Rankų priežiūra

Procedūros jūsų rankoms
Higieninis manikiūras be lakavimo

Aprašymas

Rankos dezinfekuojamos, suteikiama nagų forma ir ilgis (pagal kliento pageidavimus), ant odelių užtepama speciali minkštinimo priemonė, rankos mirkomos vonelėje su specialia profesionalia rankų priemone, negyvos odelės atstumiamos ir pašalinamos (nukerpamos) su steriliom žnyplėm. Rankos įmasažuojamos su profesionaliu maitinamu, drėkinamu rankų kremu, o odelės profesionaliu aliejuku. Higieninis manikiūras atliekamas meistrui dėvint vienkartines pirštines.

Procedūrą rekomenduojame atlikti kas 7-10 dienų, norėdami puikiai išlaikyti higieninę rankų priežiūrą.

Informacija

Procedūros kaina: 25 - 30 Eur

Procedūros trukmė: 1 val

Higieninis manikiūras + gelinis lakavimas

Aprašymas

Rankos dezinfekuojamos, atliekamas higieninis manikiūras, nuo nagų pašalinamos dulkės specialiu įrankiu, nagai užtepami specialiu gruntu, užtepamas spalvotas gelinis lakas (2 sluoksniai) ir tepamas viršutinis sluoksnis. Kiekvienas sluoksnis fiksuojamas LED lempoje. Rankos įmasažuojamos su profesionaliu maitinamu, drėkinamu rankų kremu, o odelės profesionaliu aliejuku. Higieninis manikiūras atliekamas meistrui dėvint vienkartines pirštines.

Rekomenduojama gelinį lakavimą nešioti iki 14 d.

Informacija

Procedūros kaina: 30 - 40 Eur

Procedūros trukmė: 1 val 30 min

SPA manikiūras

Aprašymas

Rankos dezinfekuojamos, atliekamas higieninis manikiūras, rankoms atliekamas pilingas, uždedama regeneruojanti/arba drėkinanti/ arba maitinanti kaukė (laikoma 10 min.). Rankos įmasažuojamos su profesionaliu maitinamu, drėkinamu rankų kremu, o odelės profesionaliu gydomuoju aliejuku. Pagal kliento pageidavimus pasirenkamas estetinis arba gydomasis lakavimas.

Procedūrą rekomenduojame atlikti 2 – 3 kartus per mėnesį.

Informacija

Procedūros kaina: 45 Eur

Procedūros trukmė: iki 1 val 30 min

Lakavimas paprastu laku

Aprašymas

Rankos dezinfekuojamos, suteikiama nagų forma ir ilgis (pagal kliento pageidavimus), užtepamas lako pagrindas, spalvotas lakas (2 sluoksniai), padengiama viršutiniu sluoksniu. Rankos įmasažuojamos su profesionaliu maitinamu, drėkinamu rankų kremu, o odelės profesionaliu aliejuku. Procedūra atliekama meistrui dėvint vienkartines pirštines.

Rekomenduojama laką keisti kas 3-5 dienas.

Informacija

Procedūros kaina: 15 Eur

Procedūros trukmė: 10 min

Lakavimas geliniu laku

Aprašymas

Rankos dezinfekuojamos, suteikiama nagų forma ir ilgis (pagal kliento pageidavimus), nuo nagų pašalinamos dulkės specialiu įrankiu, nagai užtepami specialiu gruntu, užtepamas spalvotas gelinis lakas (2 sluoksniai) ir tepamas viršutinis sluoksnis. Kiekvienas sluoksnis fiksuojamas LED lempoje. Rankos įmasažuojamos su profesionaliu maitinamu, drėkinamu rankų kremu, o odelės profesionaliu aliejuku. Procedūra atliekama meistrui dėvint vienkartines pirštines.

Rekomenduojama gelinį lakavimą nešioti iki 14 d.

Informacija

Procedūros kaina: 20 Eur

Procedūros trukmė: 1 val

Rankų masažas

Aprašymas

Rankos dezinfekuojamos, rankoms atliekamas pilingas su profesionalia rankų priežiūra. Atliekamas atpalaiduojamas rankų masažas, odelės sudrėkinamos specialiu aliejuku.

Procedūrą rekomenduojame daryti kartu su higieniniu manikiūru.

Informacija

Procedūros kaina: 10 Eur

Procedūros trukmė: iki 15 min

Parafino terapija

Aprašymas

Atliekant parafino terapiją rekomenduojame, kad nagai nebūtų lakuoti. Rankos dezinfekuojamos, atliekamas pilingas, rankos patepamos specialiu maitininčiu kremu ir uždedamas šiltas parafinas. Ant rankų uždedamos vienkartinės pirštinės ir uždedamos specialios pirštinės, kurios laiko šilumą. Po 15 min. pirštinės nuimamos ir įmasažuojama speciali gydomoji priemonė. Po parafino terapijos nagų nerekomenduojama lakuoti.

Rekomenduojama atlikti kursą 6-8 kartus kas 2-3 dienas.

Informacija

Procedūros kaina: 15 Eur

Procedūros trukmė: iki 30 min

Gelio nuvalymas

Aprašymas

Rankos dezinfekuojamos, su specialia dilde nušlifuojamas spalvotas paviršius lako, kiekvienas nagas įvyniojamas i foliją su specialiu tamponėliu, kuris suvilgytas su specialia priemone. Laikoma 10 min., folija nuimama, nuimamas gelis (arba jis pats atšoka). Suteikiama nagų forma ir ilgis (pagal kliento pageidavimus) ir uždedamas gydomasis aliejukas. Procedūra atliekama meistrui dėvint vienkartines pirštines.

Informacija

Procedūros kaina: 10 Eur

Procedūros trukmė: iki 30 min

Konsultacija

Aprašymas

Informacija

Konsultacijos kaina: nemokama

Procedūros trukmė: 10 - 15 min