Pirmoji tarptautinė Christina kosmetologų konferencija Izraelyje

2019 gegužės 26 – 29 dienomis

Įsimintinas, pavasarinis grožio ir stiliaus renginys su nepakartojama programa jau baigėsi ir norisi tarti tik didelį AČIŪ šio renginio organizatorei - kompanijai „ Christina Laboratories“.

Tai buvo daugiau nei konferencija.

Kosmetologai iš viso pasaulio atvyko į prabangų Cramim Resort & SPA viešbutį, įsikūrusį ant Judo kalno netoli Jeruzalės. Džiaugiamės, kad ir mūsų šalies kosmetologės Ala Ancevičienė, Irina Mendelevič, Irina Salygina, Jurgita Gylienė, Jūratė Laškevičienė ir Marija Čepelevskaja turėjo galimybę ne tik sudalyvauti šiame grandioziniame įvykyje, bet ir asmeniškai susipažinti su kompanijos siela ir įkūrėja Christina Miriam Zehavi.

Jos turėjo išskirtine galimybę susitikti su kosmetologais iš viso pasaulio, pasidalinti savo idėjomis ir sužinoti kažką naujo, pamatyti nepaprastų veido odos priežiūros produktų gamybą, sudalyvauti ekskursijoje po žymias Izraelio vietas ir paragauti bei susipažinti su plačia ir autentiška Izreaelio virtuve.

Trys dienos nepamirštamų įspūdžių, mokymų ir siurprizų.

Galimybė pamatyti pagrindinį „Christina Laboratories“ biurą ir gamyklą, unikalūs pirmaujančių mokslininkų ir grožio priežiūros specialistų pranešimai, odos priežiūros ir rinkodaros ekspertų patarimai, praktiniai užsiėmimai, patirties pasidalinimo, klausimų ir atsakymų sesija, naujos Illustrious linijos pristatymas, visa tai ir dar daugiau per šias tris nepakartojamas dienas.

Dėkojame specialistėms, už dalyvavimą renginyje ir linkime toliau dirbti ir gražinti savo klientes su šia nepakartojama Christina kosmetika. Norėtųsi tik pridurti vieną frazę, kuri buvo naudota konferencijos metu - „Darykite tai kas verstu Jus spindėti“.

Iki kitų susitikimų, renginių ir seminarų. Mylim Christina Miriam Zehavi ir laukiam jos atvykstant į Vilnių spalio 10 d.

Renginio Galerija