Line Reducing Complex Padidinti

Line Reducing Complex

 

Raukšles mažinantis kompleksas

Gamintojas: Bion Research

Bion Research

51,00 €

Tai populiarus produktas brandžiai odai. Kasdien naudojant raukšles mažinantį kompleksą, per 3–4 dienas pastebimai sumažėja smulkios ir vidutinės raukšlių linijos. Produkto sudėtyje yra acetilheksapeptido- 3 (tai peptidų rūšis), kuris per kelias minutes atpalaiduoja susitraukusius raumenis. Bandymais įrodyta, kad naudojant acetilheksapeptidą-3, po 30 dienų 27 proc. sumažėjo raukšlių gylis. Priešingai nei botoksas, ši priemonė nesuparalyžiuoja raumenų ir veiksmingai veikia raukšles, atsiradusias dėl raumenų veikimo, pvz., akių kampučiuose, burnos srityje.

Rytais ir (arba) vakarais patepkite paveiktas odos vietas. Palaikykite 1−3 minutes, kad susigertų. Galima tepti ir ant drėkikliu ar apsauginiu nuo saulės kremu pateptos odos.

Priešingai nei botoksas, ši priemonė nesuparalyžiuoja raumenų ir veiksmingai veikia raukšles, atsiradusias dėl raumenų veikimo, pvz., akių kampučiuose, burnos srityje. Kompleksas padeda atkurti apsauginę lipidų funkciją ir pagerina sausos, pleiskanojančios odos būklę, taip pat skatina odos atsigavimą, antioksidantų gamybą bei maksimaliai įsotina odą vandeniu. Skleidžia malonų žolių aromatą. pH 3,8.