Rankų priežiūra

Procedūros jūsų rankoms
Higieninis manikiūras be lakavimo

Aprašymas

Rankos dezinfekuojamos, suteikiama nagų forma ir ilgis (pagal kliento pageidavimus), ant odelių užtepama speciali minkštinimo priemonė, rankos mirkomos vonelėje su specialia profesionalia rankų priemone, negyvos odelės atstumiamos ir pašalinamos (nukerpamos) su steriliom žnyplėm. Rankos įmasažuojamos su profesionaliu maitinamu, drėkinamu rankų kremu, o odelės profesionaliu aliejuku. Higieninis manikiūras atliekamas meistrui dėvint vienkartines pirštines.

Procedūrą rekomenduojame atlikti kas 7-10 dienų, norėdami puikiai išlaikyti higieninę rankų priežiūrą.

Informacija

Procedūros kaina: 25 - 30 Eur

Procedūros trukmė: 1 val

Higieninis manikiūras + gelinis lakavimas

Aprašymas

Rankos dezinfekuojamos, atliekamas higieninis manikiūras, nuo nagų pašalinamos dulkės specialiu įrankiu, nagai užtepami specialiu gruntu, užtepamas spalvotas gelinis lakas (2 sluoksniai) ir tepamas viršutinis sluoksnis. Kiekvienas sluoksnis fiksuojamas LED lempoje. Rankos įmasažuojamos su profesionaliu maitinamu, drėkinamu rankų kremu, o odelės profesionaliu aliejuku. Higieninis manikiūras atliekamas meistrui dėvint vienkartines pirštines.

Rekomenduojama gelinį lakavimą nešioti iki 14 d.

Informacija

Procedūros kaina: 30 - 40 Eur

Procedūros trukmė: 1 val 30 min

SPA manikiūras

Aprašymas

Rankos dezinfekuojamos, atliekamas higieninis manikiūras, rankoms atliekamas pilingas, uždedama regeneruojanti/arba drėkinanti/ arba maitinanti kaukė (laikoma 10 min.). Rankos įmasažuojamos su profesionaliu maitinamu, drėkinamu rankų kremu, o odelės profesionaliu gydomuoju aliejuku. Pagal kliento pageidavimus pasirenkamas estetinis arba gydomasis lakavimas.

Procedūrą rekomenduojame atlikti 2 – 3 kartus per mėnesį.

Informacija

Procedūros kaina: 45 Eur

Procedūros trukmė: iki 1 val 30 min

Lakavimas paprastu laku

Aprašymas

Rankos dezinfekuojamos, suteikiama nagų forma ir ilgis (pagal kliento pageidavimus), užtepamas lako pagrindas, spalvotas lakas (2 sluoksniai), padengiama viršutiniu sluoksniu. Rankos įmasažuojamos su profesionaliu maitinamu, drėkinamu rankų kremu, o odelės profesionaliu aliejuku. Procedūra atliekama meistrui dėvint vienkartines pirštines.

Rekomenduojama laką keisti kas 3-5 dienas.

Informacija

Procedūros kaina: 15 Eur

Procedūros trukmė: 10 min

Lakavimas geliniu laku

Aprašymas

Rankos dezinfekuojamos, suteikiama nagų forma ir ilgis (pagal kliento pageidavimus), nuo nagų pašalinamos dulkės specialiu įrankiu, nagai užtepami specialiu gruntu, užtepamas spalvotas gelinis lakas (2 sluoksniai) ir tepamas viršutinis sluoksnis. Kiekvienas sluoksnis fiksuojamas LED lempoje. Rankos įmasažuojamos su profesionaliu maitinamu, drėkinamu rankų kremu, o odelės profesionaliu aliejuku. Procedūra atliekama meistrui dėvint vienkartines pirštines.

Rekomenduojama gelinį lakavimą nešioti iki 14 d.

Informacija

Procedūros kaina: 20 Eur

Procedūros trukmė: 1 val

Rankų masažas

Aprašymas

Rankos dezinfekuojamos, rankoms atliekamas pilingas su profesionalia rankų priežiūra. Atliekamas atpalaiduojamas rankų masažas, odelės sudrėkinamos specialiu aliejuku.

Procedūrą rekomenduojame daryti kartu su higieniniu manikiūru.

Informacija

Procedūros kaina: 10 Eur

Procedūros trukmė: iki 15 min

Parafino terapija

Aprašymas

Atliekant parafino terapiją rekomenduojame, kad nagai nebūtų lakuoti. Rankos dezinfekuojamos, atliekamas pilingas, rankos patepamos specialiu maitininčiu kremu ir uždedamas šiltas parafinas. Ant rankų uždedamos vienkartinės pirštinės ir uždedamos specialios pirštinės, kurios laiko šilumą. Po 15 min. pirštinės nuimamos ir įmasažuojama speciali gydomoji priemonė. Po parafino terapijos nagų nerekomenduojama lakuoti.

Rekomenduojama atlikti kursą 6-8 kartus kas 2-3 dienas.

Informacija

Procedūros kaina: 15 Eur

Procedūros trukmė: iki 30 min

Gelio nuvalymas

Aprašymas

Rankos dezinfekuojamos, su specialia dilde nušlifuojamas spalvotas paviršius lako, kiekvienas nagas įvyniojamas i foliją su specialiu tamponėliu, kuris suvilgytas su specialia priemone. Laikoma 10 min., folija nuimama, nuimamas gelis (arba jis pats atšoka). Suteikiama nagų forma ir ilgis (pagal kliento pageidavimus) ir uždedamas gydomasis aliejukas. Procedūra atliekama meistrui dėvint vienkartines pirštines.

Informacija

Procedūros kaina: 10 Eur

Procedūros trukmė: iki 30 min

Konsultacija

Aprašymas

Profesionaliame estetikos ir mokymo centre „Kosmedija“ tiekiamas platus grožio paslaugų asortimentas. Vienos iš dažniausiai naudojamų procedūrų – tai rankų priežiūros procedūros, kuomet paruošiami gražūs, tvarkingi nagai, tinkamai sutvarkoma rankų oda. Jeigu ramybės neduoda įaugęs nagas, nagai blanksta ir praranda reikiamą spalvą ar susiduriate su rankų odos problemomis – kreipkitės į mūsų grožio centro specialistus ir sulauksite pagalbos kone visais pasitaikančiais atvejais.

Dėmesys – ilgalaikiam efektui ir kokybei

Pas mus rasite platų rankų priežiūros paslaugų asortimentą. Atliekamos įvairios manikiūro procedūros, teikiamos konsultacijos reikiamais grožio klausimais. Jus aptarnaus daug metų savo srityje dirbantys specialistai kosmetologai, todėl rankos bus sutvarkytos tinkamai, o atliktų procedūrų efektas ilgalaikis. Sekdami papildomomis specialistų rekomendacijomis, galėsite ne tik įsitikinti puikiu procedūrų rezultatu, bet taip pat džiaugtis ilgai išliekančiu grožiu.

Rankų priežiūros procedūros

Estetikos ir mokymo centre „Kosmedija“ atliekamas higieninis manikiūras su lakavimu ar be lakavimo, SPA manikiūras, paprastas ar gelinis nagų lakavimas, rankų masažas, parafino terapija bei daugybė kitų grožio paslaugų. Tvarkomi lūžinėjantys ir neišvaizdūs nagai, įaugęs nagas, odelės, naudojant profesionalias kosmetologines priemones suteikiama reikiama nagų forma bei išvaizda. Rankos įmasažuojamos specialiais drėkinamaisiais kremais, o odelės ištepamos aliejukais. Rezultatas – dar geresnė savijauta, sušvelnėjusi ir gyvybinga oda.

Kruopštumas ir profesionalumas

Procedūras atlieka daug patirties turintys meistrai, visų procedūrų metu laikomasi būtiniausių higienos bei saugumo reikalavimų: rankos dezinfekuojamos, mūvimos specialios vienkartinės pirštinės, naudojamos atitinkamos priemonės bei profesionali kosmetologinė įranga. Atlikus procedūras, būtina kurį laiką saugoti rankų odą – tai užtikrins didesnį procedūrų efektyvumą. Visą reikalingą informaciją apie tolesnę rankų priežiūrą Jums suteiks mūsų specialistai.

Apsilankykite mūsų estetikos ir mokymo centre! Čia Jūsų grožiui nieko netrūks – užtikriname platų estetinių paslaugų pasirinkimą, kuriame sau reikalingų procedūrų atras net išrankiausias klientas!

Informacija

Konsultacijos kaina: nemokama

Procedūros trukmė: 10 - 15 min