Seminaras „Mezotrichologija, biorevitalizacija ir hialuroninės rūgšties užpildai su „VARIODERM“

Gruodžio 4, 8, 9 d. estetikos centre „Kosmedija“ vyko mezoterapijos seminaras. Trijų dienų seminare buvo aptartos mezotrichologijos, biorevitalizacijos temos, bei pristatyti „Hialuroninės rūgšties užpildai su „Varioderm“ preparatais. Seminarą vedė atstatomosios medicinos ir kurortologijos mokslinio centro gydytoja bei medicinos mokslų doktorantė E.A.Raneva.

Gruodžio 4 d. buvo pristatyti preparatai skirti injekcinei kontūrinei plastikai „Varioderm“. „Varioderm“ – hialuroninės rūgšties (HA)užpildai yra ne gyvulinės kilmės ir gaminami naudojant naujausią biotechnologijos metodą. Tai pirmas ir tiktai minkšto audinio užpildas su labai aukšta HA koncentracija ir retikuliacija. Hialuroniniai užpildai laikosi 3–6 mėnesius. Po 3–4 mėnesių galima atlikti antrą korekciją. Jos veikimas ilgesnis. Hialuronas ne tik užpildo raukšlę, jis veikia pačios odos būklę – ją vitalizuoja. Tad „Varioderm“ veikia dvejopai – atjaunina odą ir užpildo raukšles. Kolageno ir sintetinio pagrindo užpildai skirti brandesnio amžiaus odai, nes jos problemos rimtesnės.

Žmonėms, kurie nepripažįsta plastinių operacijų ar tiesiog nori jų kuo ilgiau išvengti, užpildai yra puiki išeitis, padedanti išspręsti senstančios odos raukšlėjimosi problemą.

Seminare teoriją sekė praktika. Užpildų galimybės buvo atskleidžiamos į mokymus pasikvietus modelius, kuriems buvo leidžiami „Varioderm“ užpildai. Kadangi seminaras buvo išskaidytas į skirtingas dienas, tai seminaro dalyvės galėjo iš karto įvertinti šių preparatų efektyvumą (gruodžio 4 dieną) ir pakitimus praėjus vienai savaitei nuo suleidimo (gruodžio 9 dieną). Toks mokymo būdas mūsų šalyje naudotas pirmą kartą.

Labai didelis dėmesys buvo skirtas gruodžio 8 dienos temai apie mezotrichologija.

Buvo ne tik kalbama apie įvairias galimybės sudaryti individualias trichologijos programas, bet ir pristatytos procedūros kartu naudojant mezo „rolus“ ir MesoSense aparatą skirta mezoterapijai be adatų.

Paskutinė seminaro diena buvo skirta bioreviatlizacijai - odos atjauninimo ir raukšlių korekcijos metodikai. Buvo pristatytas naujas Varioderm preparatas „Mesolift“. Taip pat buvo kalbama apie cheminius pilingus ir jų naudojimo galimybės prieš arba po mezoterapijos procedūrų. Aptartos cheminių pilingų atlikimo metodikos ir įvairios kombinacijos.

 

Daktarės teigimu, kiekvienas meistras privalo pamatyti kliento odos trūkumus ir pasiūlyti išeitį. „Specialistai, kasdieniame darbe pajutę informacijos trūkumą konsultuojant klientus, privalo mokytis ir įgyti žinių. Yra daug šaltinių, kuriuose galima gauti reikiamos medžiagos, tačiau praktika taip pat yra būtina“, – vykusių mokymų svarbą aiškino E. A. Raneva.

 

Estetikos centras „Kosmedija“ dėkoja visoms seminaro dalyvėms, linki sėmės darbuose ir malonaus tolimesnio bendradarbiavimo.