STPG - ESTETINĖ IR FUNKCINĖ KOREKCIJA BEI INJEKCINIŲ PREPARATŲ NAUDOJIMAS

2022 m. GEGUŽĖS 24-25 DIENOMIS KOSMEDIJA KARTU SU STPG ORGANIZAVO KONFERENCIJĄ, KURIOS METU PRISTATYTOS KELIOS AKTUALIOS TEMOS BEI VYKDYTI PRAKTINIAI MOKYMAI

Renginio metu
pristatytos temos:


 

      • Estetinė ir funkcinė korekcija
      • Injekcinių preparatų naudojimo metodika

Patirtimi ir žiniomis viso renginio metu dalinosi


 

Dr. Anzhela Gaydashenko

Estetinės Medicinos Gydytoja, Tarptautinė estetikos trenerė

Pirmosios konferencijos dienos pirmoje dalyje pristyta odos atrofijos prevencija - aptartas naujos kartos hibridinio užpildo/biorevitalizanto RRS HA Long Lasting preparato protokolas, odos pakėlimas, fotosenėjimo gydymas.

Taip pat rankų ir kaklo srities atnaujinimas, naudojant kaniulę - pristatytas saugiausias metodas, nereikalaujantis reabilitacijos
laikotarpio, o rezultatas matomas iš karto.

Antroje pirmosios dienos dalyje papietavus vyko RRS HA LONG LASTING praktinis demonstravimas veido, kaklo ir rankų srityse.

Taip pat dar aptarti pigmentacijos sprendimo būdai su traneksamine rūgštimi - tai preparatas iš BENE BELLUM produktų linijos, kuri skirta hiperpigmentacijos, melasmos, post-aknės pigmentacijos problemoms spręsti. Tai unikalus kompleksinis gydymas, pagrįstas pažangiausiomis selektyviomis molekulėmis: traneksamine rūgštimi, heksilrezorcinoliu, bei specifiniais sustiprinamaisiais ingredientais.


 

Primename - SKIN TECH PHARMA GROUP - sertifikuotų medicininių cheminių pilingų SKIN TECH, injekcinių preparatų AESTHETIC DERMAL padaliniai ir tarptautinė SICOSMEDD EUROLAB S.L. laboratorija susijungė į vieną kompaniją, kuri šiandien yra lyderis pasaulio estetinės medicinos produktų rinkoje.

 

Renginio akimirkomis dalinamės ir su Jumis
Dėkojame specialistėms, už dalyvavimą renginyje ir linkime toliau sėkmingai dirbti ir gražinti savo klientes. Iki kitų susitikimų, renginių ir seminarų.