Gamintojas Skin Tech Pharma Group

Kosmetikos, dermatologijos ir farmacijos produktų, medicinos prietaisų ir maisto papildų gamyba, prekyba ir eksportas.
skintech

Kilmės šalis:

Ispanija

Specializacija

Injekciniai preparatai, cheminiai pilingai, kosmetikos produktai

Informacinės knygelės

informacija ruošiama

Kursai

Video

Gamintojo aprašymas

„Skin Tech Pharma Group S.L.“ yra bendrovė, kurios pagrindinė veikla yra naujoviškų kosmetikos, dermatologijos ir farmacijos produktų, medicinos prietaisų ir maisto papildų gamyba, prekyba ir eksportas. „Skin  Tech Pharma Group S.L.“ yra „Skin Tech“ ir „Aesthetic Dermal“ prekės ženklo produktų gamintojas.

„Aesthetic Dermal produktai RRS®“ yra galingas įrankis gydytojui, kuriam reikia labai kokybiškų, CE III klasės injekcinių preparatų, pasižyminčių dideliu veiksmingumu ir saugumu. Šią visapusių produktų liniją sudaro trys šeimos arba 14 skirtingų gaminių, kiekvienam specialistui suteikiančių galimybę rasti geriausią sprendimą, kurio reikia siekiant patenkinti individualius kiekvieno paciento poreikius. Skin tech cheminiai pilingai pasižymi itin aukšta kokybe ir saugumu. Vis daugiau gydytojų pasaulyje renkasi „Skin Tech“ cheminius pilingus įvairių odos problemų sprendimui.

„Skin Tech Pharma Group S.L.“ garantuoja, kad visi jos produktai buvo išbandyti ir atitinka pagrindinius Europos direktyvų dėl kosmetikos produktų ir medicinos prietaisų reikalavimus ir nuostatas.

Svarbūs pasikeitimai 2016 metais įvyko „Skin Tech“ ir „Aesthetic Dermal“ organizacijose. Sertifikuotų medicininių cheminių pilingų „Skin Tech“ ir injekcinių preparatų „Aesthetic Dermal“ padaliniai ir tarptautinė „Sicosmedd Eurolab S.L.“ laboratorija susijungė į vieną kompaniją „Skin Tech Pharma Group“.

Kompanija apjungė savo mokslinių tyrimų, gamybos ir verslo galimybes ir suformavo naują grupę - „Skin Tech Pharma Group S.L.“

Šis susijungimas nuo šiol leidžia dar labiau vystyti grupės veiklos sritis: estetinės medicinos, farmacinės ir tyrimų/plėtros bei gamybos praktinę sritį. Tuo pačiu toks susijungimas leidžia dar labiau didinti produktų pasiekiamumą Europos Sąjungoje bei ne Europos Sąjungos rinkose bei aprūpinti estetinės medicinos specialistus aukščiausios kokybės patikrintais sertifikuotais preparatais.