„Soskin“ seminaras kosmetologams

Balandžio 17 d. estetikos centras „Kosmedija“ sukvietė šalies kosmetologus į profesionalams skirtos kosmetikos „Soskin“ seminarą „Biomimetinė kosmetika – sveikos odos paslaptis“. „Soskin“ – tai prancūzų prekių ženklas, kurio produkcija platinama penkiuose žemynuose ir rekomenduojama visų tipų odai puoselėti ir prižiūrėti. Seminare buvo pristatytos aktualios kosmetologijos temos ir naujienos. Jį vedė lektorė iš Prancūzijos Peggy Dauphin. Trumpos pertraukos metu pakalbinta lektorė papasakojo, kas yra biomimetinė kosmetika ir kuo ji skiriasi nuo mums įprastų odos gerinimo priemonių.

Kokias aktualijas pristatėte šiandienos seminare?

Per pastaruosius metus labai pasikeitė žmonių poreikiai, norai, kultūra, todėl ir kosmetikos rinka tapo visiškai kitokia. Joje išsilaikyti tampa vis sudėtingiau, kosmetikos gamintojai, norintys sulaukti sėkmės, turi būti itin kūrybingi ir atviri naujovėms. Šiuo metu populiariausios yra dvi skirtingos prekių ženklų kategorijos: tai 100 % natūrali ir mokslines technologijas taikanti kosmetika. Kadangi „Soskin“ patenka į „mokslinės“ kosmetikos kategoriją, šiandieną pristačiau didžiausias mūsų inovacijas – keturias skirtingas šveitiklių programas, nesukeliančias jokio šalutinio poveikio. Jas taikant po atliktos procedūros nereikia ilgo reabilitacinio laikotarpio. Taip pat papasakojau apie produktų liniją, skirtą aknei gydyti, bei naują odos atjauninimo programą.

Jūsų įmonė teigia kurianti biomimetinę kosmetiką. Kas tai yra ir kuo ji skiriasi nuo įprastų produktų?

Mums pasisekė, nes turime savo laboratoriją, kurioje galime stebėti kiekvieną kosmetinės priemonės kūrimo etapą, matyti ir atpažinti veiksmingiausius komponentus žmogaus odai. Pats terminas „biomimetika“ reiškia biologinių procesų ar funkcijų imitavimą. Mūsų kosmetika tai ir daro. Pavyzdžiui, kremui nuo raukšlių naudojamos jaunoje ir sveikoje odoje aptinkamos medžiagos. Pagal šią technologiją sukurti produktai yra efektyvesni už įprastas kosmetikos priemones, nes jų veikliosios dalys veikia ne odos paviršiuje, o įsiskverbia giliai į vidų, taip skatindamos ląstelių atsinaujinimą ir regeneraciją. Be to, šiuolaikinis gyvenimo tempas yra nepaprastai didelis, žmonėms vis svarbiau, kad rezultatas būtų greitai pasiekiamas, todėl reaguojame į tai, kas vyksta pasaulyje, ir siekiame pasiūlyti savo klientams pačius veiksmingiausius problemų sprendimų būdus.

Kaip ši kosmetika palengvina kosmetologo darbą?

Visų pirma, naudodamas biomimetinę kosmetiką, specialistas gali pasiūlyti efektyvų sprendimą kiekvienam savo klientui, nes ji sprendžia visų tipų odos problemas: raukšles, pigmentines dėmes, aknę. Nėra svarbus nei kliento amžius, nei odos fototipas – pasiekiami puikūs rezultatai ir esant šviesiai, ir labai tamsiai odai. Be to, sutrumpėja procedūrų atlikimo laikas, nes nereikia atlikti jokių specialių masažų – visą darbą atlieka kosmetinė priemonė. Tačiau ne kiekvienas kosmetologas sugeba dirbti su mūsų produktais, nes naudojame daug veikliųjų komponentų, tokių kaip glikolio rūgštis. Tam svarbus tinkamas pasiruošimas, todėl skiriame daug laiko specialistų mokymams, diskusijoms su jais.

Kaip manote, kaip kosmetologijos sritis keisis ateityje?

Kosmetologijos laukia dideli pokyčiai, ji turės prisitaikyti prie šiuolaikinio gyvenimo ritmo. Žmonės nebeturi laiko ilgoms, 2–3 val. trunkančioms, procedūroms, todėl jiems būtina pasiūlyti trumpas ir efektyvias paslaugas. Be to, klientų jau netenkina produktai, tik gerinantys bendrą odos būklę. Dauguma suvokia, kad jų oda yra unikali, nepanaši į kitų, todėl žmonės prašo išsamesnių diagnozių ir tinkamai parinkto gydymo, kuris padėtų išspręsti konkrečias jų odos problemas: raukšles, pigmentines dėmes ar spuogus. Grožio industrija sparčiai žengia į priekį, todėl, mano manymu, ateityje kosmetika taps dar veiksmingesnė ir pasiūlys plastinėms operacijoms prilygstančius rezultatus.

Renginio Galerija