Veido pilingas

Rūgštiniai ir cheminiai veido pilingai

Cheminiai pilingai

Kiekvienas svajojame apie nepakartojamai gražią veido odą, kuri nusipelno pačios geriausios priežiūros. Profesionaliai atliekamas rūgštinis ir cheminis veido pilingas – efektyvi procedūra, kurios metu pašalinamos negyvos bei pažeistos odos ląstelės, todėl ji tampa lygesnė, skaistesnė, stangresnė.
Christina Laboratories Rose de Mer

Aprašymas

Šis natūralus biocheminis pilingas buvo sukurtas kaip alternatyva cheminiams pilingams.
Preparatas pagamintas iš braziliškų žolių, Raudonosios jūros koralų, Negyvosios jūros druskos.
Pilingo Rose De Mer sudėtyje yra mineralai, augaliniai proteinai, vitaminai E, C, betakarotinas, mikroelemtai, chlorofilinas ir augalinės rūgštys. Žolės suteikia regeneruojantį efektą, susmulkinti koralai veikia kaip mikrodermabrazija, druskos dehidratuoja raginį odos sluoksnį išprovokuojant jo atsiskyrimą.
Rose De Mer išsprendžia tokias kosmetines odos problemas:
  • Aktyvios aknės gydymas esant bet kurio sunkumo laipsniui ir lokalizacijai;
  • Post aknės perspėjimas ir gydymas: išsiplėtusios poros, pigmentacija, randai, infiltratai, įsisenėjusios dėmės ir kita;
  • Saulės pažeista oda: lentigo, keratozė, elatingumo praradimas ir kita;
  • Bet kokios etiologijos hiperpigmentacija: postpilininginė (AHA, TCA, fenolis, lazeris), hormoninė, potrauminė ir kita;
  • Priešlaikinis odos senėjimas: raukšlelės, tonuso ir tugoro praradimas ir kita;
  • Kuperozė ir kiti kraujagyslių pažeidimai;
  • Strijos, randai, raukšlės (pavyzdžiui, po gimdymo);
  • Veido, kaklo, dekoltė, rankų odos atjauninimas. Procedūra tinka beveik visiems odos tipams:
1. Riebiai, nešvariai odai (seborrea sicca, seborrea oleosa) - pilingas pašalina riebalus ir valo užsikimšusias poras, pritraukia inkštirus arčiau odos paviršiaus (taip juos galima pašalinti lengviau), pašalina suragėjusias ląsteles, taip pat balansuoja ir atgaivina odos funkcijas.
2. Negyvybingai, lėtai funkcionuojančiai odai - pilingas atgaivina odos spalvą pašalindama negyvas ląsteles nuo odos paviršiaus, stimuliuoja kraujotaką ir limfinės sistemos funkcijas, tokiu būdu yra geriau pasisavinamos maistingos medžiagos ir deguonis.
3. Senstančiai oda - pilingas stimuliuoja odos funkcijas ir veido jungiamąjį audinį gerindama kraujotaką ir limfinės sistemos funkcionavimą, lygina raukšles.
4. Ankstyvo odos senėjimo atvejais (pavyzdžiui dėl saulės poveikio).
5. Normaliai odai - pilingas balansuoja odos funkcijas, palengvina valymą ir padaro odą imlesnę priežiūros produktams.
6. Kuperozės pažeistai odai - procedūra stimuliuoja audinių metabolizmą, sudaro sąlygas odai lengviau absorbuoti maistingas medžiagas ir deguonį, atstato kolageno skaidulų elastingumą, stiprina ir sutraukia kapiliarų sieneles.
7. Pigmentacijos atvejais - hiperpigmentacija gali būti sumažinta procedūrų serijomis. Nepamirškite, kad UV spinduliavimas kenkia odai gydymo kurso metu ir po jo.
8. Veido ir kūno randams - rezultatas gaunamas nušlifuojant rando audinį ir atgaivinant odos regeneracines funkcijas. Acne randai tampa šviesesni ir lygesni. Pooperaciniai randai sumažėja, jų spalva priartėja prie sveikos odos spalvos. Strijos pašviesėja ir išsilygina. Potrauminiai randai, nudegimai, raupų randai gali būti gydomi iš karto po to kai atstatomi aplinkiniai audiniai. Net senus randus galima efektyviai gydyti ir pasiekti puikių rezultatų.
9. Galvos odai (plikimo, seborrea atvejais) - stimuliuojant kraujotaką ir limfinės sistemos funkciją, plaukų šaknys geriau pasisavina maistingąsias medžiagas ir deguonį. Taip pat neleidžiama, kad riebalai ir pleiskanos užkimštų poras ir plaukų folikulus. Procedūrų serijos yra efektyvios gydant tokius sutrikimus, kaip plikimas ir kt.
Rose De Mer pilingą galima idealiai derinti su kitomis veido procedūromis. Taip pat gali būti taikoma specifinėms problemoms atskirai arba gydymo kursui. Procedūrų kursas duoda geriausius rezultatus ir yra nustatomas pagal kliento odos tipą bei specifinę problemą.

 

Informacija

Procedūros kaina: 55 - 70 Eur

Procedūros trukmė: 60 - 90 min

Light Peel 1 – Akne odos gydymui

Aprašymas

Keratolitinis, antibakterinis, priešuždegiminis poveikis. Šiam pilingui pasitelkiamas salicilas bei migdolų rūgštis, kuri efektyviai pašalina odos nelygumus bei yra skirta norint išspręsti aknės sukeliamas problemas, turint storą, grubią odą. Jis gali būti atliekamas tiek vieną kartą, tiek kelis (po 1 procedūrą per savaitę, 4 savaites).

Informacija

Procedūros kaina: 65 Eur

Procedūros trukmė: 40 - 60 min

Light Peel 2 – Atjauninimo programa

Aprašymas

Fotosenėjimo ir odos sausumo prevencijai,  šviesinimui. Jam naudojamas glikolis ir migdolų rūgštis, kurie veikia kaip puiki prevencinė priemonė prieš fotosenėjimą, odos sausumą, nelygumus. Šios veido procedūros atlikimas – toks pat kaip ir aukščiau minėtos.

Informacija

Procedūros trukmė: 40 - 60 min

Light Peel 4 – Atjauninimo programa

Aprašymas

Drėgmės balanso atkūrimas, odos jauninimo ir stimuliacijos programa. Pilingas atliekamas su glikolio, pieno rūgštimis bei padeda pagerinti odos reljefą, palaikyti hidrataciją, balansą. Jį taip pat galima atlikti arba vieną kartą, arba reguliariai kelis kartus.

Informacija

Procedūros kaina: 65 Eur

Procedūros trukmė: 40 - 60 min

Easy Droxy Complex Peel

Aprašymas

Gelinio tipo, skystųjų kristalų procedūra su Alfa „Versicolor“ neutralizatoriumi, beta-hidroksi rūgštimis – puikus pasirinkimas, norintiems džiaugtis sumažėjusiomis negiliomis raukšlėmis,  antioksidaciniu ir komedolitiniu poveikiu. Be to, ji tinka skirtingiems odos fototipams. EASY DROXY COMPLEX PEEL sudėtyje:  glikolio 35% +  citrinų 10%+ pieno 20%+ kojinė 5% + salicilo 5% rūgštys.
PILINGO REZULTATAS: negyvų odos ląstelių pašalinimas, ko pasekoje pradeda sparčiau dalintis bazalinio sluoksnio ląstelės; odos ląstelių veiklos suaktyvinimas, pagerėja visi odoje vykstantys procesai; odos reljefas ir tonas tampa tolygesnis; dėl intensyviau vykstančios kolageno ir elastino sintezės derma tampa storesnė ir oda jaučiama stangresnė bei elastingesnė keratolitinis pilingo poveikis reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, mažina sebumo išskyrimą.
Skirtas esant: paviršinėms raukšlėms, odos trapumui, ankstyvam senėjimui, fotosenėjimui, papilkėjusiai, skaistumą praradusiai rūkančiųjų odai. Pilingo pasekoje pagerėja odos hidrobalansas, ląstelių kvėpavimas ir jų atsinaujinimas. Oda įgauna skaistumo ir atrodo jauniau.
Pilingas prasiskverbia į epidermį. Pilingo poveikyje keratinocitų transformacija į korneocitus vyksta greičiau, siunčiamas signalas bazaliniam sluoksniui - stimuliuojama jo ląstelių kaita, senos ląstelės greičiau pakeičiamos naujomis. Pilingas stimuliuoja  fibroblastus, atsakydami į stimuliaciją fibroblastai sintetina daugiau tarpląstelinės medžiagos.

 

Procedūros kaina: 70 Eur

Procedūros trukmė: 40 - 60 min

Skin Tech Easy Tca Pain Control

Aprašymas

Siekiate maksimalaus komforto, didelės naudos? Išbandykite šį pilingą, kuris pritaikytas spręsti fotosenėjimo, UVA/UVB poveikio, paviršinių raukšlių, ankstyvo senėjimo, papilkėjusios, sausos, aknės pažeistos odos problemas.

Informacija

Procedūros kaina: 100 Eur

Procedūros trukmė: 40 - 60 min

Skin Tech Easy Phytic

Aprašymas

Paviršinė procedūra atliekama su tirpalu, sudarytu iš glikolio, pieno, migdolų, fitininės rūgšties, kuri efektyviai skverbiasi į epidermį, stimuliuoją odą, nesukelia matomo pleiskanojimo.

Informacija

Procedūros kaina: 40 Eur

Procedūros trukmė: 40 - 60 min

Skin Tech Easy TCA

Aprašymas

15%, 23% koncentracijų trichloracto rūgšties pilingai paveikia skirtingus odoje esančius sluoksnius ir naudojami tiek paviršinio, vidutinio, tiek lokaulaus gylio procedūrų metu.

Informacija

Procedūros kaina: 65 - 80Eur

Procedūros trukmė: 40 - 60 min

Veido odai skirtas pilingas – saugi procedūra, kuri kiekvieno odai suteiks papildomo skaistumo, grožio, lygumo. Nusprendėte ja pasinaudoti? Darykite tai tik pas profesionalius kosmetologus!