Gamintojas GERnetic International

Laiko išbandyta kosmetika iš Prancūzijos
gernetic

Kilmės šalis:

Prancūzija

Specializacija

Profesionali kosmetika veidui ir kūnui

Video

Informacinės knygelės

Dar ruošiama

Kursai

Gamintojo aprašymas

Gernetic odos priežiūros produktų istorija prasidėjo vienoje iš Paryžiaus ligoninių, nudegimų skyriuje, kur Prancūzijos biologas, Albertas Laporte, norėdamas palengvinti žmonių kančias, sukūrė formulę, skirtą padėti gijimo procese, didinant odos imunitetą ir gerinant bendrą jos išvaizdą. Jis pabandė pro odą “maitinti” vidaus organų ląsteles, siekdamas atkurti jų funkcijas ir dauginimąsi. Prof. A.Laporte sukūrė specialius “kokteilius” iš vitaminų, mineralinių medžiagų, amino rūgščių. Tai buvo “Gernetic” kosmetinių priemonių, pasižyminčių teigiamu poveikiu vidaus organų ląstelėms per odą kūrimo pradžia.
“Gernetic” yra daugiau nei kosmetinė odos priežiūros serija. Jos poveikis remiasi produktuose esančiais vitaminais, mineralinėmis medžiagomis, amino rūgštimis ir proteinais, kurių dozavimas tiksliai apskaičiuotas.
“Gernetic” kosmetikos produktai maitina odos ląsteles ir kitus organus biologiškai svarbiais elementais, pagerina limfinę sistemą, kraujotaką, odos aprūpinimą deguonimi. “Gernetic” kosmetikos produktai užtikrins, kad odos ir kūno estetinė išvaizda būtų harmoninga.