Nauja! „Yellow Rose Collagen2“ produktų linija!

„Yellow Rose Collagen2“ profesionali linija leidžia pasiekti 2 svarbius tikslus vienos procedūros metu.
Tai - gilus jautrios, sausos ar kombinuotos odos drėkinimas ir jauninantis poveikis (dėl linijoje esančio peptidų ir organinio silicio kompleksų).
Linijos sudėtyje yra suderinti stipriausiai odą skirtingame lygmenyje drėkinantys komponentai, stangrumą užtikrinantis organinio Silicio (reikalingo neokolageno ir elastino skaidulų gamybai) kompleksas, bei prieš raukšles veikiantis peptidų kompleksas.
„Yellow Rose Collagen2“ ilgalaikį drėkinimą garantuoja:
• Didelės skvarbos hialurono rūgštis 200 kDa + jūrinės kilmės elastinas.
• Tirpus jūrinės kilmės natūralus kolagenas mikrosferose - 2 tipų molekulės 100kDa ir 300 kDa. Skirtingo svorio kolageno molekulės intensyviai drėkina odą skirtinguose sluoksniuose.
• Užpildančios raukšles mikrosferos iš chondroitino. Jos lengvai prasiskverbia pro epidermį ir pasiekdamos gilesnius sluoksnius sulaiko juose vandenį, kuris natūraliai išgaruotų pro epidermį (transdermalinis vandens netekimas). Valandos bėgyje chondroitino sferos „ryja“ vandens molekules ir pučiasi ženkliai didindamos savo apimtį ir tankumą.
• Kolageno ir chondroitino sferos dėl tokių savo savybių, tarsi stumia raukšles iš apačios taip jas lygindamos ir jos tampa mažiau matomos, o oda tuo pačiu tampa pridrėkinta ir elastingesnė.
• Šis efektas išlieka 8 valandas, be to užtikrinamas ilgalaikis viršutinio epidermio sluoksnio drėkinimas.