Soskin Gentle peeling Padidinti

Soskin Gentle peeling

 

Švelnus šveitiklis

Gamintojas: Soskin Cosmetic Research Group

Soskin Cosmetic Research Group

24,00 €

Švelnus kreminis šveitiklis su abrikosų mikrogranulėmis, švelniai ir nepažeizdamas odos pašalina viršutines suragėjusias odos ląsteles. Papajos fermentai skatina gilesnį valymą, o sudėtyje esantis kaolinas sugeria riebalų perteklių ir sutraukia išsiplėtusias poras. Nenaudokite jeigu ant odos yra pūlinukų.

Nedidelį kiekį šveitiklio, pirštais paskirstykite ant drėgnos veido, kaklo, dekoltė odos. Švelniais, lengvais judesiais pamasažuokite (geresniam slydimui galima pridėti šiek tiek vandens) ir nuplaukite šiltu vandeniu. Riebiai, mišriai odai – naudokite 2-3 kartus per savaitę. Normaliai odai – 1-2 kartus per savaitę. Sausai odai – 2 kartus per mėnesį.

Abrikosų mikrogranulės – natūraliai pašalina mirusias odos ląsteles ir nešvarumus nuo odos paviršiaus. Sumažina poras, kad į jas nepatektų nešvarumai. Baltas molis ir papajos ekstraktas – pasižymi švelninančiomis ir sugeriančiomis savybėmis, kurios sumažina riebalų perteklių ir sutraukia poras. Avokado aliejus – ramina, maitina, minkština odą, stabdo odos senėjimą.