Flower Acid Lotion Padidinti

Flower Acid Lotion

 

Losjonas su gėlių rūgštimis.

Gamintojas: GERnetic Synthese Int.

GERnetic Synthese Int.

42,00 €

Naujos kartos losjonas su gėlių rūgštimis veikia kaip lengvas pilingas. Jo pagrindą sudaro 4 žiedų ekstraktai (kinrožės, lelijos, frezijos, pliumerijos), savo sudėtyje turintys AHA rūgščių (alfa hidroksirūgščių). AHA rūgštys gerina ląstelių atsinaujinimą, minkština, drėkina, pašalina odos nuovargį ir skaistina odą.

Nuvalius veido odą pieneliu „Glyco“, losjonas 3-6 kartus užpurškiamas ant rankų ir tada švelniai paskirstomas ant švarių, nuvalytų veido, kaklo, dekoltė zonų. Purškiant tiesiai ant veido, saugokite, kad losjonas nepatektų į akis. Losjono nuplauti nereikia. Naudojamas du kartus per savaitę.

Losjonas ypatingai tinka: Sausai ir dehidratuotai odai - papilkėjusiai, praradusiai tonusą, pavargusiai odai: dėl nuovargio, streso. „Nuvytusiai“ odai, riebiai odai su komedonais (juodi inkštirai), išsiplėtusiomis poromis, odai su pigmentinėmis dėmėmis. Losjono sudėtyje yra 12% citrinų rūgšties, 5 % obuolių rūgšties, 3 % vynuogių rūgšties, nedidelis kiekis pieno ir salicilo rūgšties. Losjonas netraumuoja odos, pašalina raginį sluoksnį, skatina ląstelių regeneraciją, kolageno, elastino, glikozaminoglikanų sintezę, mažina (silpnina) korneocitų tarpląstelines jungtis, dėl ko sumažėja kamedonų gamyba, citrinos ir vynuogių rūgštis balina odą. Losjonas gerina kitų Gernétic International produktų įsisavinimą, tinka visų tipų odai.