Comforté Padidinti

Comforté

 

Raminamasis kremas

Gamintojas: Alexandria Professional

Alexandria Professional

14,00 €

Tai puiki išeitis moterims, kurios negali arba nenori vartoti nuskausminančių vaistų PMS arba menstruacijų metu. 100 % saugus ir natūralus. Gerina odos būklę - neleidžia susidaryti strijoms.

Išspauskite nedidelį kiekį Comforté™ į ranką ir masažuokite nuo vienos kiaušidės iki kitos prieš prasidedant spazmams. Masažuokite pilvą kelias minutes, kad kremas įsigertų ir pradetų veikti. Geriausiai tinka naudoti pilvui, nugaros apačiai ir krūtinei arba ten, kur jaučiate skausmą arba diskomfortą.

COMFORTE – tai 5 augalų, rastų pirmapradžiuose Afrikos miškuose, ekstraktai: Calatropis Procera – augalų ekstraktas, malšina skausmą, susijusi su PMS ir menstruacijų metu. Carapa Procera - Afrikos genties moterys tūkstančius metų naudoja šį augalą, kad sumažintų patinimą ir pilvo pūtimą. Mentolis – sukuria raminančią šilumą, veikia kaip unikalus kitų ingredientų „pernešėjas“. Taukmedžio sviestas - užtikrina odos drėkinimą. Sojos pupelių ekstraktas - apsaugo odą, suminkština ją ir užtikrina mentolio sukurtos šilumos išlikimą.