Botulino injekcijos

Pamirškite raukšles!

Botulino injekcijos – tai pažangus estetinės dermatologijos metodas, nepriekaištingo grožio garantas, užpildantis net pačias smulkiausias mimikos raukšles ir padedantis sukurti trokštamą išvaizdą. Norint atsikratyti negražių raukšlių bei atjauninti savo veido odą, pravartu būtų pasinaudoti šia efektyvia procedūra, kurią mūsų estetikos ir mokymo centre „Kosmedija“ atlieka patyrę specialistai.

 

Išsamios specialistų konsultacijos

Konsultuojame grožio klausimais, padedame atskleisti savo grožį taip, kad jis būtų ilgalaikis ir atrodytumėte gražiausiai, pabrėžiant Jūsų unikalius bruožus. Kadangi kiekvieno žmogaus veidas pasižymi specifiniais bruožais ir dažnai tai, kas tinka vienam, ne visada tiks kitam, „Kosmedijos“ specialistai konsultacijų metu atsižvelgia į individualią situaciją ir gali pasiūlyti Jums labiausiai tinkamus sprendimus.

 

Mūsų kosmetologai jau daug metų dirba savo srityje, todėl gali suteikti kokybiškas paslaugas bei užtikrinti nepriekaištingą grožį. Jie pasirūpins, kad visos grožio procedūros būtų vykdomos sklandžiai ir profesionaliai. Procedūrų metu galėsite visiškai atsipalaiduoti bei pasimėgauti Jums skiriamu rūpesčiu.

 

Botulino injekcijos poveikis

Atlikus botulino injekciją, veido raumenys iš karto atsipalaiduoja, raukšlės, atsiradusios odoje dėl nevalingai įsitempiančių mimikos raumenų, palaipsniui sušvelnėja ar net visiškai išnyksta. Šis metodas yra ilgalaikis, kadangi injektuotose vietose nebesusidaro naujos raukšlės.

 

Svarbu paminėti, jog injekcijos poveikis priklauso nuo tam tikrų konkrečių veiksnių. Jo efektyvumą lemia odos tipas bei būklė, todėl, priklausomai nuo odos senumo ir raukšlių gylio, gali visiškai panaikinti raukšles arba jas ženkliai sušvelninti. Visais atvejais, oda po procedūros tampa kur kas jaunesnė bei gražesnė negu buvo prieš tai.

 

Paprastos ir saugios procedūros

Botulino injekcijos procedūra yra nechirurginė, po jos galima laisvai mimika reikšti emocijas, išlieka įprasta veido raumenų veikla. Injekcija trunka vos kelias minutes ir yra visiškai neskausminga, neturi jokio šalutinio poveikio. Botulinas estetinėje medicinoje naudojamas labai nedideliais kiekiais, todėl šios procedūros yra saugios ir niekaip negali pakenkti sveikatai.

 

Trokštate atrodyti dar gražiau bei mėgautis nepriekaištinga oda? Metas išbandyti modernių technologijų teikiamus privalumus ir džiaugtis puikiais rezultatais!