Rose de Mer Soap Peel - Muilinis pilingas Padidinti

Rose de Mer Soap Peel - Muilinis pilingas

 

Odos šveitimo muilas.

Gamintojas: Christina Laboratories

Christina Laboratories

20,00 €

Šis specialiai sukurtas odos šveitimo muilas gaminamas iš natūralių eksfoliaciniu poveikiu pasižyminčių medžiagų, įskaitant koralų miltelius, silicio oksidą ir pintas, kurios šviesina, atnaujina odą ir suteikia jai spindesio. Šis inovatyvus preparatas atveria inkštirus, sureguliuoja riebalų gamybą ir nuo raginio sluoksnio pašalina žuvusias ląsteles; skirtas procedūroms nuo aknės, hiperpigmentacijos ir suglebusios odos.

Muilą įdėkite 30 sekundžių į šiltą vandenį. Sudrėkinkite veido kaklo, dekoltė odą. Odą masažuokite 2 - 4 min. prisimuilavusių putų, kūno odą galima masažuoti ir pačiu muiliuku. Nuplaukite vandeniu. Dilgčiojimo pojūtis ir raudonis – normali odos reakcija į muilą, ir ji pakankamai greit praeina.
Šio odos šveitimo muilo efektyvumas prilygsta 10 % salone atliekamos odos šveitimo procedūros veiksmingumo, jis gali būti naudojamas prieš procedūrą įvertinti odos jautrumą ir imlumą. Tai kietas apvalios formos muilas iš jūros koralų, Brazilijos žolių, kalio palmitatų, recinoleato, glicerino, titnago dioksido, vynuogių kauliukų ir citrinos lapų ekstraktų. Augalai ypatingu būdu išdirbti jų biostimuliuojančių savybių sustiprinimui: gilus užšaldymas ir greitas išdžiovinimas. Taip apdirbtas preparatas gali ilgą laiką būti išsaugotas, nenaudojant konservantų. Žolės suteikia biostimuliuojantį ir regeneruojantį efektą, susmulkinti koralai veikia kaip mikrodermabrazija, druskos dehidruoja odos ląsteles, tuo sukeldamos jos pasiskirstymą pagal numatomą nušerpetojimo lygį ir provokuoja draugišką atsiskyrimą. Be to, pilingas turi antiseptinį poveikį, pašalina poodines kraujosrūvas, sustiprina kapiliarus.