„Pilingai ir Injekcijos“ III Tarptautinis ,,SkinTech Pharma Group“ kongresas Prahoje 2016

2016 m. Lapkričio mėnesį kompanija „Skin Tech Pharma Group“ suorganizavo trečiąjį Tarptautinį kongresą tema „Pilingai ir Injekcijos“.
Dviejų dienų renginyje Prahoje dalyvavo distribiutoriai ir gydytojai iš Europos, Lotynų Amerikos, Azijos, Artimųjų Rytų.
Pranešimus ir mokslinius tyrimus pristatė skirtingų pasaulio šalių specialistai, pasidalino ne tik savo patirtimi, bet ir tyrimo rezultatais atliekant procedūras su „Skin Tech Pharma Group“ (STPG) produktais.
Gausus dalyvių skaičius ir aktyvus jų dalyvavimas, parodė, kad per ilgus veiklos metus „Skin Tech Pharma Group“ subūrė didelį tarptautinį specialistų ratą.
Kongreso metu daug paskaitų skirta fenolio pilingams, pademonstruotos giliojo cheminio pilingo procedūros, taip pat blefaro ir cheiloplastikos metodikos.
Philippe Deprez - mokslininkas, gydytojas, kompanijos „Skin Tech Pharma Group“ įkūrėjas ir vadovas kalbėjo apie skirtingų koncentracijų fenolio pilingų taikymą, demonstravo procedūros atlikimą, apžvelgė esminius odos priežiūros etapus po procedūriniu laikotarpiu.
Dr.P.Deglesne STPG kompanijos klinikinių tyrimų skyriaus specialistas, analizavo cheminę pilingų sudėtį, pristatė STPG naujoves bei naujų ingredientų taikymą produktuose, atliko AHA, TCA ir fenolio pilingų apžvalgą.
Taip pat pristatyti ir pademonstruoti nauji „RRS“ injekciniai preparatai: „Hyalift 35“, „Hyalift 75“ ir „Hyalift 75 Pro“. Daugelio specialistų pamėgti hialurono rūgšties dermaliniai implantai nuo šiol bus išleidžiami ne tik flakonuose, bet ir 3ml švirkštuose.
Dėl detalesnės informacijos apie naujus produktus, specialistai gali kreiptis į Estetikos centrą „Kosmedija“.

Renginio Galerija