Synchro Duo Padidinti

Synchro Duo (2 x 50 ml)

 

Bazinis, regeneruojantis, dieninis kremas.

Gamintojas: GERnetic Synthese Int.

GERnetic Synthese Int.

182,00 €

“Synchro” stiprina kolageno sintezę, maitina, atnaujina, koreguoja odą, gydo uždegimus, neutralizuoja laisvųjų radikalų poveikį, ramina, balansuoja pH ir stiprina odos imuninį mechanizmą. ”Synchro” galima naudoti visais probleminiais atvejais, kai reikia atstatyti ląstelių funkcijas ir regeneruoti audinius, skatina odos gijimą nuo alergijos, egzemų, psoriazės, greitina nudegimo ir operacinių randų (priežiūros procedūros prieš ir po operacijos!) gijimą, šalina odos paraudimą ir pan.

Kadangi jis yra bazinis kremas, jį reikia tepti po to, kai panaudojate daugumą kitų kremų, o kartais – kartu su jais. Jo sinergetinis veikimas sustiprina kitų kremų poveikį ir pagerina veiklių medžiagų prasiskverbimą ir veikimą, todėl rezultatai pastebimi žymiai greičiau.

“Synchro” galima naudoti visais uždegimo atvejais, taip pat esant stipriems uždegiminiams procesams “akne” odoje. Jis stiprina kapiliarus ir venų bei arterijų sieneles, taigi jį galima naudoti kuperozės, kraujo išsiliejimo į audinius, išsiplėtusių venų gydymui.