Naujas „Skin Tech Pharma Group“ projektas - „Happy Intim“!

Naujienos, kuriomis kovo mėnesį vykusioje konferencijoje pasidalino „Skin Tech Pharma Group“,  neatsilieka nuo šiandieninių tendencijų, vyraujančių estetinėje medicinoje. Kompanija pradėjo naują projektą – pavadinimu Happy Intim. Tai naujas prekinis ženklas  ginekologijoje, kuris sėkmingai startavo 2017 metų pabaigoje ir dabar yra vystomas toliau pasitelkiant jo plėtrai geriausius tarptautinio lygio ginekologus,  plastikos chirurgus, kurie savo praktikoje atlieka intymios zonos rejuvenacijos procedūras.

Pradėję projektą „Happy Intim“ mes norėjome susikoncentruoti į produktų, kurie pagerintų tam tikrus intymios zonos parametrus,  medicininį  taikymą. Vis dėl to, pasirodo, kad tai padaryti yra tikrai  daug sudėtingiau negu vien tik sukurti gerą produkto formulę.

Temos aktualumas atvedė mus iki idėjos, kad abu partneriai turi papildyti  vienas kitą intymumo akimirką. Šiandien visuomenėje atsiradus tokiam reiškiniui ir sąvokai kaip „intymus grožis“, pradėjo sparčiai plėtotis inovatyvios (invazinės ir neinvazinės) intymiai zonai skirtos technologijos ir procedūros, tokios kaip lazerinė rejuvenacija, chirurginė labioplastika, šviesinimas ir revitalizacija, bei specialūs kosmetikos produktai.

HAPPY INTIM produktai yra sukurti intymaus gyvenimo kokybei pagerinti. „Happy Intim“ estetinėmis procedūromis ir kosmetiniais produktais sprendžiamos tokios moterų intymios zonos problemos kaip sausumas, suglebusi oda, pernelyg stipri pigmentacija. „Happy Intim“ produktai sėkmingai taikomi intymios zonos reabilitacijai po lazerio procedūrų ir garantuoja maksimalų komfortą po procedūriniu laikotarpiu“ – kalbėjo projekto įkūrėjai ir vadovai  Dr. E. Ranneva ir Prof. Dr. Ph.Deprez.

Konferencijoje pranešimus skaitė gydytoja Dr. Izabella Mkrtichyan, Dr.Jane Ranneva, Dr. Ph. Deprez. Iš Lietuvos konferencijoje dalyvavo Kosmedijos vadovė Lina Vasiliauskienė, gydytojas akušeris - ginekologas Michail Tarachovskij.

Susirinkę dalyviai galėjo stebėti  Happy Intim procedūrų demontsraciją Live Demo, kurią pacientei atliko Dr. E. Ranneva. Buvo demonstruojamos intymios zonos rejuvenacijos procedūra, atliekama su pilingu  Happy Intim Peel – tai TCA pilingas, paremtas Painless system  (be skausmo) technologija. Taip pat buvo atliekama vaginalinės biorevitalizacijos procedūra naudojant unikalų Happy Intim Rebirth Gel preparatą.

Balandžio 6 d. šį naują prekinį ženklą kompanija „Skin Tech Pharma Group“ ruošiasi pristatyti  Monake, tarptautiniame estetinės medicinos kongrese (AMWC Congress).

Renginio Galerija