Silk Absolutely Smooth Topical Wrinkle Filler Padidinti

Silk Absolutely Smooth Topical Wrinkle Filler

 

Serumas raukšlių užpildymui.

Gamintojas: Christina Laboratories

Christina Laboratories

73,00 €

Serumas praturtintas šilkaverpio siūlais, ženšenio šaknų, azietiškos centelos ekstraktais, gama-amino sviesto rūgštimi, – tai saugi ir efektyvi alternatyva injekcinėms raukšlių išlyginimo procedūroms. Reguliariai naudojant serumą, oda atrodys nepriekaištingai lygi ir švelni kaip šilkas. Gama-amino sviesto rūgštis nukreipta į vidinių odos senėjimo priežasčių veikimą blokuoja elektrinius signalus, skleidžiamus nervų galūnėlių. Tai saugiai perspėja mimikos linijų ir raukšlių atsiradimą.

Nedidelį serumo kiekį išspauskite ant pirštų galiukų ir lengvais masažuojančiais judesiais tepkite ant veido odos, pagrindinį dėmesį skiriant raukšlėtoms sritims. Serumą galite naudoti du kartus per dieną, puikiai tinka ir kaip makiažo pagrindas.
Serumo privalumai: Staigus ir matomas rezultatas; Užpildo ir paslepia smulkias mimikos linijas ir raukšleles; Perspėja raukšlių atsiradimą; Išsaugo natūralius veido bruožus; Saugu - galimas dažnas produkto naudojimas; Idealiai tinka odos paruošimui ypatingoms progoms.