Hydrating Gelee Mask Padidinti

Hydrating Gelee Mask

 

Vandeniu įsotinanti gelio kaukė

Gamintojas: Bion Research

Bion Research

42,00 €

Ši kaukė – būtinas visų kosmetikos kabinetų atributas, nes turi daug naudingų savybių ir pritaikymo būdų. Siekiant iš karto įsotinti odą vandeniu ir apsaugoti nuo uždegimo, šią kaukę reikėtų naudoti atlikus odos šlifavimą mikro kristalais ir odos šveitimą. Kaukė padeda odai atkurti apsauginę lipidų funkciją ir pagerina išsausėjusios, pleiskanojančios odos būklę.

Uždėkite ant nuvalytos odos kaip įprastą kaukę arba kaip masažavimo kaukę. Kol procedūros nebaigsite, stenkitės, kad ant kaukės nepatektų vandens ar garų. Nuplaukite. 

Šio produkto Terapinis amino rūgščių poveikis skatina odos gijimą. Įsotinanti vandeniu gelio kaukė yra labai veiksminga slopinant uždegiminius procesus, kurie pasireiškia degimu, pabrinkimu ir eritema. Po gydymo lazeriu ant odos reikėtų uždėti storą kaukės sluoksnį ir leisti jai kelias minutes įsigerti. Nors šis produktas yra kaukė, tačiau ją galima šiek tiek lengvai įmasažuoti. Ji veiksmingai veikia, kai prieš nešvarumų ištraukimą odą reikia suminkštinti ir atverti folikulus. Ši kaukė – puikus odos priežiūros produktas namuose, kai reikia odą pagyvinti, sudrėkinti ir nuraminti. Nenaudokite garų. Kvepia mandarinais ir kitais citrusiniais vaisiais.