Šiuolaikinės anti-aging programos ir algoritmai dabartinėje kosmetologijoje. Senėjimo teorija ir sprendimo būdai.

2019-05-06

Pavasarį, kaip ir kas met, Kosmedija organizavo „Christina Laboratories“ seminarą, kuriame lektorė Anastasija Vlasova (gydytoja-dermatovenerologė, kosmetologė-estetistė, sertifikuota „Christina Laboratories“ kompanijos trenerė) ne tik dalijosi savo žiniomis, bet ir pirmiems Pabaltyje pristatė naują odos šviesinimo liniją „Illustrious“.

„Christina Laboratories“ jau daugiau nei 37 metus kaupia neįkainojamą patirtį sprendžiant, bet kokias estetines odos problemas. Bet kas mums rūpi labiausiai? Žinoma jauninimas - bet kokiame amžiuje. Kokias gi programas siūlo Christina? Kokie ingredientai padeda labiausiai? Kas atstato ir atjaunina odą, bei padeda išsaugoti jos jaunumą, spindesį ir grožį? Visa tai ir dar daugiau vienos dienos seminare, kuris ne tik labai greitai prabėgo, bet ir suteikė daug naujų, įdomių ir naudingų žinių kosmetologams iš visos Lietuvos.

Džiaugiamės, kad „Christina Laboratories“ kompanija nestovi vietoje ir vis sugeba mus nustebinti naujais produktais ir ingredientais. „Illustrious“ linija, tai trijų metų, stiprios komandos, mokslinių tyrimų, diskusijų ir analizių darbas, po kurio galime džiaugtis nauja, aukštos kokybės šviesinančia, depigmentacine procedūra. Veikdama, kontroliuodama ir mažindama visas melanino gamybos fazes ir jo pasireiškimus, ,,Illustrious“ linija koreguoja odos spalvos pakitimus ir pigmentaciją, kurią sukelia hormoniniai pokyčiai, dėmės atsiradusios po aknės, aplinkos įtaka, UV spinduliuotė bei natūralūs senėjimo procesai.

Neabejojame, kas dabar iš 11 darbinių linijų ir plačios namų priežiūros gamos, kiekvienas specialistas tikrai galės surasti sprendimą kiekvienam savo klientui!

Renginio Galerija