Tarptautinė „Christina Laboratories“ partnerių konferencija Izraelyje

2017 m. kovo 27-30 d. „Christina Laboratories“ kompanija sukvietė visus savo atstovus ir partnerius į tarptautinę konferenciją Izraelyje. Joje dalyvavę įvairių šalių specialistai dar kartą įsitikino, kad „Christina Laboratories“ yra viena iš pažangiausių ir lyderiaujančių kompanijų kosmetikos pramonėje.
Kompanijoje dirbantys aukščiausios kvalifikacijos chemikai, technologai, gydytojai pristatė pačius naujausius biotechnologinius atradimus ir produktų formules, padedančias dar geriau spręsti įvairias odos problemas.
Konferencijos metu pristatyta nauja „Clinical“ linija sulaukė didelio dalyvių susidomėjimo. Nuo šiol estetinės medicinos specialistai galės visapusiškai pasirūpinti savo klientų oda. Tai paruošimas, reabilitacija ir prailgintas procedūros poveikis vienoje produktų linijoje.
Naujausiomis technologijomis atnaujinta „Comodex“ linija leis pasiekti dar geresnių rezultatų gydant akne. Inkapsuliuota salicilo rūgštis ir retinolis – naujausia ingredientų transportavimo sistema, - spręs aknės problemas, suteiks atjauninimo efektą ir užtikrins geresnę ląstelių regeneraciją.

Renginio Galerija