Celiulito gydymas

Aparatinės kosmetologijos procedūros

Celiulito gydymas aparatine kosmetologija

Nedidelis celiulitas dažniausiai nekenkia bendram kūno vaizdui, tačiau nekontroliuojamas, jis gali pasklisti po skirtingas odos vietas ir sumažinti komforto jausmą. Norint to išvengti, pasitelkiamas profesionalus celiulito gydymas, kuris atliekamas tiek su įvairiais aparatais, tiek su masažais ar kitais metodais. Aparatinės kosmetologijos procedūros estetikos ir mokymo centre „Kosmedija“ vyksta taikant modernius „Nannic NBE500“ ir „Cellutec“ aparatus. Leiskite sau atsipalaiduoti ir patirti tą patogumą bei kokybę, kurią suteikia modernios technologijos – jomis atliekamos procedūros yra ne tik veiksmingos, bet taip pat patogios, nesukeliančios nemalonių pojūčių kūne.
Nannic NBE500 aparatas

Aprašymas

Pagerina arterinę apytaką, limfos, veninį ištekėjimą, padidina metabolizmą. Naudojamas moduliuotas dažnis, veikiantis panašiai kaip šviesa ir energija aprūpinantis pasirinktus audinius.

Informacija

Procedūros kaina: 50 Eur

Procedūros trukmė: 30 - 90 min

Cellutec aparatas

Aprašymas

Pagerina medžiagų apykaitą, limfinės, kraujotakos sistemų darbą, odos pralaidumą, sumažina patinimus po traumų, skatina detoksikaciją, atgaivina odą. Specialaus aparato pagalba atliekamas vibromasažas, kurio metu pasiekiamas šiluminės terapijos efektas.

Informacija

Procedūros kaina: nuo 30 Eur

Procedūros trukmė: 20 - 60 min

Dėmesys – kūno priežiūros programoms

Šie celiulito gydymo metodai susideda iš skirtingų procedūrų, kurių metu naudojamos įvairios pagalbinės priemonės: aktyvieji komponentai, eteriniai aliejai ir kitos naudingos medžiagos, kuriomis šveičiamas bei įtrinamas kūnas. Šios medžiagos padeda atsipalaiduoti ir skatina greitą celiulito gijimą. Procedūros vyksta kryptingai taikant specialias sveikatinimo programas, taikomas gydymas stipraus vandens srove, masažais ir kitais metodais, kurie pozityviai stimuliuoja odą bei jos audinius ir kurių periodiškas kartojimas per tam tikrą laiką visiškai panaikiną celiulitą.

Šarko dušas

Aprašymas

Stipria vandens srove masažuojama, stangrinama, tonizuojama, atgaivinama oda. Rekomenduojama atlikti 10 procedūrų kas antrą dieną.

Informacija

Procedūros kaina: 20 Eur

Procedūros trukmė: 10 - 20 min

Golden Line

Aprašymas

Naudojamas 23K auksas, šilko proteinai, imbiero aliejus. Stiprinama oda, sumažinamos kūno apimtys, modeliuojamas siluetas.

Informacija

Procedūros kaina: 80 Eur

Procedūros trukmė: 1h 45 min

Thermo-Crio

Aprašymas

Kontrastinė procedūra, kurios metu ne tik sumažinamas celiulitas, bet ir stiprinamos venos, šalinami toksinai, mažinamas pabrinkimas. Pasitelkiamas kūno šveitimas, įtrinimas geliu, masažas, įvyniojimas elastiniais bintais.

Informacija

Procedūros kaina: 80 Eur

Procedūros trukmė: 20 - 30 min

Ocean

Aprašymas

Suteiks galimybę pasinerti į užburiantį vandenyno pasaulį ir pasinaudoti kūno šveitimo, įvyniojimo, probleminių zonų masažo teikiamais privalumais.

Informacija

Procedūros kaina: 85 Eur

Procedūros trukmė: 20 - 40 min

Eco Herbal

Aprašymas

Graikijos gydomieji augalų ekstraktai, citrusinių augalų eteriniai aliejai, aktyvieji komponentai paskatins celiulito gydymą.

Informacija

Procedūros kaina: 80 Eur

Procedūros trukmė: 1h 45 min

Masažų galia

Masažas – viena seniausių žmonijos istorijoje naudojamų gydymo priemonių, neabejotinai turinčių teigiamą poveikį ne tik raumenims, kraujotakai ar stuburui, bet taip pat odos sveikatai pagerinti. Taikome anticeliulitinį, limfodrenažinį masažą bei kitas masažų rūšis. Jų metu oda apšildoma, tonizuojama, skatinama medžiagų apykaita, pašalinami šlakai bei toksinai. Masažai padeda pašalinti iš odos riebalinį perteklių ir neabejotinai yra viena veiksmingiausių priemonių kovoje prieš celiulitą. Tai vienas komfortiškiausių celiulito gydymo būdų – Jumis pasirūpins patyrusių kosmetologų rankos, todėl procedūros metu galėsite maloniai nusiteikti ir atsipalaiduoti.

Liposažas

Aprašymas

Limfos drenažas, miofascialinės technikos, fizinės terapijos kombinacijos. Ši procedūra – nėra invazinė, beveik neskausminga, atliekama rankomis.

Informacija

Procedūros kaina: 35 - 78 Eur

 

Procedūros trukmė: 40 - 60 min

 

Anticeliulitinis masažas

Aprašymas

Oda šildoma, tonizuojama, skatinama medžiagų apykaita. Šio masažo metu atliekami gilūs judesiai, pašalinamas riebalų perteklius audiniuose, dailinamos kūno linijos.

Informacija

Procedūros kaina: 50 Eur

 

 

Procedūros trukmė: 40 -60 min

 

Limfodrenažinis masažas

Aprašymas

Efektyvus būdas sustiprinti sveikatą, pašalinti ląstelių medžiagų apykaitos produktus, toksinus, šlakus.

Informacija

Procedūros kaina: 60 Eur

Procedūros trukmė: 20 - 30 min

Celiulito korekcija RRS* Cellutrix preparatu

Aprašymas

Ši metodika – injekcinė, nes į odą suleidžiamas implantas, savo sudėtyje turintis tirpalo, haliurono rūgšties, padedančios sumažinti celiulitą. Taip pat atkuriamas biologinis gyvybingumas, todėl oda tampa švytinti ir gaivi.

Informacija

Procedūros kaina: 40 -140 Eur

 

Procedūros trukmė: 60 - 80 min

Pamirškite „apelsino žievelės“ sukeliamą diskomfortą – verčiau išbandykite vieną iš aprašytų metodikų ir įsitikinkite, ką reiškia profesionalus celiulito gydymas!