Kojų priežiūra

Kojų priežiūros procedūros
Higieninis pedikiūras be lakavimo

Aprašymas

Kojos mirkomos ir dezinfekuojamos į minkštinantį ir dezinfekuojantį skystį 10-15 min. Po to kojos nusausinamos su vienkartiniu rankšluosčiu. Nagai nukerpami ir suteikiama forma (pagal kliento pageidavimus), negyvos odelės atstumiamos ir pašalinamos (nukerpamos) su steriliom žnyplėm. Pašalinama suragėjusių pėdų odą su tam skirtu įrankiu, šlifuojama su vienkartine dilde arba šlifuojama su aparatu naudojant specialų antgalį. Įtrinamas drėkinamas, maitinamas kremas ir patepamos odelės. Higieninis pedikiūras atliekamas meistrui dėvint vienkartines pirštines.

Informacija

Procedūros kaina: 35 - 45 Eur

Procedūros trukmė: 1 val 30 min

Higieninis pedikiūras + gelinis lakavimas

Aprašymas

Kojos dezinfekuojamos, atliekamas higieninis pedikiūras, nuo nagų pašalinamos dulkės specialiu įrankiu, nagai užtepami specialiu gruntu, užtepamas spalvotas gelinis lakas (2 sluoksniai) ir tepamas viršutinis sluoksnis. Kiekvienas sluoksnis fiksuojamas LED lempoje. Kojos įmasažuojamos su profesionaliu maitinamu, drėkinamu kojų kremu, o odelės profesionaliu aliejuku. Higieninis pedikiūras atliekamas meistrui dėvint vienkartines pirštines.

Rekomenduojama gelinį lakavimą nešioti iki 14 d.

Informacija

Procedūros kaina: 50 - 60 Eur

Procedūros trukmė: 2 val

Ekspres pedikiūras

Aprašymas

Kojos mirkomos ir dezinfekuojamos į minkštinantį ir dezinfekuojantį skystį 10-15 min. Po to kojos nusausinamos su vienkartiniu rankšluosčiu. Nagai nukerpami ir suteikiama forma (pagal kliento pageidavimus), negyvos odelės atstumiamos, atliekamas pilingas. Odelės sudrėkinamos specialiu aliejuku, o pėdų oda įmasažuojama kremu. Ekspres pedikiūras atliekamas meistrui dėvint vienkartines pirštines.

Rekomenduojama procedūrą atlikti kas 10 dienų.

Informacija

Procedūros kaina: 25 Eur

Procedūros trukmė: 1 val

Ekspres pedikiūras + gelinis lakavimas

Aprašymas

Kojos dezinfekuojamos, atliekamas ekspres pedikiūras, nuo nagų pašalinamos dulkės specialiu įrankiu, nagai užtepami specialiu gruntu, užtepamas spalvotas gelinis lakas (2 sluoksniai) ir tepamas viršutinis sluoksnis. Kiekvienas sluoksnis fiksuojamas LED lempoje. Kojos įmasažuojamos su profesionaliu maitinamu, drėkinamu rankų kremu, o odelės profesionaliu aliejuku. Ekspres pedikiūras atliekamas meistrui dėvint vienkartines pirštines.

Rekomenduojama gelinį lakavimą nešioti iki 14 d.

Informacija

Procedūros kaina: 40 Eur

Procedūros trukmė: 1 val 30 min

Gydomasis pedikiūras

Aprašymas

Pedikiūras, kurio metu atliekamas netik higieninis pedikiūras, bet ir pašalinama nuospaudos, taip pat giliosios nuospaudos. Atliekamas mechaniniu ir aparatiniu būdu. Nuospaudos šalinamos įvairiais būdais (aparatu naudojant tam tikrus angalius, žnyplutes, skalpeliu). Suragėjęs odos sluoksnis nuo pėdų pašalinamas peiliuku, aparatu su specialiu antgaliu, skalpeliu. Po to oda užšlifuojama speciala vienkartine šlifavimo dilde arba aparatu su specialiu vienkartiniu antgaliu. Uždedama gydomoji priemonė ant odelių ir nagų. Kojos įtrinamos gydomąja priemone. Rekomenduojama atlikti pagal poreikį (esant skausmui).

Informacija

Procedūros kaina: 50 - 75 Eur

Procedūros trukmė: 1 val 30 min

Aparatinis pedikiūras

Aprašymas

Kojos dezinfekuojamos, pedikiūras atliekamas sausai. Nagai, odelės, pėdos sutvarkomos naudjant tam tikrą techniką ir metodiką. Procedūros trukmė iki 1val.

Rekomenduojama vieną kartą per mėn. Taip pat sergantiems cukriniu diabetu, psoriazė, šerpetojančiai odai ir kitoms odos ligoms.

Informacija

Procedūros kaina: 45 -55 Eur

Procedūros trukmė: 1 val

SPA pedikiūras

Aprašymas

Atliekamas po higieninio pedikiūro, kojos nušveičiamos su specialiu šveitikliu. Atliekamas atpalaiduojantis pėdų masažas su specialia maitinančia, drėkinančia priemone. Po to uždedama drėkinati, maitinanti kaukė arba šiltas parafinas, uždedamas vienkartinis maišelis kartu su šiltu rankšluoščiu. Laikoma 10-15 min. Po to įtrinamas odelių aliejus.

Rekomenduojama 1-2 kartus per mėn.

Informacija

Procedūros kaina: 60 Eur

Procedūros trukmė: 2 val

Pedikiūras vaikui

Aprašymas

Kojos dezinfekuojamos, mirkomos vonelėje su specialia minkštinimo priemone arba nuplaunamos vandeniu su specialia priemone (prieklausomai nuo amžiaus, poreikių). Nusausinama vienkartiniu rankšluoščiu. Kojos tepamos švelniu šveitikliu ir nuplaunamos, nukerpamas nagų ilgis, įtrinamas kremas. Pagal pageidavimus nagai gali būti lakuojami.

Rekomenduojama bent vienam iš tėvų dalyvauti. Procedūra atliekama nuo 8 m.

Informacija

Procedūros kaina: 20 Eur

Procedūros trukmė: 45 min

Nuospaudų gydymas

Aprašymas

Gydant 1 nuospaudą.

Kojos dezinfekuojamos, apžiūrimos, nustatoma kokios rūšies nuospauda ir pagal tam tikrą metodiką šalinama (aparatu su tam tikrais antgaliais, žnyplutėm, skalpeliu).

Procedūros trukmė iki 30 min.

Informacija

Procedūros kaina: 8- 15 Eur

Procedūros trukmė: 30 min

Įaugusio nago gydymas

Aprašymas

Gydant 1 nagą.

Kojos dezinfekuojamos, nustatomas įaugimo gylis, iškerpama įaugusio nago dalis, uždedamos specialios priemonės nago gydymui. Skiriamas sekantis vizitas.

Informacija

Procedūros kaina: 9 - 30 Eur

Procedūros trukmė: 30 min

Nago plokštelės uždėjimas

Aprašymas

Gydant 1 nagą.

Kojų dezinfekcija, siekiant apsaugoti nago plokštelę nuo įaugimo uždedama speciali nago įaugimo plokštelė. Po 3- 4 sav. pakartojamas vizitas.

Informacija

Procedūros kaina: 19 - 28 Eur

Procedūros trukmė: 30 min

Nago plokštelės protezavimas

Aprašymas

Gydant 1 nagą.

Kojos dezinfekuojamos, nago plokštelę paruošiame medžiagos uždėjimui. Išliejama nauja plokštelė iš specialios medžiagos („Onicholit“,

„Ungusant”, polimeriniai geliai) turinčios antiseptinių, antigrybelinių preparatų. Nagą galima lakuoti laku arba geliu.

Informacija

Procedūros kaina: 19 - 29 Eur

Procedūros trukmė: 30 min

Nagų šlifavimas, valymas

Aprašymas

Nagai dezinfekuojami, specialiais antgaliais nagai suploninami, šlifuojami, sutrumpinami su specialiais įrankiais, išvalomos tam tikros nišos. Procedūra atliekama „nagų storėjimui“ arba esant kitoms nagų ligoms. Taip pat procedūra rekomenduojama žmonėms, kurie turi polinkį į nago įaugimą (jeigu nagai ploni- nešlifuojami).

Informacija

Procedūros kaina: 6 - 10 Eur

Procedūros trukmė: 30 min

Pėdų pilingas

Aprašymas

Kojos dezinfekuojamos, pamirkomos vonelėje, nušveičiamos specialiu pilingu, nuplaunama, įtrinamas maitinantis, drėkinantis kremas.

Informacija

Procedūros kaina: 15 Eur

Procedūros trukmė: 15 min

Pėdų masažas

Aprašymas

Kojos dezinfekuojamos, pamirkomos vonelėje, nušveičiamos specialiu pilingu, nuplaunama. Atliekamas masažas su drėkinančiu, maitinančiu kremu.

Informacija

Procedūros kaina: 15 Eur

Procedūros trukmė: 20 min

Gelio nuvalymas

Aprašymas

Informacija

Procedūros kaina: 10 Eur

Procedūros trukmė: 30 min

Konsultacija

Aprašymas

Informacija

Procedūros kaina: nemokama

Procedūros trukmė: 10 - 15 min