Soskin Glycolic New Skin Cream Padidinti

Soskin Glycolic New Skin Cream

 

Kremas su glikolio rūgštimi

Gamintojas: Soskin Cosmetic Research Group

Soskin Cosmetic Research Group

35,00 €

Glikolio rūgštis efektyviai šalina mirusias odos ląsteles, veikia nelygias odos struktūras ir pagerina epidermio viršutinį sluoksnį. Tinka papilkėjusiai, raukšlėtai, pigmentuotai odai. Trio kompleksas iš simondsijų aliejaus, Ši sviesto ir alijošiaus gelio intensyviai drėkina odą ir aprūpina ją reikalingais lipidais.

Naudojant kaip naktinį kremą – vakare nedidelį kremo kiekį paskirstykite ant švarios ir sausos veido ir kaklo odos. Švelniai masažuokite, kol kremas pilnai susigers. Naudojant kaip kaukę – užtepkite storą kremo sluoksnį ant švarios ir sausos veido odos. Palikite 10 min. Kaukės likučius pašalinkite vatos diskeliu ir nuplaukite vandeniu.
Venkite sąlyčio su akimis, nenaudokite esant jautriai odai arba odai paveiktai UVA ir UVB spindulių (Naudojant kremą, jautri oda gali greitai parausti ir imti niežėti. Iš karto nutraukite kremo naudojimą). Dienos metu naudokite apsaugą nuo saulės su SPF 30 ir daugiau.

Glikolio rūgštis, A.H.A. – padeda pašalinti mirusias odos ląsteles ir pagerinti epidermio paviršiaus sluoksnius.
18 beta gliciretino rūgštis – pagrindinis saldymedžio šaknies komponentas kartu su azijine centele (centella asiatica) ramina odą.