutrikimus, odos ligas, degina riebalus. Jei norite numesti svorio, pirtyje skysčių gerkite kuo mažiau; jei norite išvalyti organizmą nuo toksinų, gerkite kuo daugiau.
Pirtis gali būti naudojama ir kaip terapinė priemonė, padedanti išvengti kai kurių sveikatos sutrikimų, taip pat kaip profilaktinė priemonė organizmui stiprinti. Pirtis padeda spręsti antsvorio problemas.

Nerekomenduojama eiti į pirtį sergant hipertonine liga, akmenlige, epilepsija, esant psichikos sutrikimams, aktyviai tuberkuliozei.

Į procedūrą įeina:

Pirtis – 20 - 30 min

Specialus medžiagų apykaitą skatinantis pilingas – 20 min

Masažas (gydomasis, atpalaiduojamasis arba su karštais akmenimis) – 1 val

Bendra trukmė – 2 val

Informacija

Procedūros kaina: 108 Eur

Procedūros trukmė: 2 val

Stangri krūtinė

Aprašymas

Šiuolaikinis gyvenimo tempas palieka labai mažai laiko atsipalaidavimui, kuris gyvybiškai reikalingas, kad organizmas būtų sveikas ir išlaikytų pusiausvyrą. Mūsų centre siūlomos kūno priežiūros programos suteiks atsipalaidavimo akimirkų bei puoselės jūsų grožį ir sveikatą.

Kūno priežiūros programa tai kompleksas apjungiantis kelias procedūras vienu metu. Tai gali būti gili audinių detoksikacija, skysčių kaupimosi mažinimas, sunkių kojų sindromo terapija, celiulito ir lokalių riebalinių sankaupų korekcija, silueto linijos tobulinimas, bendras lieknėjimas, terapija prieš amžinius pakitimus ir t.t.

Centre dirbantys specialistai rekomenduos Jums labiausiai tinkančią programą norimam rezultatui pasiekti.

 

Kūno priežiūros programa ,,Stangri krūtinė“

Net 77 % vyresnių nei 20 metų moterų dėl per mažos, per didelės ar per daug suglebusios krūtinės jaučia poreikį krūtinės priežiūros procedūroms. Tai sudaro reikšmingą kosmetologijos kabinetų potencialių klientų dalį, tad Gernétic International sukūrė ypatingai aukštos kokybės krūtinės priežiūros priemones. Tradicinės kosmetikos naudojimo rezultatai nėra dideli, kadangi tos priemonės veikia tik krūtinės paviršinius audinius. Gernétic International poveikis yra kitoks, o rezultatai geresni, kadangi ne tik atgaivinami krūtinės paviršiniai audiniai ir raumenys, bet ir suteikiama organizmui maistinių medžiagų, kurios reikalingos, norint išlaikyti krūtinę geroje būklėje. Taigi Gernétic International taiso regimus defektus ir šalina problemos priežastis. Iš tikrųjų krūtinę palaiko „natūrali liemenėlė“ arba odos juosta, kuri lemia krūtinės aukštį ir jos tvirtumą. Šios juostos elastingumą nuolat veikia nėštumo keliami išbandymai, svorio netekimas ir natūralus senėjimo procesas, todėl šią juostą būtina ypač prižiūrėti. Kad jūsų krūtinė visada išliktų estetiškai atrodanti ir graži, privalote ja pasirūpinti nuo pat jaunystės. Gernétic International laboratorijos sukūrė tokių trūkumų pašalinimo būdus. Tam tikslui taikomos biotechnologijomis sukurtos veikliosios medžiagos, kurios sugeriamos per poodinį sluoksnį. Tokios natūralios veikliosios medžiagos sinergizuoja amino rūgščių, vitaminų ir mineralinių medžiagų metabolizmo sintezę.

 

Krūtinės stangrinimo procedūros su Gernetic produktais leidžia pasiekti išties akivaizdžių rezultatų. Jau po seanso krūtinė pakyla aukščiau 2 -3 cm.

 

Į procedūrą įeina:

Krūtinės masažas – 35 min

Specialaus tonizuojančio losjono Seino įtrynimas – 7 min.

Biologinio ląstelių stimuliatoriaus krūtinei įvedimas – 7 min.

Atstatančio subalansuojančio kremo „Macro 2000“ krūtinei įmasažavimas– 7 min.

Naudojami terapiniai produktai yra švelniai įmasažuojami krūtinės, rankų ir nugaros zonose.

Užtepama stangrinanti – modeliuojanti kaukė gausiai pripildanti odą mineralinėmis medžiagomis – 20-30 min

Bendra trukmė – 60 - 90 min

Informacija

Procedūros kaina: 65 Eur

Procedūros trukmė: 1 - 1,5 val

Alexandria Professional programos

Detoksikuojanti programa

Aprašymas

Detoksikuojanti programa su Alexandria Professional: kūno odos cukravimas + detoksikuojanti ir mineralizuojanti kaukė
Norint detoksikuoti, išvalyti odą, kai plaukeliai dar labai trumpi arba visai neataugę, atliekama viso kūno Body Sugaring – Cukravimo procedūra. Šį antikinį procesą Alexandria Professional perkėlė į šiuolaikinę grožio pramonę ir sukūrė nuostabią procedūrą vyrams ir moterims. Cukraus pasta – 100 % natūrali, hipoalerginė, neskatinanti inkštirų susidarymo ir net gali būti valgoma! Cukravimo procedūra puikiai šveičia odą ir jaunina jos išvaizdą. Reguliarios cukravimo procedūros pakelia nešvarumus ir negyvas odos ląsteles, kurios krenta į poras. Todėl sausa ir išblyškusi oda įgaus sveiką spalvą ir taps švelni kaip šilkas.

Po „cukravimo“ klientas įvyniojamas į gydomąjį vengrišką purvą, kuris prisotins odą mineralinėmis medžiagomis, detoksikuos ir suteiks raminamąjį poveikį. Vengriškas gydomasis purvas - visiškai natūralus produktas, išgaunamas Vengrijoje, turtingas mineralais. Purvo kaukė padeda esant plaukų įauginėjimo problemoms, „užspaustiems“ plauko folikulams, gerina odos spalvą ir tekstūrą, atjaunina, ramina odą. Kaukė turi terminį poveikį – išsaugo šilumą, todėl efektyviai gerina kraujotaką. 60% silicio dioksido padeda išsaugoti kolageną odoje bei skatina jo sintezę. Purvo kaukės pasižymi priešuždegiminiu ir detoksikuojančiu poveikiu. Šį Vengrijos purvą Alexandria Professional rekomenduoja kovai su nudegimais saulėje, egzema, psoriaze, raukšlėmis ir tiesiog viso kūno odos atjauninimui. Nudegus saulėje, tai puiki priemonė nuraminti odai.

Purvo aplikacijos naudojamos:
• Kovai su įaugusiais plaukais: mažina uždegiminius procesus ir ištraukia nešvarumus bei išlaisvina įaugusius plaukelius.
• Kūno įvyniojimams: kovoja su celiulitu, gerina bendrą odos būklę.
• Veido kaukėms: ramina odą po plaukelių šalinimo cukrumi bei drėkinimo ir anti-acne procedūrų.
• Maudynėms: atstato odą, teigiamai veikia raumenis
• Kojų procedūroms: mažina kojų skausmą, sunkumą ir nuovargį.
Daugiau apie Hungarian Wellness MudTM ir jo vyriausybės patvirtintą medicininę naudą galite rasite adresu www.hungarianwellnessmud.com

Į procedūrą įeina:
Viso kūno cukravimas – AP* Body Sugaring (kūnas turi be plaukelių arba daugiausiai 1-1.5 mm plaukeliais) – 1,5 – 2 val.
Kūno tonizavimas specialiu Essential toner – 7 min.
Vengriško gydomojo purvo užtepimas (visam kūnui) – 1 val
Atstatomojo-giliai drėkinančio kremo Restore Hydrating Lotion įmasažavimas – 10min
Bendra trukmė – 2,5 – 3,5 val.
*Alexandria Professional™ gamina odai ir aplinkai „draugiškus“ produktus, kurių sudėtyje nėra parabeno, šlapalo ir jokių petrogenezės medžiagų, ir kurie 100% tenkina kokybės reikalavimus. Visi Alexandria Professional™ treneriai ir specialistai yra sertifikuoti, kad užtikrintumėme aukščiausią kvalifikaciją grožio industrijos srityje.

Informacija

Procedūros kaina: 160 Eur

Procedūros trukmė: 2,5 - 3,5 val

Kūno šveitimas „Salt Smoothie“

Aprašymas

Alexandria Professional negyvosios jūros druskos pilingas Salt Smothie, pasižymi didžiausiu mineralų kiekiu, kuris jaunina kūną, padaro odą lygią ir švelnią. Druska naudojama kaip šveitiklis sumaišius su intensyviai drėkinančiu losjonu „Restore Hydrating Lotion“. Mišinys profilaktikai naudojamas prieš plaukelių įaugimą, taip pat kaip priešuždegiminė ir antiseptinė terapija, bei bendram organizmo atpalaidavimui.

Skirtingai negu aliejiniai druskos šveitikliai, Salt Smoothie nepalieka ant kūno nemalonaus lipnumo ir tempimo jausmo. Salt Smoothie masė švelniai masažuojama slysta kūno paviršiumi. Nugludintos druskos granulės pamažu tirpdamos geriasi į odą aprūpindamos ją mineralinėmis medžiagomis, o drėkinamasis losjonas kartu suteikia gilų drėkinimą ir sukuria hidrolipidinę mantiją. Dėl šio dvejopo poveikio oda tampa tonizuota ir švelni it šilkas!

 

Į procedūrą įeina:

Viso kūno pilingas – AP* Salt Smoothie (kūnas turi be plaukelių arba daugiausiai 1-1.5 mm plaukeliais) – 20 min

Kūno tonizavimas specialiu Essential toner – 7 min.

Atstatomojo-giliai drėkinančio kremo Restore Hydrating Lotion įmasažavimas – 10min

Bendra trukmė – 1 val.

 

*Alexandria Professional™ gamina odai ir aplinkai „draugiškus“ produktus, kurių sudėtyje nėra parabeno, šlapalo ir jokių petrogenezės medžiagų, ir kurie 100% tenkina kokybės reikalavimus. Visi Alexandria Professional™ treneriai ir specialistai yra sertifikuoti, kad užtikrintumėme aukščiausią kvalifikaciją grožio industrijos srityje.

Informacija

Procedūros kaina: 45 Eur

Procedūros trukmė: 1 val

Atpalaiduojantis kūno masažas su Injabulo balzamu

Aprašymas

Atpalaiduojantis kūno masažas su žaliuoju INJABULO –tai priešuždegiminė, raumenų spazmus malšinanti programa

Procedūros metu naudojama specialus produktas „Injabulo“, kuris veikia priešuždegimiškai ir malšina raumenų įsitempimą. Pašildytas Injabulo tepalas skleidžia aplink save ypatingą natūralų aromatą, lengvas mentolis lengvina kvėpavimą, malšina įtampą.

Žodis “Injabulo” zulų kalba (Pietų Afrika) reiškia “laimė”.Tai unikali priemonė, formulėje apjungianti Pietų Afrikoje augančių augalų ekstaktus, su vėsinančiu, raminančiu, minkštinančiu poveikiu, skirta atpalaiduoti įsitempusiems, pavargusiems raumenims bei drėkinti ir gražinti odą. Gydomasis tepalas mažina uždegimą, padeda esant artritui, mėšlungiui, gerklės raumenų spazmams, galvos skausmui bei bet kurių raumenų įtampai.

Seanso metu atliekamas viso kūno atpalaiduojantis masažas.

 

*Alexandria Professional™ gamina odai ir aplinkai „draugiškus“ produktus, kurių sudėtyje nėra parabeno, šlapalo ir jokių petrogenezės medžiagų, ir kurie 100% tenkina kokybės reikalavimus. Visi Alexandria Professional™ treneriai ir specialistai yra sertifikuoti, kad užtikrintumėme aukščiausią kvalifikaciją grožio industrijos srityje

Informacija

Procedūros kaina: 50 Eur

Procedūros trukmė: 1 val

Atpalaiduojantis pėdų masažas su Injabulo balzamu

Aprašymas

Atpalaiduojantis pėdų masažas su žaliuoju INJABULO –tai priešuždegiminė, raumenų spazmus malšinanti programa

Procedūros metu naudojama specialus produktas „Injabulo“, kuris veikia priešuždegimiškai ir malšina raumenų įsitempimą. Pašildytas Injabulo tepalas skleidžia aplink save ypatingą natūralų aromatą, lengvas mentolis lengvina kvėpavimą, malšina įtampą.

Žodis “Injabulo” zulų kalba (Pietų Afrika) reiškia “laimė”.Tai unikali priemonė, formulėje apjungianti Pietų Afrikoje augančių augalų ekstaktus, su vėsinančiu, raminančiu, minkštinančiu poveikiu, skirta atpalaiduoti įsitempusiems, pavargusiems raumenims bei drėkinti ir gražinti odą. Gydomasis tepalas mažina uždegimą, padeda esant artritui, mėšlungiui, gerklės raumenų spazmams, galvos skausmui bei bet kurių raumenų įtampai.

Seanso metu atliekamas atpalaiduojantis pėdų masažas.

 

*Alexandria Professional™ gamina odai ir aplinkai „draugiškus“ produktus, kurių sudėtyje nėra parabeno, šlapalo ir jokių petrogenezės medžiagų, ir kurie 100% tenkina kokybės reikalavimus. Visi Alexandria Professional™ treneriai ir specialistai yra sertifikuoti, kad užtikrintumėme aukščiausią kvalifikaciją grožio industrijos srityje

Informacija

Procedūros kaina: 20 Eur

Procedūros trukmė: 20 min

Cheminiai pilingai

Easy Phytic – kūno pilingas, keratosis pilaris („žąsies odos“) gydymas

Aprašymas

Cheminiai pilingai su „Skin Tech“.

Procedūra atliekama naudojant „Skin Tech“ pažangų cheminį pilingą – rūgščių tirpalą „Easy Phytic“ su fitino rūgštimi. Procedūra pašalina kera- tosis pilaris (vadinamą „žąsies odą“) problemą. Taip pat tinka toms kūno zonoms, kur linkę įaugti plaukai. Vasaros programa – rekomenduojama atlikti kartą per savaitę. Atlikus pilingą, naudojamas specialus kremas, parinktas pagal odos būklę ir norimą pasiekti rezultatą.

Informacija

Procedūros kaina: 55 - 80 Eur

Procedūros trukmė: 40 - 60 min

Kūno priežiūros programos

Eterinių aliejų terapija

Aprašymas

Šiuolaikinis gyvenimo tempas palieka labai mažai laiko atsipalaidavimui, kuris gyvybiškai reikalingas, kad organizmas būtų sveikas ir išlaikytų pusiausvyrą. Mūsų centre siūlomos kūno priežiūros programos suteiks atsipalaidavimo akimirkų bei puoselės jūsų grožį ir sveikatą.

Kūno priežiūros programa tai kompleksas apjungiantis kelias procedūras vienu metu. Tai gali būti gili audinių detoksikacija, skysčių kaupimosi mažinimas, sunkių kojų sindromo terapija, celiulito ir lokalių riebalinių sankaupų korekcija, silueto linijos tobulinimas, bendras lieknėjimas, terapija prieš amžinius pakitimus ir t.t.

Centre dirbantys specialistai rekomenduos Jums labiausiai tinkančią programą norimam rezultatui pasiekti.

Kūno priežiūros programa ,,Eterinių aliejų terapija“

Kvapų terapija gydoma jau tūkstančius metų. Eteriniai aliejai grąžina fizinę, protinę ir dvasinę pusiausvyrą. Gydytojai pripažįsta, kad ji greitina savaiminio išgijimo procesą, stimuliuodama imuninę ir nervų sistemas. „Gernetic Int.“ procedūros atliekamos, naudojant tris eterinius aliejus: kiparisų – mažina kraujo priplūdimą į venas, vazokonstriktorius atkuria pusiausvyrą; levandų – ramina, saugo nuo uždegimo ir gydo odą, atkuria ląsteles, kovoja su stresu, miego sutrikimais ir nerimu; augalo Ravensara aromatica – stabilizuoja nervų sistemą, veikia kaip antidepresantas, malšina skausmą, atpalaiduoja raumenis, kovoja su fiziniu ir nerviniu nuovargiu, virusais ir infekcijomis.

Į procedūrą įeina:

Visapusis odos valymas su jūrų druskos šveitikliu (sudėtyje turinčiu eterinių aliejų) – 10 min

Gilus atpalaiduojantis nugaros, pečių juostos masažas su makadamijų aliejumi – 20 min

Švelnus drenavimas su žele „Marine Body Comfort Gel“ - 10 min

Švelnus šlaunų, klubų srities modeliavimas su kremu Marine Body Beauty Cream – 10 min

(Šių dviejų modeliavimo technikų derinys ir du produktai grakština Jūsų kūną tuo metu, kai Jūs atsiduodate lieknėjimo procedūros teikiamiems malonumams).

Kojų padų įtrynimas eteriniu aliejumi – 7 min

Probleminių zonų padengimas rudaisiais ir raudonaisiais dumbliais – 30 min

(Puikiai tinka apvalioms formoms, taip pat tonizuoja bei ramina. Jūsų figūra bus lieknesnė, o oda stangresnė ir švelnesnė)

Bendra trukmė – 1,5 – 2 val.

Procedūros poveikis: atkuria nervinę pusiausvyrą, kovoja su depresija, mažina kraujo priplūdimą, uždegiminius procesus, formuoja kūną ir drėkina, gerai atpalaiduoja.

Informacija

Procedūros kaina: 90 Eur

Procedūros trukmė: 1,5 - 2 val

Šarko dušas

Aprašymas

Stiprus vandens srovės masažas stangrina odą, naikina celiulitą, tonizuoja, suteikia energijos, atgaivina. Rekomenduojamas kursas – apie 10 procedūrų kas antrą dieną.

Informacija

Procedūros kaina: 30 Eur

Procedūros trukmė: 10 - 20 min

Ekskliuzyvinė kūno procedūra „Golden Line“

Aprašymas

Ekskliuzyvinė kūno procedūra su 23K auksu, šilko proteinais ir imbiero aliejumi, stiprina odą, sumažina kūno apimtis ir idealiai modeliuoja siluetą.

Procedūros poveikis:

 • mažina celiulitą;
 • skaido riebalines sankaupas;
 • išlygina „apelsino žievelę“;
 • mažina kūno apimtis;
 • pagerina limfodrenažą;
 • šalina toksinus;
 • padidina ir gerina odos elastingumą;
 • giliai drėkina.

Į procedūrą įeina:

Kūno šveitimas naujausių technologijų šveitikliu

Probleminių zonų masažas, atliekamas aparatine metodika

Aromaterapinis probleminių zonų masažas rankomis su 23K drožlių aukso bei imbiero aliejumi

Probleminių zonų įvyniojimas kauke

Pabaigoje įmasažuojamas kremas su 23K auksu.

Visi Golden Lineserijos produktai sudėtyje turi imbiero ekstrakto, kuris gerina mikrocirkuliaciją ir sukelia lengvą odos rausvumą. Dėl šių priežasčių keleto valandų bėgyje galite jausti šilumą ir lengvą odos dilgčiojimą.

Kursas: 12 procedūrų (2 kartus per savaitę).

Aktyvūs ingredientai:

 • 23K auksas praturtina baktericidinėmis savybėmis, gerina odos mikrocirkuliaciją, pripildo odos ląsteles deguonimi, įtakoja toksinų geresnį šalinimą, stimuliuoja regeneracinius
 • Imbiero aliejus stimuliuoja mikrocirkuliaciją ir tonizuoja odą.
 • Alantoinas ramina, minkština, regeneruoja odą bei turi priešuždegiminį poveikį.
 • Pantenolis-provitaminas B turi ląstelių atstatomąją savybę.

Ryžių proteinai drėkina odą, stimuliuoja ląstelių metabolizmą, padidina odos elastingumą ir tonusą.

Informacija

Procedūros kaina: 80 Eur

Procedūros trukmė: 1 val 45 min

Anticeliulitinė kūno procedūra „Thermo-Crio“

Aprašymas

Kelionė iš kaitrios dykumos į speiguotus ledynus. Ypač efektyvi, anticeliulitinė kontrastinė kūno silueto modeliavimo, imuninės sistemos stiprinimo ir odos tonuso padidinimo procedūra.

Procedūros poveikis:

 • mažina celiulitą;
 • modeliuoja kūno siluetą;
 • stiprina venas ir kraujagyslių sieneles;
 • aktyvina kraujo apytaką ir limfos cirkuliaciją;
 • mažina pabrinkimą;
 • šalina toksinus;
 • pagerina ir padidina odos elastingumą.

Procedūros metu nenaudojamas dušas

Į procedūrą įeina:

Kūno šveitimas naujausių technologijų šveitikliu

Įtrinamas geliu lengvais masažuojamaisiais judesiais

Probleminių kūno zonų masažas su šildomąjį poveikį suteikiančiu geliu

Įvyniojimas elastiniais bintais suvilgytais specialiame šaldančiame losjone

Pabaigoje įmasažuojamas tonizuojantis stangrinantis kūno gelis

Kursas: 12 procedūrų (2 kartus per savaitę).

Norint pasiekti geresnį ir ilgiau trunkantį rezultatą, klientams rekomenduojame namuose nuolatos naudoti šveitiklį Body Scrub“, gelį Body Shaping Phyto-Care Gel“ arba Toning&Firming Body Gel“.

Aktyviosios sudedamosios dalys

 • Liposomos su Karnitinu ir Kofeinas ir karnitinas veikia sinergiškai, stiprindamos viena kitos veikimą. Padidina odos elastingumą ir tonusą, duoda anticeliulitinį poveikį;
 • Organinio silicio ir Teofilino kompleksas pasižymi stipriu anticeliulitiniu efektu, skatina natūralią kolageno ir elastino sintezę;
 • Liposomos su Escin pagerina odos mikrocirkuliaciją;
 • Patentuotas priešceliulitinis kompleksas su Kofeinu, Koenzimu A ir Bupleurum chinesis skatina lipidų katabolizmą, atstato kūno kontūrus ir stiprina odos elastingumą.
 • Organinio silicio su Argininiu ir Guaranos sėklų ekstrakto komplekse yra daug kofeino, kuris skatina odos mikrocirkuliaciją bei giliai veikia celiulitą;

Eterinis greipfrutų aliejus tonizuoja odą, sustiprina limfos drenažą ir sumažina kūno apimtį;

Informacija

Procedūros kaina: 80 Eur

Procedūros trukmė: 1 val 45 min

Silueto modeliavimo procedūra „Ocean“

Aprašymas

Pasinerkime į užburiantį vandenyno pasaulį. Svorio metimo, kūno silueto modeliavimo ir odos reljefo išlyginimo procedūra naudojant jūros dumblius, natūralų žaliąjį molį ir jūros elastiną.

Procedūros poveikis:

 • suteikia anticeliulitinį efektą;
 • skaido riebalų ląsteles;
 • giliai valo odą;
 • šalina toksinus;
 • pagerina limfos drenažą;
 • mažina paburkimus;
 • stiprina kraujagyslių

Procedūros metu nenaudojamas dušas.

Į procedūrą įeina:

Kūno šveitimas naujausių technologijų šveitikliu

Probleminių zonų masažas

Viso kūno įvyniojimas, naudojant jūros dumblių ir žolių gelio kaukę.

Pabaigoje įmasažuojamas tonizuojantis stangrinantis kūno gelis

Kursas: 12 procedūrų (2 kartus per savaitę).

Norint pasiekti geresnį ir ilgiau trunkantį rezultatą, klientams rekomenduojame namuose nuolatos naudoti šveitiklį „Body Scrub“ ir kūno gelį „Body Shaping Phyto-Care Gel“ arba „Toning&Firming Body Gel“.

Aktyviosios sudedamosios dalys

 • Liposomos su Karnitinu ir Kofeinu veikia sinergiškai ir sustiprina viena kitos veikimą. Padidina odos elastingumą ir tonusą, duoda anticeliulitinį poveikį;
 • Liposomos su Azijinės centelės ekstraktu tonizuoja ir stiprina odą, padidina jos elastingumą.
 • Jūros dumblių ekstraktas turi daug maitinamųjų medžiagų, mineralų (ypač organinio jodo), proteinų ir vitaminų. Pašalina toksinus, maitina, drėkina ir mineralizuoja odą. Stimuliuoja ląsteles, turi stiprų anticeliulitinį poveikį;
 • Ruskuso ekstraktas tonizuoja, atgaivina ir susiaurina odos poras;
 • Imbiero aliejus skatina mikrocirkuliaciją ir tonizuoja odą;
 • Gebenės ekstraktas suteikia sutraukiamąjį ir tonizuojantį poveikį, didina odos elastingumą, turi daug vitamino C;

Rozmarino aliejus valo odą ir gerina mikrocirkuliaciją.

Informacija

Procedūros kaina: 85 Eur

Procedūros trukmė: 1 val 45 min

Natūrali „Eco Herbal“ kūno procedūra

Aprašymas

Kūno procedūra su Graikijos gydomųjų augalų ekstraktais, citrusinių augalų eteriniais aliejais ir aktyviais komponentais, skatina riebalinių ląstelių skaidymą bei mažina kūno apimtis.

Procedūros poveikis:

 • maitina ir drėkina odą;
 • antioksidantinis veikimas;
 • skatina detoksikaciją;
 • stiprina odą bei modeliuoja siluetą;
 • anticeliulitinis veikimas;
 • pagerina ir pakelia odos elastingumą;
 • skatina revitalizaciją.

Procedūros metu nenaudojamas dušas.

Į procedūrą įeina:

Kūno šveitimas naujausių technologijų šveitikliu

Į odą lengvai įmasažuojamas maitinamasis anticeliulitinio poveikio kremas

Kūno masažas su specialiu masažiniu aliejumi

Viso kūno įvyniojimas, naudojant kreminę kaukę su apelsinų ir bergamotės eteriniais aliejais

Pabaigoje įmasažuojamas pienelis praturtintas augalų ekstraktais, hialurono rūgštimi ir eteriniais aliejais

Kursas: 12 procedūrų (2 kartus per savaitę).

Aktyvūs ingridientai:

 • Alyvuogių lapų ekstraktas – stiprus
 • Medetkų ekstraktas – priešuždegiminis, dezinfekuojantis Tonizuoja odą, stimuliuoja ląstelių regeneraciją.
 • Eteriniai aliejai apelsino, bergamotės ir nerolio – stiprina ir suteikia žvalumo.
 • Rozmarino ekstraktas – antioksidantas, skatina toksinų pasišalinimą, stimuliuoja mikrocirkuliaciją, priešuždegiminis
 • Mėtos aliejus – stiprinimas epiderminio odos barjero, ląstelinių membranų

Informacija

Procedūros kaina: 80 Eur

Procedūros trukmė: 1 val 45 min

Antistresinė kūno procedūra „Chocolate“

Aprašymas

Grakščios, bei puikios nuotaikos – būkime nuolatos! Pasimėgaukite šokolado skoniu.

Rafinuota antistresinė procedūra kūnui su natūralia kakava ir aktyviais ingridientais, kuri mažina kūno apimtis bei riebalų sankaupas. Jau gilioje senovėje, nuo Majų civilizacijos laikų, buvo žinoma apie teigiamą šokolado poveikį žmogaus sveikatai. Tarp Majų gyventojų egzistavo pasakojimas apie tai, kad kakavos medį (Theobroma Cacao) padovanojo žmonėms Dievas. Po šokolado vertingų savybių atradimo, jį plačiai pradėjo naudoti kosmetologijoje.

Procedūros metu, įkvėpus natūralaus šokolado aromato bei pajautus jo švelnų prisilietimą prie odos, gaminamas „laimės hormonas“ seratoninas, kurio dėka jaučiamės ramūs ir laimingi...

Procedūros poveikis:

 • stimuliuoja riebalų skaldymą ląstelėse;
 • anticeliulitinis;
 • stangrina odą;
 • modeliuoja siluetą;
 • pagerina ir padidina odos elastingumą;
 • drėkina odą;
 • aromaterapinis

Į procedūrą įeina:

Kūno šveitimas naujausių technologijų šveitikliu

Į odą lengvai įmasažuojamas liekninantis kūno gelis

Atliekamas masažas kūno kremu su kakava

Viso kūno įvyniojimas, naudojant kreminę šokolado kaukę

Pabaigoje įmasažuojamas kūno kremu su kakava

Kursas: 12 procedūrų (2 kartus per savaitę).

Aktyvūs ingredientai:

Liposomos su karnitinu ir kofeinu veikia sinergiškai, stiprindamos viena kitos veikimą. Padidina odos elastingumą ir tonusą, suteikia anticeliulitinį poveikį;

Organinio Silicio ir Teofilino kompleksas pasižymi stipriu anticeliulitiniu poveikiu, skatina natūralią kolageno ir elastino sintezę;

Patentuotas anticeliulitinis kompleksas su Kofeinu, Koenzimu A ir Bupleurum chinesis skatina lipidų katabolizmą, atstato kūno kontūrus ir stiprina odos elastingumą.

Organinio Silicio su Argininiu ir Guaranos sėklų ekstrakto komplekse yra daug kofeino, kuris skatina odos mikrocirkuliaciją bei giliai veikia celiulitą;

Kakavos ekstrakte yra Kofeino ir Teobromino, kuris ardo riebalų ląsteles ir stiprina odą;

Kakavos aliejus drėkina odą, daro ją minkštą ir lygią;

Eterinis Greipfruto aliejus tonizuoja odą, sustiprina limfos drenažą ir sumažina kūno apimtis;

Gebenės ekstraktas suteikia drėkinamąjį ir tonizuojantį poveikį, didina odos elastingumą, turi daug vitamino C.

Informacija

Procedūros kaina: 80 Eur

Procedūros trukmė: 1 val 45 min

Masažai

Aromaterapinis masažas

Aprašymas

Aromaterapinis masažas, kuriam naudojami natūralūs augaliniai ir eteriniai aliejai, efektyviai atpalaiduoja įtemptus raumenis ir juos tonizuoja, gydo nemigą, švelnina stresą. Masažo ir spalvų terapijos dėka Jūs greitai pajusite norimą rezultatą – nurimsite, atsipalaiduosite, įgausite naujų jėgų ir atkursite vidinę organizmo harmoniją. Seanso metu individualiai parenkami masažiniai bei specialūs eteriniai aliejai.

Aromaterapinis masažas gerina daugelio organizmo sistemų funkcionavimą, priklausomai nuo naudojamų eterinių aliejų suteikia atsipalaidavimo arba energijos ir žvalumo.

Informacija

Procedūros kaina: 40 Eur

Procedūros trukmė: 30 min - 1 val

Liposažas

Aprašymas

Tai manualinė neinvazinė alternatyva šioms metodikoms: liposakcijai, kūno kontūravimui, jauninimui ir detoksikacijai. Liposažo pagrindą sudaro limfos drenažo, miofascialinės technikos ir masažo bei fizinės terapijos kombinacijos limfoedemai.

Liposažo masažą sukūrė amerikiečių kineziterapeutas, masažo terapijos ugdytojas bei praktikas Ch. W. Wiltsie. Jis užkariavo pasaulį savo unikalia technika ir neinvaziniu, bet labai efektyviu figūros formavimo, detoksikaciniu bei apimčių ir celiulito mažinimo metodu- rezultatai akivaizdžiai pastebimi ir turintys išliekamąjį efektą.

 

Liposažas savo efektyvumu neretai prilyginamas liposakcijai – riebalų nusiurbimui iš probleminių kūno vietų. Tačiau jis turi privalumų- yra ne- invazinis, ne toks skausmingas ir neagresyvus. Atliekamas rankomis, atsižvelgus bei įvertinus kiekvieno kliento odos ir audinių būklę. Veikiama limfinė sistema, gilieji odos sluoksniai bei poodinės riebalų ląstelės, taip pat raumenys.

Liposažas Jums puikiai tiks, jeigu norite:

 • pagražinti figūrą ir išryškinti jos formas;
 • sulieknėti ir sumažinti kūno apimtis;
 • sumažinti celiulitą;
 • paskatinti medžiagų apykaitą bei metabolizmą;
 • turėti elastingą, lygią kūno odą- liposažas gerina kraujotaką, skatina kolageno sintezę;
 • suaktyvinti limfos nutekėjimą;
 • detoksikuoti ir sulėtinti organizmo senėjimą;

Liposažą reikėtų atlikti 2-3 kartus per savaitę. Kursą sudaro 10-15 procedūrų, priklausomai nuo esamos problemos. Dar geresnis rezultatas pa- siekiamas liposažą atliekant kartu su liekninamaisiais įvyniojimais ar kūno kaukėmis. Palankiai veikia ir apsilankymai pirtyse ir baseine, vidutinio intensyvumo sporto treniruotės. Kurso metu patartina gerti daug vandens (per dieną 2-2,5 litro). Geresnio efekto sulauksite tinkamai subalan- savos savo mitybą – vartoti daugiau šviežių daržovių bei vaisių, vengti riebaus maisto, patartina sumažinti arba visai atsisakyti cukraus, druskos, nepiktnaudžiauti kofeinu, alkoholiu, tabaku.

Kad ilgiau išsilaikytų pasiekti rezultatai atlikus kursą, rekomenduojamos palaikančios procedūros 1-2 kartus per mėnesį.

*Kainos:

Apatinės kūno dalies liposažas – šlaunys, sėdmenys, pilvas: 1 kartas – 50 Eur

Viso kūno liposažas (su įvyniojimu): 1 kartas – 78 Eur

Nugaros liposažas: 1 kartas – 35 Eur

Nugaros liposažas (su įvyniojimu ar kauke): 1 kartas – 50 Eur

Informacija

Procedūros kaina: 35 - 78 Eur

Procedūros trukmė: 40 - 60 min

Relaksacinis masažas

Aprašymas

Atpalaiduojantį viso kūno masažą siūlome rinktis norintiems pailsėti, atgauti jėgas ir vėl pasijusti darbingiems. Šis masažas labai tinka norint greitai ir efektyviai atsipalaiduoti, padeda atkurti kūno, proto ir dvasios pusiausvyrą.

Informacija

Procedūros kaina: 50 Eur

Procedūros trukmė: 1 - 2 val

Anticeliulitinis masažas

Aprašymas

Jo metu šildoma oda, skatinama medžiagų apykaita, kraujotaka. Atliekami specialūs gilūs judesiai. Oda tonizuojama, lyginama ir stangrinama, dailinamos kūno linijos, šalinamos viršsvorio problemos. Masažo metu pagerinamas kraujo tekėjimas kraujagyslėmis, stiprinamos jų sienelės, skaidomi riebalai, gerinamas riebalų aprūpinimas deguonimi, pašalinamas jų perteklius audiniuose.

Informacija

Procedūros kaina: 50 Eur

Procedūros trukmė: 40 - 60 min

Klasikinis masažas

Aprašymas

Klasikinis masažas – seniausias sveikatos higienos ir gydymo menas, praktikuojamas tūkstančius metų. Jis plačiai taikomas visame pasaulyje. Šį masažą sudaro keturi būdai: glostymas, trynimas, maigymas ir vibracija. Masažo metu pagerinamas kraujo tekėjimas kraujagyslėmis, stiprinamos jų sienelės, gerinamas audinių aprūpinimas deguonimi. Oda tonizuojama, lyginama ir stangrinama.

Informacija

Procedūros kaina: 50 Eur

Procedūros trukmė: 1 val

Shiatsu masažas

Aprašymas

Kitaip dar vadinamas taškiniu masažu – stimuliuoja endorfinų, padedančių kontroliuoti skausmą, gamybą. Shiatsu masažas reguliuoja nervų sistemos veiklą, skatina atsparumą ligoms, didina sąnarių lankstumą. Be to, spaudimas stiprina kraujo ir limfos cirkuliavimą, skatina metaboliz- mo procesus.

Informacija

Procedūros kaina: 45 Eur

Procedūros trukmė: 1 val

Limfodrenažinis masažas

Aprašymas

Limfodrenažinis masažas – tai specialus viso kūno masažas, skirtas ląstelių medžiagų apykaitos produktų, toksinų, šlakų ir skysčių pertekliui pašalinti iš audinių. Limfodrenažinis masažas – saugus ir efektyvus būdas sustiprinti sveikatą bei išsaugoti gerą savijautą.

Informacija

Procedūros kaina: 60 Eur

Procedūros trukmė: 60 - 80 min