„Alexandria Professional“ distribiutorių susitikimas Italijoje Veneto regione

Lankydamiesi partnerių susitikime, mes dar kartą įsitikinome, kad turime tai, kas geriausia. Džiaugiamės, kad esame tarptautinės „Alexandria Professional“ draugijos dalimi ir einame link bendro tikslo, nes jau 24  metus vykdoma Linos Kennedy veikla apima didžiausią kada nors besitęsiantį  projektą* grožio industrijoje. Tai kompanija, kuriai iš tiesų rūpi mūsų odos sveikata.

*„Alexandria Professional“ projektas  apima aukščiausios kokybės epiliacijos ir odos priežiūros  gaminius,  kokybės standartais apibrėžtus mokymus, sertifikavimą, nuolatinį specialistų švietimą ir tobulinimą, individualaus verslo skatinimą,  bendradarbiavimą  su studentų akademijomis ir jų  karjeros galimybes ateityje.

Vienas iš esminių aptariamų  klausimų susitikimo metu buvo apie pilną odos priežiūros ciklą. Akcentuojami pamatiniai produktai ir „Alexandria Professional“ sistemos svarba, pagal kurią dirba Amerikos bei Rusijos dermatologai,  kuria labiau turėtų remtis ir Europos kosmetologai.

Ši sistema  apjungia  saugiausią visų  kūno zonų depiliaciją natūraliu cukrumi, odos regeneraciją, maitinimą  ir apsaugą, detoksikaciją bei eksfoliaciją.

Alexandria Profesional priemonės  dėl savo unikalios sudėties tinka bet kokio amžiaus ir tipo odai, bet kuriai etninei grupei (nuo tamsios iki albinosų odos), taip pat ir vaikams. Produktų sudėtyje nėra parabenų, naftos junginių;  jie pasižymi natūralumu, tačiau tuo pačiu yra hipoalerginiai bei atitinka  veganams skirtų produktų reikalavimus. Šiais metais Alexandria produkcija gavo svarbų žymėjimą - „Gluten-free“ –  sudėtyje neturi gliuteno. Sistemingas priemonių  naudojimas ženkliai pagerina  dermatologinių pacientų odos būklę.

 Ištrauka iš gydytojos-dermatovenerologės, M. Lekomcevos straipsnio:

Remisijos laikotarpiu praktiškai vienintelis variantas dermatologiniams pacientams yra būtent depiliacija cukrumi, kadangi šiuo metu - tai pats efektyviausias, saugiausias, ir, visų svarbiausia, tausojantis odą  plaukų šalinimo metodas. Alexandria Professional cukraus pastos pagalba Jūs procedūrą atlikti galite kai tik ligoniui pasibaigs ligos paūmėjimas, kadangi unikali jos formulė, taip pat speciali užtepimo ir pašalinimo technika leidžia dirbti net su pažeidimus patyrusia oda. Švelniai pašalindami plaukus jų natūralaus augimo kryptimi, jūs jų nelaužote ir netraumuojate odos. Be to, epiliacijos cukrumi proceso metu suragėjusios ląstelės švelniai atsilupa, todėl poepiliacinės priežiūros metu drėkinamosios sudėtinės dalys gali prasiskverbti į giluminius odos sluoksnius.

 O juk kliento su dermatologiniais susirgimais priežiūros siste­moje nieko nėra svarbiau, kaip nuolatinis giluminis kokybiškas odos drė­kinimas!

Todėl jiems reikėtų rekomenduoti atlikti „Visą odos kondiciona­vimo kursą“, nes daugelio metų darbo su juo patirtis suteikia mums teisę tvirtinti, kad jis ne tik padeda pagerinti sveikų žmonių odos būklę, bet ir labai pagerina lėtinėmis dermatozėmis, įskaitant psoriazę ir egzemą, sergančių žmonių būklę“