Paryžiuje atsidarė 6-asis pasaulyje CHRISTINA HOUSE

CHRISTINA HOUSE - Paris

Paryžiuje atsidarė 6-asis pasaulyje CHRISTINA HOUSE

Paryžius, tai miestas kuriame Christina Miriam Zehavi pradėjo savo kelionę į kosmetologijos sritį. Čia vyko vienas įdomiausių kompanijos projektų − „Christina House“ instituto pristatymas.

Čia klientai išbando „Christina“ produktus, atsipalaiduoja, mėgaujasi pamėgtomis procedūromis. Taip pat čia vyksta mokymai − suburiami visi „Christina“ kosmetikos mylėtojai ir kuriama tvirta bendruomenė. Vyrauja tikras grožis ir estetika.

Christina visada pilna energijos, bet tokią laimingą ją matėme pirmą kartą. Atrodė, kad ji visą savo gyvenimą žengė šia linkme: sukurti prekės ženklą, kuris padės žmonėms; mokyti ir įkvėpti kosmetologus (ir visus susijusius su kosmetologija) visame pasaulyje; kad sukurtų ypatingą vietą su švelnia ir gilia atmosfera − vietą, tarsi svetingiausi namai, kur susitiks tie, kurie jau myli „Christina“ prekės ženklą, ir tie, kurie nori jį artimiau pažinti − CHRISTINA HOUSE.

Jų šiai dienai jau yra net 7-iuose skirtinguose miestuose ir šalyse − mes dalyvavome naujojo Paryžiaus „Christina House“ atidaryme, tokie institutai dar yra įsikūrę Tel Avive, Kanuose, Monake, Antalijoje bei Turine. Ir tai dar tik pradžia.

 

Renginio metu, taip pat, buvome supažindinti su „Christina“ produktų/procedūrų favoritais Prancūzijoje − vienos populiariausių:

    • koralinis odos šveitimas − Rose de Mer, klientų / pacientų įvertintos šios procedūros transformuojančiosios, odą atnaujinančios savybės;
    • odą atstatančioji, bei deguonimi prisotinanti procedūra − Line Repair, prancūzės tiesiog dievina spindinčią ir švytinčią odą, o ši procedūra tiesus kelias odos spindesiui ir švytėjimui atgauti.

Šias procedūras ir dar daugiau atliekame ir estetikos centre „Kosmedija“, o ruduo − tobulas metas odos šveitimo ir valymo procedūroms atlikti.

Be efektyvių procedūrų, Prancūzijoje itin vertinama odos priežiūros rutina namuose. Moterys iš ties skiria daug dėmesio savo grožio ritualams − prancūzės ypatingai mėgsta odos šveičiamuosius, valomuosius preparatus, serumus ir kaukes. Jos gausiai drėkina savo odą, eksperimentuoja ir mėgsta naujienas.

„Christina House“ − tai vieta, kur kiekvienas svečias gauna savo personalizuotą ir unikalią patirtį, pritaikytą asmeniškai kiekvienam.

Didžiuojamės ir džiaugiamės, kad esame „Christina Professional“ atstovai. Grįžtame su dideliu įkvėpimu ir naujomis idėjomis, bei laukiame kiekvieno iš Jūsų, norinčio susipažinti su „Christina“ kosmeceutika artimiau.

 

 

Renginio galerija