Vitamin CEA Serum Padidinti

Vitamin CEA Serum

 

Jauninantis serumas veidui.

Gamintojas: FacEvolution

FacEvolution

60,00 €

„VITAMIN CEA“ yra inovatyvus antioksidaciniu poveikiu pasižymintis serumas, kurio sudėtyje yra labai didelė pirmalaikį odos senėjimą sulėtinančių veiksmingų medžiagų koncentracija. Serumas yra papildyta stabilizuotos ir absorbuojamos formos L-askorbo rūgštimi (vitaminu C). Ši rūgštis kartus su vitaminais E ir A yra viena veiksmingiausių veikliųjų medžiagų, mažinančių raukšles ir pigmentinės dėmes bei apsauganti nuo elastingumo mažėjimo. „VITAMIN CEA“ apsaugo jūsų odą nuo laisvųjų radikalų, kurie yra pagrindinė odos senėjimo priežastis. Jis taip pat sumažina odos nelygumus bei su senėjimu susijusias ir pigmentines dėmes.

Serumą, kiekvieną rytą tepkite ant švarios veido odos. Ant delno užlašinkite keturis-penkis lašus serumo, pirštų galais užtepkite ant odos ir masažuokite, kol visiškai įsigers (vieną ar dvi minutes). Jei reikia, užtepkite mėgstamo kremo. 

Tinka visų tipų odai. Sumažina pigmentines dėmes ir išlygina odą. Rekomenduojama naudoti prieš arba po neinvazinių chirurginių procedūrų. Veikliosios medžiagos: L-askorbo rūgštis (vitaminas C), vitaminas E ir vitaminas A.