Hialurono injekcijos

Natūraliam jaunatviškam grožiui!

Hialurono injekcijos – tai efektyvus būdas norint pasiekti nepriekaištingą odos grožį. Atlikus reikiamą procedūrų kiekį, Jūsų daugiau nebevargins raukšlės, įdubę paakiai bei smilkiniai, oda taps žymiai jaunatviškesnė. Pasinaudojus kosmetologijos mokslo pažanga bei modernių technologijų teikiamais privalumais, galima lengvai įgyvendinti norimo grožio viziją nepatiriant jokio skausmo ar diskomforto.

 

Patikimiausias raukšlių išlyginimas

Atliekant injekcijas, hialurono rūgštis suleidžiama tiesiai į raukšlę, šitaip ją užpildydama. Injekcijos dažniausiai atliekamos veido, kaklo, dekoltė, plaštakų srityse.

Rezultatas – lygi, stangri, elastinga oda be jokių raukšlių, nepaprastas grožis. Hialurono injekcijos:

 • padeda palaikyti odos drėgmę bei stangrumą;
 • padeda išryškinti skruostus;
 • putlina lūpas;
 • suteikia veidui tūrį;
 • užpildo ir išlygina raukšles aplink akis ir lūpas, veido oda tampa kur kas jaunatviškesnė.

 

Hialuronas – tai patikimiausias raukšlių naikintojas ir gražaus veido su jaunatviška oda garantas.

 

Hialurono ar botulino injekcijos?

Geriausi rezultatai pasiekiami derinant abiejų – tiek botulino toksino, tik hialurono rūgščių procedūras tarpusavyje, kadangi naudojant tik kurią nors vieną iš jų, pasiektas rezultatas bus dalinis. Kiekviena kosmetologijoje naudojama rūgštis turi savų privalumų ir yra taikoma tvarkant tam tikras problemas. Botulinas naudojamas viršutinei veido daliai ir mimikos raumenims tvarkyti, kai tuo tarpu hialuronas dažniausiai skiriamas greitam bei efektyviam raukšlių išlyginimui. Kilus klausimams kokias procedūras rinktis ir kaip jas derinti, visuomet galite teirautis savo kosmetologo, kuris pasiūlys Jums pačius tinkamiausius sprendimus.

 

Estetikos centro paslaugos

Kviečiame apsilankyti Vilniuje įsikūrusiame estetikos ir mokymo centre „Kosmedija“. Patyrę specialistai jau daug metų teikia įvairias grožio paslaugas, atlieka hialurono rūgšties injekcijas, meistriškai išryškina gražiausius veido bruožus ir apdairiai užmaskuoja tai, kas trukdo pilnai atsiskleisti grožiui. Mūsų estetikos centras – tai vieta kurioje gimsta grožis ir kurioje galėsite atsipalaiduoti bei pasimėgauti rūpestingai atliekamomis estetinėmis procedūromis.

 

Graži oda be raukšlių – tai lengvai įgyvendinamas sprendimas. Pasinaudokite mūsų estetikos centro specialistų teikiamomis paslaugomis ir mėgaukitės nepriekaištingu grožiu.

 

Estetinėje medicinoje dažnai naudojama hialurono rūgštis – tai sudėtinis angliavandenis, priskiriamas glikozaminoglikanų grupei ir paplitęs jungiamajame audinyje. Ši medžiaga natūraliai susidaro mūsų organizme, didžiausia jos dalis – net apie 50% yra odoje, todėl hialuronas nekenkia sveikatai. Naudojama labai mažais ir saugiais kiekiais ši rūgštis padeda atkurti gražią bei jaunatvišką odos išvaizdą, pašalina net pačias smulkiausias raukšleles.

 

Hialurono rūgštis – natūralus odos drėkiklis

Hialuronas yra skaidri ir tiršta substancija, kurioje daug vandens molekulių. Jis puikiai sugeria vandenį bei tolygiai paskirsto jį visuose odos audiniuose. Būtent ši vandenį absorbuojanti ir išlaikanti savybė padeda hialuronui pelnyti plačiai estetinėje medicinoje bei dermatologijoje žinomą vardą. Hialuronas – tai natūralus odos drėkiklis, turintis neįprastai didelį bei vertingą poveikį odai.

 

Hialurono rūgšties poveikis

Hialurono rūgštis pasižymi šiais privalumais:

 • oda pamaitinama trūkstamomis medžiagomis;
 • skatinamas odos elastingumas, lygumas, stangrumas, atstatoma normali odos veikla;
 • nyksta raukšlės bei kiti įvairūs nelygumai;
 • patikima priemonė kovoti prieš odos sausėjimą ir perštėjimą;
 • atnaujinamos ląstelės, stabdomas senėjimas, oda tampa jaunatviškesnė;
 • gerėja mikrocirkuliacija ir visi odoje vykstantys procesai;
 • ir kita.

 

Patikimo grožio garantas

Atliekant medicinines estetikos procedūras, hialuronas leidžiamas į odą nedidelėmis injekcijomis. Injekuotose odos vietose iš karto ima reikštis jo poveikis, kuris pilnai įsivyrauja po keleto dienų ir, priklausomai nuo paciento amžiaus bei odos būklės, gali išsilaikyti iki vieno ar dviejų metų. Po šios procedūros taip pat rekomenduojama atlikti įvairias papildomas procedūras tam, kad hialurono rūgšties poveikis išsilaikytų ilgiau ir būtų pasiektas optimaliausias rezultatas.

 

Estetikos ir mokymo centro „Kosmedija“ kosmetologai pasirūpins tinkamu hialurono rūgšties panaudojimu grožio procedūrose ir užtikrins aukštos kokybės paslaugas. Atlikus hialurono rūgšties procedūras, galėsite mėgautis ženkliai pagerėjusia odos išvaizda bei jaunatviškumu. Nėra to, ko nebūtų galima pasiekti naudojantis modernių technologijų suteikiamais privalumais. Išbandykite šį metodą ir džiaukitės skaisčia, lygia oda be raukšlių!