POLHELM PRESS DAY – Peel2Glow

POLHELM PRESS DAY – Peel2Glow

„Polhem Press Day“ – tai yra unikalus, du kartus per metus, viešųjų ryšių įmonės organizuojamas renginys – įvairių produktų pristatymas, kuriame suburiami grožio ir mados prekių ženklų atstovai, tam, kad skirtingų sričių nuomonės formuotojams, bei žiniasklaidai pristatytų savo produkcijos išskirtinumus. Nuomonės formuotojai, žymios asmenybės bei žiniasklaida savo ruožtu, dalinasi atrastais favoritais su savo sekėjais, bei skaitytojais. Tikslinei auditorijai tinkamai pristatytas prekės ženklas ar naujiena gali sulaukti tiek matomumo, kiek sulauktų per mėnesį, o gal net sezoną – priklauso nuo įsitvirtinimo rinkoje.

Šįkart šventiška nuotaika kartu mėgavosi ir naujienomis domėjosi verslininkės Inga Žuolytė, Indrė Trusovė bei Dovilė Urbanaitė, vizažo meistrės Justina Gafaro ir Oksana Pikul, stilistės Irina Sinė, Santa Mišenytė ir Viltė Kinderevičiūtė, mados bei laisvalaikio tinklaraštininkės Gabrielė Gzimailaitė, Ieva Swan, Anžela Adamovič – Gečienė ir daug kitų.

Buvo pristatomos įvairių prekės ženklų naujovės, tarp jų ir „Peel2Glow“. Ši kosmetikos naujiena praversianti per visas šventes sulaukė itin daug viešnių dėmesio.

Renginyje pristatėme „Peel2glow“ naująją technologiją. Visa produkto esmė – naudoti prieš šventes, prieš keliones ar renginius, kai klientas neturi galimybės nuvykti pas kosmetologą ir atlikti norimų procedūrų. Šis produktas namų sąlygomis yra naudojamas penkių dienų kursu ir suteikia puikų odos švytėjimą, oda primaitinama, prisotinama drėgme. 


Keletas renginio akimirkų, už kurias esame dėkingi fotografui Irmantui Gelūnui: