LINE REPAIR

NAUJA KOMPLEKSINIO ODOS ATKŪRIMO PROGRAMA

LINE REPAIR

 

LINE REPAIR pašalina gyvybingumo ir grožio
praradimo simptomus ir apraiškas,
pradedant valymu ir šveitimu,
baigiant odos atnaujinimu ir švytinčios
odos apsauga. Oda atrodys
lygi, atgaivinta ir švytinti.

 

 

 

Oda gydoma iš vidaus, švytės išorėje

Per pastaruosius kelerius metus odos išvaizda tapo ne estetine siekiamybe, o naudinga sveikos odos procedūroms. Tinkamai iš vidaus gydoma oda išorėje tampa švytinti ir gyvybinga. Natūralus, sveikas švytėjimas - tai ne momentinis efektas, o nuolatinės, nuodugnios veiklos rezultatas, skatinantis odą vykdyti esminius biologinius procesus ir atkurti natūralią pusiausvyrą, kad oda atrodytų švytinti ir atgaivinta.

Laiko ir aplinkos poveikis - netolygus odos tonusas, dėmės, suglebimas laikui bėgant tampa pastebimas, todėl oda praranda natūralų spindesį ir gyvybingumą, atrodo papilkėjusi, pavargus ir senesnė nei jos tikrasis amžius.

LINE REPAIR NAUDA:

• padidintas ląstelių aprūpinimas deguonimi
• optimalus drėkinimas
• lygi ir tolygaus tono oda

LINE REPAIR PRIEŽIŪRAI NAMUOSE SKIRTŲ PRODUKTŲ KOLEKCIJOS

NUTRIENT - Odos maitinimas


„Nutrient“ produktai yra skirti pavargusiai, papilkėjusiai, kartais raustančiai ir sudirgusiai odai. Linija apjungia maistinių medžiagų ir mikrobiotos naudą, kad atkurtų odos paviršiaus ekosistemą, barjerą, apsaugotų nuo išorinių veiksnių, palaikytų odos sveikatą bei atitolintų senėjimo procesus.

 

FIX - Odos atnaujinimas


„Fix“ yra retinolio ir retinolio esterio - naujos kartos retinoido (HPR) derinys. Jis yra stabilesnis ir sukelia mažiau dirginimo. FIX papildomi ingredientai jūrinis EGF, vitaminas C ir HA palaiko retinolio aktyvumą. Kartu jie skatina geresnę medžiagų apykaitą ir odos atsinaujinimą, dėl to pagerėja odos tekstūra ir tankis, gyvybingumas ir spindesys.

 

FIRM - Odos stangrinimas


„Firm“ užkerta kelią kolageno skaidulų pokyčiams, kurie atsiranda metams bėgant ir lemia pavargusią ir senstančią išvaizdą. Jis skatina kolageno gamybą ir skatina bendrą odos atsinaujinimą. Oda tampa stangri, gaivi ir jaunatviška.

 

 

HYDRA - Odos drėkinimas


„Hydra“ – atsakas į elastingumo praradimą ir priešlaikinį senėjimą. Ši linija stiprina odos gebėjimą surišti ir išsaugoti drėgmę bei didina elastingumą. Elastiną atkurianti veiklioji medžiaga, inkapsuliuota hialurono rūgštis, 3-lurono rūgšties kompleksas ir daug drėkiklių – visi komponentai kartu suteikia odai stangrumo, elastingumo bei švytėjimo.

GLOW - Odos spindesys


„Glow“ preparatų dėka blyški, blanki oda tampa švytinti, tolygaus atspalvio ir sveikesnė. Remiantis naujais senėjimą stabdančiais ingredientais „Radiance Enhancer“ ir „Energy Booster“ gerinama kraujotaka kapiliaruose ir metabolizmas. Planktono dumbliai pagerina ląstelių kvėpavimą ir padidina deguonies tiekimą, kad oda būtų šviesesnė, atgaivinta ir švytinti.

 

LINE REPAIR - PAGRĮSTA MOKSLU

„RADIANCE ENHANCER“

„Radiance enhancer“ - senėjimą stabdanti ir odos spindesį stiprinanti veiklioji medžiaga, didina kraujotaką kapiliaruose, gerina ląstelių medžiagų apykaitą ir didina deguonies lygį odoje. Evodia rutaecarpa vaisių pagrindu sukurtas preparatas padeda atpalaiduoti mikrokraujagyslių sieneles, dėl to žymiai pagerėja odos skaistumas ir spalva, oda atrodo gyvybingesnė.

„ENERGY BOOSTER“

„Energy Booster“ - unikalus Saccharomyces cerevisiae mielių citoplazminių ir mitochondrijų komponentų ir aminorūgščių derinys, kuris suteikia realios naudos padidindamas deguonies kiekį odoje ir jo suvartojimą, todėl oda įgauna skaistumo, tampa atgaivinta bei jaučiamas komforto pojūtis.

VIENALĄSTIS PLANKTONAS

Vienaląsčiai planktono dumbliai, gaminantys didelį deguonies kiekį ir aprūpintys juo odą. Praturtinti arginino ferulatu, kurio pagrindą sudaro argininas (nepakeičiamosios aminorūgštys) ir ferulo rūgštis, apsauganti odą. Stimuliuoja ląstelių gamybą epidermyje ir baltyminių skaidulų gamybą dermoje. Pasižymi antibakterinėmis savybėmis, gerina kraujotaką ir didina mitochondrijų energiją.

AUGALINIS DRĖKIKLIS

Augalinis drėkiklis tai naujos kartos natūrali drėkinamoji veiklioji medžiaga, vadinama osmohidratacija. Būdamas natūralus betaino šaltinis, jis didina osmolitų kiekį keratinocituose ir stimuliuoja jų pernešėjus, kad pagreitintų viduląstelinio vandens suvartojimą ir tūrio atsistatymą.

DRĖKINAMASIS KOMPLEKSAS

Subalansuotas drėkinamasis kompleksas suformuoja pažangų struktūrinį dvisluoksnį odos paviršiuje, padedantį sustiprinti natūralų odos barjerą ir užtikrinantį iki 72 valandų matomą drėkinimą. Prisitaikydamas prie aplinkos, jis taip pat optimizuoja drėkinimą, reguliuodamas vandens netekimą esant skirtingoms temperatūroms ir drėgmės lygiui.

KERATOLITINIS KOMPLEKSAS

Keratolitinis kompleksas - salicilo rūgštis ir šilkmedžio ekstraktas kartu su ananasų ekstraktais - atitinkamai BHA ir augalinių fermentų pektino ir bromelaino pagrindu. Švelniai eksfoliuoja suardydamas ląstelių sukibimą ir skatina ląstelių atsinaujinimą, skatindamas tolygų odos atspalvį.