Nauji horizontai estetinėje medicinoje. Metodų sinergizmas.

Balandžio mėnesį  estetinės medicinos specialistai ir Kosmedijos kolektyvas turėjo progą sužinoti karščiausias naujienas, kuriomis neseniai grįžusi iš Monako tarptautinio estetinės medicinos kongreso dalinosi mūsų puiki lektorė Dr. Diana Judina.
Lektorė pristatė naujausias estetinės medicinos ir kosmetologijos tendencijas, populiariausias ir efektyviausias procedūras, kurios šiuo metu sulaukia daugiausiai specialistų ir klientų dėmesio.
Dr. Diana Judina per seminarą naujausias teorines žinias derino kartu su puikiai atliekamomis praktinėmis procedūromis. Dalyviai buvo susidomėję RRS preparatų galimybėmis, sprendžiant orbitalinės zonos problemas, kai lektorė demonstravo kaniulės techniką. Taip pat labai aktualios visiems buvo veido, kaklo, dekolte revitalizacijos ir stimuliacijos procedūros, kurias gydytoja atliko demonstruodama skirtingas technikas.
Įdomu buvo stebėti kaip atliekamas Skin Tech TCA Pain Control cheminis pilingas. Aplikuodama 15% trichloracto rūgšties pilingą, lektorė puikiai pademonstravo šio pilingo privalumus: saugią techniką, neskausmingumą, tolygią preparato aplikaciją ir kontroliuojamą pilingo gylį, atsižvelgiant į „frosto“ (šerkšno) pasireiškimą.
Du įdomius pranešimus estetinės medicinos temomis taip pat skaitė lektorė gyd.Edita Mikuličienė.
Puikių rezultatų pasiekusi savo praktikoje, gydytoja pasidalino savo patirtimi su seminaro dalyviais.
Gyd. E. Mikuličienė pasakojo aie XL hair injekcinį preparatą kaip naują medicininę terapiją kovoje su plaukų slinkimu ir pristatė klinikinius atvejus, kuriuose XL Hair preparatas (esant androgeninei, židininei alopecijai) suteikė stulbinamus rezultatus.
Labai didžiulio susidomėjimo sulaukė gyd. E.Mikuličienės pranešimas apie RRS Tensor lift produkto taikymą kaklo zonos liftingui. Gydytoja pristatė savo rezultatus, kuriuose jau po pirmos procedūros matomi rezultatai, o procedūrų kursas suteikia ypač ženklius pokyčius, ką paprastai sunku pasiekti kitomis priemonėmis šioje delikačioje zonoje.

Renginio Galerija