Tarptautinis simpoziumas „Christina Laboratories“: vardas kurį žino visas pasaulis.

Jeigu reikėtų „Christina“ kompaniją apibūdinti trims žodžiais, tai be abejonės jie galėtų būti: Žinios, Patirtis, Etika. Trys žodžiai kuriuose glūdi visa kompanijos esmė ir filosofija. Žodžiai už kurių slypi stipri,  tarptautinė, lyderiaujanti kompanija garsinanti Christina vardą visame pasaulyje.

Stipri komanda, apjungianti pirmaujančius mokslinių tyrimų institutus, chemikus, biologus, jų sukauptos žinios bei tyrimai, leidžia padėti viso  pasaulio kvalifikuotiems odos priežiūros specialistams spręsti įvairias odos problemas, padedant išsaugoti odą sveiką ir jauniau atrodančią.

Patirtis kaupta daugiau nei 35 metus, nuolatinis bendravimas ir konsultacijos su profesionalais, leidžia Christinai Miriam Zehavi sukurti produktus gebančius padėti patenkinti įvairius klientų poreikius ir duoti naudingus rezultatus jau po pirmų procedūrų.

Noras padėti specialistams ir klientams, suformavo pagrindinius etinius kompanijos pagrindus leidžiančius drąsiai naudoti šūkį „ It just works“ (tai tikrai veikia). Matomi rezultatai, klientų padėka, specialistų domėjimasis šiuo brendu yra geriausias to įrodymas.

Įrodymas, kurį mes stebime ir matome savo rengiamuose seminaruose. Tarptautinis simpoziumas vykęs spalio 5-10 dienomis apjungė ne tik jame dalyvavusius kosmetologus ir gydytojus, bet ir tris šalis Estija, Latvija ir Lietuva. Didelis iššukis? Taip. Daug organizacinių rūpesčių? Taip. Tačiau, kada sutinki daug dalyvių, iš arti gali pabendrauti su aukšo lygio lektoriais vis tai tampa nesvarbu. Be galo džiugu, kad Christina Miriam Zehavi, jos dukra Gali Peltinos ir Anastasija Vlasova suteikia tiek daug naudingų žinių, pasidalina savo patirtim ir leidžia vis iš naujo atrasti, prisiminti ir sužinoti daug naudingos informacijos apie Christina produktus.

Dėkojame visiems, kurie buvote, esate ir tikite Christina Laboratories kompanija bei jos kuriamais produktas. Visi Jūsų padėkos žodžiai padeda mums tobulėti ir žengti tolyn. Nesustoti ir vis iš naujo organizuoti, mokyti ir dalintis pačiomis naujausiomis žiniomis kosmetologijos pasaulyje. Tariame didelį „Ačiū“ ir iki greito susitikimo kituose renginiuose.

„Kosmedijos“ kolektyvas

 

Renginio Galerija