„Nouveau Contour" kongresas (Amsterdamas)

Olandų permanentinės kosmetikos "Nouveau contour" gamintojai tradiciškai kasmet Amsterdame organizuoja kongresus, skirtus šios kosmetikos platintojams ir kosmetologams. Šiemet ten vėl lankėsi estetikos centro "Kosmedija" savininkė Lina Vasiliauskienė.
Šiuose susirinkimuose vyksta efektyvus dalijimasis su kolegomis iš viso pasaulio per metus pasiektais rezultatais ir būsimais planais. Lina Vasiliauskienė pasakojo, kad į kongresą susirenkama sunkiai dirbti. Daug laiko atima pasiruošimas, nes turi sukurti nepriekaištingą metų veiklos pristatymą. Reikia nepamiršti ir atsakomybės prieš savo šalį - važiuojama jai atstovauti, stebint kitų šalių profesionaliems kosmetologams.
Antroji kongreso dalis skirta mokymams. Kiekvienais metais olandai pasikviečia žymiausius lektorius - kosmetologijos, teisininkus, chemikus, marketingo specialistus. Šiemet su "Nouveau Contour" dirbančiais specialistais bendravo ir juos mokė amerikietė Rose Marie Beauchemin. Pasaulinėje permanentinės kosmetikos ir makiažo bei mikropigmentacijos rinkoje ji labai vertinama dėl savo mokymų sistemos, demonstruojamų produktų panaudojimo galimybių, išskirtinių savo darbų.
Susirinkusiems Olandijos sostinėje buvo pristatytas naujas "Nouveau Contour" įvaizdis, nauji produktai, paramedicininės procedūros. Dėmesys sutelktas į naujus pigmentus, jų sudėtį, naujus įpakavimus - švirkštus.
"Tokio pobūdžio tarptautiniai susitikimai naudingi ne tik kosmetologams, bet ir grožio įstaigų vadovams, ieškantiems naujų įdėjų vadovavimo strategijoms, pardavimų sistemoms",- pasakojo estetikos centro vadovė ir kosmetologė Lina Vasiliauskienė.

 

Nuotraukoje: Rose Marie Beauchemin - "Beauinstitute" mokymų centro vadovė (dešinėje), Lina Vasiliauskienė ir Armand Hoes - "Nouveau Contour" generalinis direktorius