Permanentinis makiažas

Permanentinis makiažas

Ilgalaikį kontūrinį makiažą, dar dažnai vadinamą mikropigmentacija, rinktis galima ne tik tam tikrų veido bruožų paryškinimui, tačiau ir asimetrijos ištaisymui, formos koregavimui.
Permanentinis makiažas – estetikos ir mokymo centro „Kosmedija“ paslauga, kurią atlieka profesionalūs kosmetologai, todėl Jums nereikės baimintis dėl prasto rezultato. Mūsų komandos tikslas yra suteikti klientams išsamią konsultaciją bei atsižvelgti į lūkesčius, kad procedūros rezultatai visiškai tiksliai atitiktų jų viziją.

Štai ką reikėtų žinoti apie permanentinį makiažą

Saugios dažomosios priemonės, t.y. pigmentai, įleidžiami į viršutinį odos sluoksnį (maždaug 0,3–0,8 mm po oda) naudojant ploną adatą. Procedūrai naudojama speciali permanentiniam makiažui, o ne tatuiruotėm, skirta aparatūra, sterilios adatos, kurios visada atidaromos kliento akivaizdoje.
Ilgalaikis makiažas įprastai išlieka iki 3–4 metų, tačiau reikia turėti omenyje, kad tai priklauso ir nuo procedūros kokybės, pakartotinų procedūrų (ne)lankymo, gyvenimo būdo (soliariumai, rūgštinių makiažo priemonių naudojimas), taip pat nuo tam tikrų savybių, nulemtų genetikos, pavyzdžiui, odos riebumo, prakaitavimo.

Ilgalaikis makiažas lūpoms, antakiams, vokams

Lūpos. Ilgalaikį makiažą rinktis galite ne tik jų ryškinimui, bet ir formos, asimetrijos korekcijai. Po procedūros lūpos atrodys vizualiai putlesnės, o jų linija bus dailesnė. Tik atminkite, kad reikia atsargiai įvertinti ne tik tai, kokios formos ar ryškumo lūpų norite, bet ir tai, kas tinka prie kitų Jūsų veido bruožų. Kosmetologų specialistų pagalba šiuo atveju – tiesiog būtina.
Antakiai. Retus, šviesius, formą praradusius antakius nėra lengva prižiūrėti. Po šios procedūros Jums nereikės kasdien vargti stengiantis suteikti jiems gyvybės. Mūsų kosmetologai – ilgametę patirtį turintys profesionalai, suprantantys, kaip veido bruožai vienas kitą papildo ir kas geriausiai tinka Jums. Konsultacijos metu kartu parinksime antakių formą, spalvą, ryškumą bei tankumą.
Vokai. Procedūros metu sukuriamas gražus kontūras ant viršutinių vokų, užpildomi tarpai tarp viršutinių vokų blakstienų, todėl jos atrodo tankesnės. Blakstienos ant apatinių vokų dažniausiai yra blyškios, todėl ilgalaikio makiažo pagalba galima užpildyti tarpelius tarp jų. Akys atrodys išraiškingesnės bei vizualiai didesnės.
Svarbu nepamiršti, kad ryški spalva, matoma iš karto po procedūros, nesilaikys nuolat ir jau po maždaug savaitės šiek tiek nubluks. Paryškinti bruožai bus pastebimi, tačiau neatrodys tarsi atsikėlėte iš lovos su ryškiai raudonomis lūpomis. Permanentinis makiažas su „Kosmedija“ komanda – grožio, elegancijos, natūralumo garantija.