Cellular Eye Contour Mask Padidinti

Cellular Eye Contour Mask

 

Vėsinanti paakių kaukė, mimikos raukšlėms, tamsiems paakiams šviesinti ir patinimams mažinti.

45,00 €

Senėjimą stabdantis, odą sutvirtinantis ir drėgmę palaikantis vėsinamasis akių gelis-kaukė, skirtas įsitempusiai ir gležnai paakių odai prižiūrėti. Šis aukštos koncentracijos produktas, kurio sudėtyje yra augalų kamieninių ląstelių, oligopeptidų, natūralių ekstraktų bei kitų veikliųjų sudedamųjų dalių, padeda kovoti su raukšlelėmis ir mimikos raukšlėmis, tamsiais paakiais ir patinimais. Panaudojus oda tampa tvirta, glotni ir spindinti, atrodo nurimusi, gaivi ir jaunatviška. Išbandyta oftalmologų ir dermatologų.

Nedidelį kiekį kaukės užtepkite ant švarios odos akių kontūro srityje. Masažuokite švelniais judesiais per visą akių kontūro sritį nuo 1 iki 2 minučių. Palikite tolygų kaukės sluoksnį 10 - 15 minučių. Nuvalykite kaukę naudojant sudrėkintą vatos diskelį su atitinkamu tonizuojančiu Yellow Rose losjonu arba vandeniu. Naudokite 1 iki 3 kartų per savaitę.
Sudėtyje yra augalų kamieninių ląstelių, kurios apsaugo ląsteles ir skatina jų atsinaujinimą, oligopeptidų, pagamintų iš kinrožės sėklų („panašus į botokso“ poveikis ir antioksidacinis poveikis), didelio, mažo ir labai mažo molekulinio svorio hialurono rūgšties (veiksmingai palaiko giluminę drėgmę ir atjaunina), o taip pat yra naujoviška sistema, kuri neleidžia po akimis susiformuoti maišams ir su jais kovoja (hesperidino metilchalkono, dipetido valil-triptofano, oligopeptido ir liposomų su karintinu bei kofeinu mišinys), bei specialaus mišinio, kuris mažina po akimis atsiradusius tamsius ratilus (2 oligopeptidai – Pal-GHK + Pal-GQPR-, N- hidroksisucinimido ir flavonoido krizino).