Skin Relaxant Cream Padidinti

Skin Relaxant Cream

 

Atjauninatis, drėkinantis, švelnios tekstūros kremas visų tipų odai.

Gamintojas: Yellow rose

Yellow rose

51,00 €

Specialus senėjimą stabdantis ir drėkinantis kremas, pasižymintis švelnia ir aksomine struktūra, skirtas intensyviai visų rūšių odos priežiūrai dieną. Padeda sumažinti mimikos raukšleles ir kitus senėjimo požymius (vadinamasis „panašus į botokso“ poveikis). Skatina natūralią odos regeneraciją ir gebėjimą savaime atsinaujinti. Stiprina odos elastingumą, išlaiko tonusą ir švytėjimą. Galima veiksmingai derinti su kitais „Yellow Rose Skin Relaxant“ veido odos priežiūros produktais.

Nedidelį kremo kiekį tepkite ant švarios veido odos. Ypatingai skirkite dėmesį tose vietose kur yra smulkios ir gilios raukšlės.
Sudėtyje yra ypatingo heksapeptido, kuris reguliuoja epidermio mikrosusitraukimų poveikį, kovoja su mimikos raukšlėmis ir sušvelnina mimiką (vadinamasis „panašus į botokso“ poveikis), taip pat yra pentapeptidų, kurie skatina natūralią kolageno ir elastino gamybą (veikia panašiai, kaip retinolis), raukšles mažinančių fitosterolių, hialurono rūgšties, stiprinančių kviečių baltymų, vitaminų (E ir A), „Kombuchka™“ (ekstrakto, kuris gaunamas vykstant juodosios arbatos