Invazinės / Mažai invazinės technikos

Injekcinės procedūros kūnui ir veidui

Injekcinės procedūros kūnui

Celiulito korekcija RRS* Cellutrix preparatu

Aprašymas

Tai injekcinė metodika, kuriai naudojamas specialus daugiakomponentinis kokteilis celiulito gydymui. Procedūrų kurso metu oda tampa lygesnė, pašalinamas „apelsino žievelės“ efektas, didinamas odos elastingumas, detoksikuojami odos audiniai, pašalinamas skysčių perteklius, gerinama kraujo cirkuliacija, gerėja veikiamos zonos medžiagų apykaita, vykdoma odos senėjimo prevencija.

Procedūros metu į odą švirkščiamas implantas, kurio sudėtyje yra nesurištos rezorbuojamosios hialurono rūgšties ir biologinį gyvybingumą atkuriančio tirpalo, specialiai sukurto celiulito pakenktai odai.

RRS HA® Cellutrix yra naudojamas sumažinti odos paviršiaus nelygumus ir kaip biologinį gyvybingumą atkuriančio tirpalo nešėjas specialiai skirtas naudoti celiulitinio odos sudribimo atvejais.

*Originaliose „RRS® “ preparatų receptūrose, sukurtose mokslinių tyrimų ir plėtros laboratorijoje yra išgrynintų ir veiksmingų, sinerginiu poveikiu pasižyminčių ir kelias problemas sprendžiančių komponentų. Preparatai skirti paviršinėms ir gilioms odą atjauninančioms injekcijoms.

Informacija

Procedūros kaina: 40 - 140 Eur

Procedūros trukmė: 30 - 40 min

Strijų korekcija RRS*Strimatrix preparatu

Aprašymas

Skatina epitelio atsinaujinimą, odos stangrumą ir elastingumą, dermos apimtį ir aprūpinimą skysčiais, padeda sukurti tvirtos odos efektą, aktyviai skatina ląstelių atsinaujinimą, pagerina tarpląstelinės terpės kokybę ir visos odos metabolizmą, pasižymi imunomoduliatoriniu ir antioksidaciniu poveikiu.

Procedūros kaina –priklauso nuo veikiamos zonos ploto ir sunaudojamo preparato kiekio. Į odą švirkščiamas implantas, kurio sudėtyje yra 20 mg nesurištos rezorbuojamosios hialurono rūgšties ir biologiškai stimuliuojančio tirpalo bei 500 mg organinio silicio.

RRS® HA Strimatrix skirtas užpildyti ir atkurti sunykusios odos tarpląstelines struktūras įvairiose odos atrofinio sudribimo, strijų pakenktose ar suglebusios odos srityse.

*Originaliose „RRS®“ preparatų receptūrose, sukurtose mokslinių tyrimų ir plėtros laboratorijoje yra išgrynintų ir veiksmingų, sinerginiu poveikiu pasižyminčių ir kelias problemas sprendžiančių komponentų. Preparatai skirti paviršinėms ir gilioms odą atjauninančioms injekcijoms.

Informacija

Procedūros kaina: nuo 100 Eur

Procedūros trukmė: 30 - 40 min

Viso kūno odos atgaivinimas, jauninimas, stangrinimas RRS* Injectable preparatais

Aprašymas

Daugiafunkcinis kokteilis odos revitalizacijai, senėjimo prevencijai, odos drėgmės balanso atkūrimui, elastingumo stiprinimui, atstatomųjų sistemų stimuliavimui.

RRS® HA Injectable yra specialiai skirtas užpildyti paviršinį odos sluoksnį ir atkurti senstančios odos

biologinį gyvybingumą. Hialurono rūgštis kartu su biologinį gyvybingumą atkuriančiu ir senėjimą lėtinančiu tirpalu puikiai drėkina odą ir sukelia gerai pastebimą efektą.

RRS® HA Injectable yra medicinos prietaisas, skirtas sulėtinti odos senėjimą, stimuliuoti brandžią, nuvargusią, tonusą praradusią odą su smulkiomis raukšlėmis. Jis ypač naudingas rūkalių odai, brandžiai ir negyvybingai odai, ar stresą patiriantiems arba užterštoje aplinkoje gyvenantiems pacientams.

*Originaliose „RRS®“ preparatų receptūrose, sukurtose mokslinių tyrimų ir plėtros laboratorijoje yra išgrynintų ir veiksmingų, sinerginiu poveikiu pasižyminčių ir kelias problemas sprendžiančių komponentų. Preparatai skirti paviršinėms ir gilioms odą atjauninančioms injekcijoms.

Informacija

Procedūros kaina: 105 - 200 Eur

Procedūros trukmė: 20 - 60 min

Injekcinės procedūros veidui

NAUJIENA. Biorevitalizacija hialurono rūgšties preparatu „RRS Hyalift Pro“

Aprašymas

Estetikos centre Kosmedija pristatoma unikali „RRS Hyalift Pro“   procedūra. Tai naujausia biorevitalizacijos procedūra, kurios rezultatas išlieka net 6 mėnesius. Ši  išskirtinė procedūra ypatinga tuo, kad jos metu į odą suleidžiama ne vien tik hialurono rūgštis, kuri įprastai naudojama revitalizacijai, bet kartu eina ir amino rūgščių kompleksas, kuris dar labiau sustiprina poveikį.

Įrodyta, kad amino rūgštys komplekse su hialurono rūgštimi ypač svarbios dermos stangrumui ir elastingumui atstatyti. Jų dėka formuojasi kolageno ir elastino skaidulos, išlaikomas odos drėgmės balansas. 

Preparatas gali būti leidžiamas į gįlesnį odos sluoksnį, todėl po procedūros nelieka papulių. Po procedūros praėjus valandai ar dviem, nesimatys injekcijų žymių, bet džiugins puikus rezultatas. Preparatu sėkmingai užpildomos smulkios ir stambesnės raukšlelės, putlinamos lūpos. Tai puiki išeitis tiems,  kas dar nenori ilgalaikių stabilizuotos hialurono rūgšties užpildų, tačiau nori išraiškingesnių, putlesnių lūpų.  Injekcijos taip pat atliekamos norint atjauninti kaklo, dekoltė zonas.

Po „RRS Hyalift Pro“   oda tampa gyvybingesnė, ilgai išlaiko drėgmę, nelieka raukšlių ir senėjimo požymių. Procedūra pasižymi ne tik greitu, tačiau ir ilgalaikiu, kaupiamuoju poveikiu, kadangi dėka veikiančio amino rūgščių komplekso darosi stangresnė ir lygesnė.

Informacija

Procedūros kaina: nuo 120 Eur

Procedūros trukmė: 30-40 min

Mezo siūlai – odos stangrinimo technologija

Aprašymas

Tai naujausia mažai invazinė odos stangrinimo technologija, kurios metu, mezo siūlai, įterpiami į veido ir kūno audinius, taip užtikrindami kolageninio „karkaso“ susidarymą. Mezo siūlai – tai naujas metodas estetinėje medicinoje, leidžiantis išlyginti bei sumažinti raukšlių gylį, žymiai pagerinti odos tonusą. Technologija buvo ypač entuziastiškai priimta gydytojų-kosmetologų dėl greitų gerų rezultatų be chirurginio pjūvio. Stimuliuodami kolageno sintezę, mezo siūlai stiprina audinį iš vidaus, tai užtikrina veiksmingą prevenciją nuo senėjimo. Dar vienas mezo siūlų privalumas: žmonėms, kurie yra atsparūs botulino toksinui yra puiki alternatyva šalinant veido mimikos raukšles.

Mezo siūlų procedūros privalumai:

  • procedūrai nereikia ypatingo pasiruošimo, injekcinės anestezijos ir pjūvių (naudojama tik paviršinė anestezija);
  • adatų įdūrimo vietos greitai užgyja ir nelieka jokių žymių;
  • procedūra trunka 30 minučių;
  • reabilitacinis laikotarpis praeina įprastai, kaip ir po visų injekcinių metodikų;
  • metodikos kaina itin prieinama, rezultatas išlieka 1,5-2 metus;
  • siūlai pagaminti iš polidioksanono, kuris jau daugiau nei 15 metų naudojamas kaip chirurginė siuvimo medžiaga. Jie yra hipoalerginiai ir per 6-8 mėnesius suyra į dujas ir vandenį, t. , visiškai absorbuojasi į odą;
  • puikiai dera su kitomis estetinėmis metodikomis (aparatinis odos jauninimas, pakeičiamoji amino rūgščių terapija, revitalizacija).

Mezo siūlų procedūra atliekama:

Kai vargina: smulkios raukšlės aplink lūpas, nusileidę antakiai, raukšlė tarp antakių (taip vadinamoji „pykčio“ raukšlė), raukšlės aplink akis, nosies-lūpų raukšlės ir klostės, nelygus odos paviršius, dėl liposakcijos ir acne atsiradę randai, asimetrija po plastikos operacijų, suglebusi, prarandanti stangrumą oda; pilvo, sėdmenų, rankų ir kojų odos suglebimas, kaklo raukšlės ir raukšlės dekoltė srityje, išryškėjęs ašarų nosies latakas ir kt.

Informacija

Procedūros kaina: 15 - 600 Eur

Procedūros trukmė: 30 min

Mimikos raukšlių korekcija RRS* Skin Relax preparatu

Aprašymas

Kokteilis skirtas viršutiniam veido trečdaliui, kur atpalaiduojančių peptidų dėka, koreguojamos mimikos raukšlės. Tinka kaip alternatyva botulino toksino injekcijoms arba norint prailginti laiką tarp botulino toksino procedūrų.

Be atpalaiduojančio poveikio, RRS Skin Relax taip pat pasižymi senėjimą lėtinančiu poveikiu gydant brandžią odą, užtikrina odos drėkinimą ir užpildymą.

Injekcijos atliekamos labai plona adata, todėl procedūra nėra skausminga.

*Originaliose „RRS®“ preparatų receptūrose, sukurtose mokslinių tyrimų ir plėtros laboratorijoje yra išgrynintų  ir veiksmingų, sinerginiu poveikiu pasižyminčių ir kelias problemas sprendžiančių komponentų. Preparatai skirti paviršinėms ir gilioms odą atjauninančioms injekcijoms.

Informacija

Procedūros kaina: 80 Eur

Procedūros trukmė: 20 - 30 min

Paakių zonos revitalizacija RRS® * HA Eyes preparatu

Aprašymas

Procedūra pagražina, sušvelnina akių kontūrą, daro odą elastingesnę, pasižymi antioksidaciniu poveikiu, mažina kapiliarų trapumą, tuo pačiu mažėja per didelis jų pralaidumas (dėl kurio paakiai būna patamsėję). Mažina patinimus, skysčių susikaupimą ties akių kontūru, šviesina paakius ir sprendžia ,,tamsių ratilų,, problemą.

RRS® HA Eyes yra specialiai sukurtas senėjančiai odai aplink akis, nes biologinį gyvybingumą atkuriantį ir užpildantį hialurono rūgšties poveikį sustiprina specialus biologinį gyvybingumą atkuriantis tirpalas. Nesurištos hialurono rūgšties poveikį raukšlėms sustiprina specialus biologinį gyvybingumą atkuriantis tirpalas, kurio sudėtyje yra vitaminų, antioksidantų, mikrocirkuliaciją skatinančiu ir spalvą išlyginančiu / balinančiu poveikiu pasižyminčių medžiagų.

*Originaliose „RRS®“ preparatų receptūrose, sukurtose mokslinių tyrimų ir plėtros laboratorijoje yra išgrynintų ir veiksmingų, sinerginiu poveikiu pasižyminčių ir kelias problemas sprendžiančių komponentų. Preparatai skirti paviršinėms ir gilioms odą atjauninančioms injekcijoms.

Informacija

Procedūros kaina: 60 Eur

Procedūros trukmė: 20 - 40 min

Veido, kaklo, dekoltė odos atgaivinimas, jauninimas, stangrinimas RRS HA Injectable preparatais

Aprašymas

Daugiafunkcinis kokteilis odos revitalizacijai, senėjimo prevencijai, odos drėgmės balanso atkūrimui, elastingumo stiprinimui, atstatomųjų sistemų stimuliavimui.

RRS® HA Injectable yra specialiai skirtas užpildyti paviršinį odos sluoksnį ir atkurti senstančios odos biologinį gyvybingumą. Hialurono rūgštis kartu su biologinį gyvybingumą atkuriančiu ir senėjimą lėtinančiu tirpalu puikiai drėkina odą ir sukelia gerai pastebimą efektą.

RRS® HA Injectable yra medicinos prietaisas, skirtas sulėtinti odos senėjimą, stimuliuoti brandžią, nuvargusią, tonusą praradusią odą su smulkiomis raukšlėmis. Jis ypač naudingas rūkalių odai, brandžiai ir negyvybingai odai, ar stresą patiriantiems arba užterštoje aplinkoje gyvenantiems pacientams.

*Originaliose „RRS® “ preparatų receptūrose, sukurtose mokslinių tyrimų ir plėtros laboratorijoje yra išgrynintų ir veiksmingų, sinerginiu poveikiu pasižyminčių ir kelias problemas sprendžiančių komponentų. Preparatai skirti paviršinėms ir gilioms odą atjauninančioms injekcijoms.

Informacija

Procedūros kaina: 105 Eur

Procedūros trukmė: 30 - 60 min

Odos atgaivinimas, jauninimas, stangrinimas RRS® Silisorg HA preparatu

Aprašymas

Procedūra atliekama su mezoterapiniu kokteiliu RRS® SILISORG HA, kurį gamina Skin Tech Pharma Group, SL – Ispanija. Tai sterilus injekcinis implantas, kuris pagamintas organinio silicio, nestabilizuotos hialurono rūgšties ir antioksidacinio poveikio biorevitalizuojančio komplekso pagrindu.

 

Daugiafunkcinis kokteilis odos revitalizacijai, senėjimo prevencijai, odos drėgmės balanso atkūrimui, elastingumo stiprinimui, atstatomųjų sistemų stimuliavimui.

RRS® Silisorg HA – specialiai skirtas užpildyti paviršinį odos sluoksnį ir atkurti senstančios odos biologinį gyvybingumą. Stimuliuojamas fibroblastų darbas, daugėja kolageno ir elastino skaidulų, pagerėja mikrocirkuliacija. Drėkinimas apsaugo odą nuo priešlaikinio senėjimo, suteikia odai sveiką ir gražią išvaizdą.

RRS® Silisorg HA yra medicinos preparatas, skirtas sulėtinti odos senėjimą, stimuliuoti brandžią, nuvargusią, tonusą praradusią odą su smulkiomis raukšlėmis. Jis ypač naudingas brandžiai ir negyvybingai odai, stresą patiriantiems arba užterštoje aplinkoje gyvenantiems pacientams.

Odos drėkinimas šiuo preparatu tinkamas ir kūno srityse, tokiose kaip rankos, kaklas, dekoltė, pilvas (strijos), šlaunys, sėdmenys.

 

*Originaliose „RRS® “ preparatų receptūrose, sukurtose mokslinių tyrimų ir plėtros laboratorijoje yra išgrynintų ir veiksmingų, sinerginiu poveikiu pasižyminčių ir kelias problemas sprendžiančių komponentų. Preparatai skirti paviršinėms ir gilioms odą atjauninančioms injekcijoms.

Informacija

Procedūros kaina: nuo 70 Eur

 

Procedūros trukmė: nuo 45 min

Raukšlių užpildymas hialurono rūgšties užpildais

Aprašymas

Hialurono rūgštis yra svarbiausias odos drėkinimo ir grožio komponentas, ji sulaiko odoje vandenį ir veikia kaip odos stangrintojas. Deja, su amžiumi, hialurono rūgštis dermoje nyksta. HA užpildai lengvai ir efektyviai pakeičią hialurono rūgštį ir greitai padidina dermos storį.

Preparatai naudojami injekcijoms į dermą – raukšlių (smulkių, vidutinių ir gilių) išlyginimui, randų gydimui ir veido zonų korekcijai (jei trūksta apimties).

Raukšlės atsiranda dėl žymių pakitimų, atsiradusių tam tikrose dermos ir poodinio audinio dalyse. Skirtingo klampumo (koncentracijos) HA užpildais koreguojamos:
a) smulkios atrofinės raukšlės, 1 tipas
b) nuolatinės elastozinės raukšlės, 2 tipas
c) dinamiškos mimikos raukšlės, 3 tipas
d) gravitacinės raukšlės, 4 tipas

Informacija

Procedūros kaina: 250 Eur (1 ml preparato)

Procedūros trukmė: 30 - 60 min

Lūpų pripildymas stabilizuotos hialuroninės rūgšties užpildais

Aprašymas

Hialurono rūgštis yra viena iš pagrindinių jungiamojo audinio tarpląstelinės matricos komponentų, kurią dermoje sintetina fibroblastai. Hialurono rūgštis didžia dalimi įtakoja dermos jungiamojo audinio klampumą ir yra svarbiausias odos drėkinimo ir grožio komponentas, ji sulaiko odoje vandenį ir veikia kaip odos stangrintojas. Deja, su amžiumi, hialurono rūgštis dermoje nyksta. HA užpildai lengvai ir efektyviai pakeičią hialurono rūgštį ir greitai padidina dermos storį.

Šios savybės leidžia HA preparatus naudoti lūpų užpildymui, norint, suteikti joms putlumo, pakoreguoti netaisyklingą formą arba tiesiog pagrąžinti lūpų kontūrą.

Hialurono rūgšties užpildų laikymasis odos audiniuose gali priklausyti nuo kliento odos tipo, amžiaus ir gyvenimo būdo, taip pat nuo suleidimo vietos ir leidimo technikos. Siekiant optimaliausio rezultato, po pirmojo seanso praėjus maždaug 3 savaitėms, patariama apsilankyti pakartotinam vizitui (jei yra reikalinga specialistas atlieka lengvą korekciją).

Informacija

Procedūros kaina: 250 Eur (1 ml preparato)

Procedūros trukmė: 30 - 60 min

Procedūra „Slim Face“

Aprašymas

Tai – išskirtinė pagalba formuojant apatinę veido dalį (pasmakrę) ir gerinant jos būklę.

Nauja alternatyvi priemonė vietinei liposakcijai, chirurginėms operacijoms ir estetinėms procedūroms koreguojant dvigubą pasmakrę.

„Sagoni Melt“ - nauja alternatyvi priemonė vietinei liposakcijai, chirurginėms operacijoms ir estetinėms procedūroms koreguojant dvigubą pasmakrę. Palyginus su kitais lipolizei naudojamais preparatais produktas visiškai nesukelia pašalinių efektų arba jie būna minimaliai išreikšti.
Išskirtinės inovatyvaus produkto savybės: efektyvumas, nesudėtinga injekavimo technika, minimalus arba visai neišreikštas pašalinis poveikis po injekcijų daro preparatą komfortišką naudoti veido srityje.

Be natrio deoksicholato sudėtyje taip yra priešuždegiminių medžiagų ir antioksidantų kompleksas, priedo lipolizę skatina sudėtyje esantis kofeinas ir karnitinas, priešuždegimiškai veikia metilsilanolio manuronatas.

„Slim Face“ procedūra atliekama:
• Esant vietinėms riebalų sankaupoms veido, kaklo, sprando srityje
• Esant dvigubai pasmakrei
• Kai reikalinga korekcija po liposakcijos

Informacija

Procedūros kaina: 100 Eur

Procedūros trukmė: 40 min