„Christina Laboratories“ prekinio ženklo naujos „ILLUSTRIOUS“ linijos premjera

2019-10-10

Rudenį Kosmedija organizavo konferenciją, kurios metu „Christina Laboratories“ kompanija pristatė naują šviesinančią, balinančią liniją „Illustrious“. Taip pat buvome supažindinti su kitų produktų linijų patobulinimais .

Renginio metu pristatyta nauja nepriekaištinga linija „Illustrious“. Tai nauja aukštos kokybės šviesinanti, depigmentacinė procedūra sukurta sugrąžinti jaunatvišką odos spindesį ir švytėjimą. Konferenciją vedė pati prekinio ženklo įkūrėja 𝑪𝒉𝒓𝒊𝒔𝒕𝒊𝒏𝒂 𝑴𝒊𝒓𝒊𝒂𝒎 𝒁𝒆𝒉𝒂𝒗𝒊 kartu su gydytoja dermatologe - Nelly Struchkova.

Renginio metu taip pat susipažinome ir su:

  • „Christina“ produktų pakuočių atnaujinimu, kurį kompanija paruošė savo trisdešimt penkmečiui - modernesnės, elegantiškesnės, saugesnės pakuotės parinkimas atsižvelgiant į naujausias kosmetikos dizaino tendencijas.
  • Patobulinta jūrinio pilingo linija Rose De Mer. Saugesnis ir efektyvesnis pilingas sukeliantis optimalų, įvairius sluoksnius veikiantį, odą jauninantį ir gydantį poveikį. Formulėje pridėti nauji stiprūs, natūralūs ingredientai suteikiantys maksimalią naudą odos atnaujinimo procese.
  • Forever Young terapinė linija, lėtinanti odos senėjimo procesus. Biomimetinių peptidų unikalumas siekiant paskatinti, atstatyti ir sustiprinti odos atjauninančius, apsauginius ir regeneracinius mechanizmus.

Organizuodami specialistų mokymus visada didžiausią dėmesį skiriame kokybei.

Siekdami tokio tikslo stengiamės rinktis tik geriausius produktų gamintojus galinčius patenkinti visų lūkesčius.
Neabejojame, kad dabar iš 11 darbinių linijų ir plačios namų priežiūros gamos, kiekvienas specialistas tikrai galės surasti sprendimą kiekvienam savo klientui!

Taip pat tikimės, kad konferencijos metu suteiktos naujos žinios ir patirtis suteikė didžiulį energijos ir motyvacijos postūmį tolimesniam darbui.

Didelį AČIŪ tariame prekinio ženklo įkūrėjai - Christinai Miriami Zehavi kartu su gydytoja dermatologe - Nelly Struchkova, bei visoms kartu dalyvavusioms dalyvavusioms grožio specialistėms.

Renginio Galerija: