Permanentinis makiažas

Natūraliai ryškūs veido bruožai!

Ilgalaikį kontūrinį makiažą, dar dažnai vadinamą mikropigmentacija, galima rinktis ne tik tam tikrų veido bruožų paryškinimui, tačiau ir asimetrijos ištaisymui, veido formos koregavimui. Permanentinis makiažas Vilniuje – estetikos ir mokymo centro „Kosmedija“ paslauga, kurią atlieka profesionalūs kosmetologai, todėl galėsite būti užtikrinti aukšta teikiamų paslaugų kokybe. Atliekamos antakių korekcijos procedūros, koreguojami permanentiniai antakiai prieinamomis kainomis.

Permanentinis makiažas – ką reikėtų žinoti?

Saugios dažomosios priemonės, t.y. pigmentai, įleidžiami su plona adata į viršutinį odos sluoksnį (maždaug 0,3–0,8 mm po oda). Procedūrai naudojama speciali permanentiniam makiažui skirta aparatūra, sterilios adatos, kita moderni įranga. Procedūra yra visiškai neskausminga ir beveik nesukelia diskomforto.

 

Ilgalaikis makiažas išlieka iki 3–4 metų, tačiau pravartu turėti omenyje, kad jo išsilaikymo trukmė priklauso nuo tam tikrų papildomų veiksnių. Keletas svarbiausių iš jų:

  • procedūros kokybė;
  • pakartotinių procedūrų lankymas;
  • gyvenimo būdas.

Nuo to, ar buvo lankomos papildomos procedūros ir ar buvo vaikštoma į soliariumus, naudojamos rūgštinės makiažo priemonės, priklauso makiažo patvarumas. Taip pat įtakos turi genetika, odos riebumo, prakaitavimo savybės.

Ilgalaikis makiažas lūpoms, antakiams, vokams

  • Lūpos. Ilgalaikį makiažą galite rinktis ne tik lūpų ryškinimui, bet ir formos, asimetrijos korekcijai. Po procedūros lūpos atrodys vizualiai putlesnės, o jų linija bus dailesnė. Tik atminkite, kad svarbu atsargiai įvertinti ne tik tai, kokios formos ar ryškumo lūpų norite, bet ir tai, kas tinka prie kitų Jūsų veido bruožų. Kosmetologų specialistų pagalba šiuo atveju – tiesiog būtina.
  • Antakiai. Retus, šviesius, formą praradusius antakius nėra lengva prižiūrėti. Po šios procedūros Jums nereikės kasdien vargti stengiantis suteikti jiems gyvybės. Permanentiniai antakiai – tai puikus sprendimas norinčioms išryškinti gražiausius savo veido bruožus ir atrodyti dar gražiau. Mūsų kosmetologai – ilgametę patirtį turintys profesionalai, suprantantys, kaip veido bruožai vienas kitą papildo ir kas geriausiai tinka Jums. Konsultacijos metu kartu parinksime antakių formą, spalvą, ryškumą bei tankumą.
  • Vokai. Procedūros metu sukuriamas gražus kontūras ant viršutinių vokų, užpildomi tarpai tarp viršutinių vokų blakstienų, todėl jos atrodo tankesnės. Blakstienos ant apatinių vokų dažniausiai yra blyškios, todėl ilgalaikio makiažo pagalba galima užpildyti tarpelius tarp jų. Akys atrodys išraiškingesnės bei vizualiai didesnės.

 

Svarbu! Nepamirškite, kad ryški spalva, matoma iš karto po procedūros, nesilaikys nuolatos ir šiek tiek nubluks jau maždaug po savaitės. Paryškinti bruožai bus pastebimi, tačiau neatrodys tarsi taip tarsi ką tik išėjote iš procedūros. Todėl svarbu periodiškai apsilankyti pas kosmetologą tam, kad visi reikiami bruožai būtų paryškinti.

 

Mūsų komandos tikslas yra suteikti klientams išsamias konsultacijas bei atsižvelgti į kiekvieno individualius lūkesčius tam, kad atliktos procedūros rezultatai atitiktų trokštamą grožio viziją. Permanentinis makiažas Vilniuje su „Kosmedija“ komanda – grožio, elegancijos, natūralumo garantija.

 

Maloniai kviečiame kreiptis dėl išsamesnės informacijos ir paslaugų kainų!