Mikropigmentacijos kursai

Jeigu Jūs skaitote šį puslapį, vadinasi galvojate, ar nevertėtų įgyti nuostabią ilgalaikio kontūrinio makiažo specialisto profesiją. Dovanoti žmonėms grožį ir pasitikėjimą, padėti jiems išsivaduoti iš kompleksų, susijusių su išvaizda - tai tikras džiaugsmas. Norėdami įsigyti naują viliojančią kūrybinę profesiją ir tapti sėkmingu ir visada reikalingu profesionalu, – kreipkitės pas mus! Apie permamentinį makiažą jau nemažai pasakyta, tačiau gražiosios lyties domėjimasis juo nenyksta visame pasaulyje. Permanentinis makiažas kasmet tampa vis populiaresne kosmetologine procedūra. Atsižvelgdamas į permanentinio makiažo specialistų reikalingumą šiuolaikinei grožio industrijai, "Kosmedijos" mikropigmentavimo mokymo centras kviečia Jus išmokti šios specialybės. Siūlome Jūsų dėmesiui įvairias mokymo programas ir meistriškumo pamokas bet kokio lygio specialistams bei pradedantiesiems.

Mikropigmentavimo pagrindai

Aprašymas

Kursas skirtas pradedantiesiems specialistams ir duoda reikalingas žinias, leidžiančias suprasti profesijos specifiką, apsaugoti nuo galimų klaidų bei komplikacijų, veikti užtikrintai, kvalifikuotai ir profesionaliai. Kurso programa numato procedūrų atlikimo demonstravimą bei praktiką su modeliais.

Trukmė: 5 dienos
Kaina: 1500 Eur (jei pas mus įsigyjate priemones darbui ir aparatą). 1600 Eur (jei pas mus įsigyjate priemones darbui, bet aparatą turite savo). 2100 Eur (jei turite savo priemones darbui ir savo aparatą.)
Vadovė: Lina Vasiliauskienė
Dalyvių skaičius: 1 - 3
Kontaktai: +37052131334, info@kosmedija.lt
Informacija: Mokymo pabaigoje absolventai gauna atitinkamos kvalifikacijos diplomus, jie aprūpinami metodinėmis priemonėmis.

Programa

Penkių dienų programoje:

1. Teisinga eskizų piešimo technika.
2. Visažistika.
3. Koloristika.
4. Proporcijos.
5. Piešinys.
6. Pradinių atvaizdavimo ant plokštumos įgūdžių įvaldymas. Raiškios grafikos medžiagų galimybės. Kompozicijos ir komponavimo sąvokos, linijinės perspektyvos taisyklės. Paišybos technika. Linijų nubrėžimo įgūdžių tobulinimas. Išmatavimų iš akies treniravimas. Spalva ir jos išraiškos priemonių gausa. Spalvų organizavimas. Spalvinės daiktų būsenos matymas bei supratimas. Komponavimas, konstravimas, proporcijų santykiai. Atspalviai kompozicijoje. Spalvotyra. Achromatinė ir chromatinė spalva. Spalvos vaidmuo. Giminiški, kontrastiniai ir kontrastiniai-giminiški spalvų deriniai. Spalvų rato naudojimosi taisyklės. Dažų sumaišymas. Spalvų sodrumas.
7. Veido forma. Idealus veidas. Proporcijos. Korekcijos metodai. Veido skaitymas (detalės – antakiai, lūpos, akys). Permanentinio makiažo grafikos ir grafinio stiliaus savybės. Antakiai. Formos konstravimas priklausant nuo individualių veido proporcijų ir amžiaus ypatumų. Lūpos. Formos konstravimas. Ideali forma. Lūpų apibrėžimas naudojant grafinį stilių. Akių linijos estetika.
8. Koloristika. Spalvos dėsniai. Spalvos dėsnių panaudojimas ir spalvų papildymas darbe (su raudonais antakiais, su pamėlavusiomis arba pilkomis lūpomis). Šiluma – šaltumas. Spalvų tipai.
9. Mišrių spalvų tipų savybės. Klaidos atliekant permanentinį makiažą (per šalta lūpų spalva, per tamsūs antakiai, raudoni antakiai ir t.t.) ir jų taisymas. Veido pokyčiai, susiję su amžiumi, proporcijų keitimas. Formų ir spalvų parinkimas, atsižvelgiant į šias charakteristikas. Praktika: Paišyba. Grafika. Veido detalių nupiešimas. Kliento individualybės paieška.
10. Veido detaliu konstravimas. Piešinys. Piešimo pratimai ant modelių. Darbas su pigmentais, maišymas, sudėtingų atspalvių paiešką.

11. Pigmentavimo atlikimo technikos. Kad pajustumėte patį pigmentavimo procesą ir įgytumėte rankos tvirtumą, iš pradžių pigmentuoti Jūs mokysitės ant mokomųjų kilimėlių. Sužinosite, kaip plonais plaukeliais nupiešti gražius antakius. Įsisavinsite daugelio kontūrinio vokų makiažo variantų: nuo tarpblakstieninio sutankinimo natūralų akių akcentą turėti norintiems klientams iki dekoratyvinio vokų linijos paryškinimo klientams, kurie nori turėti išraiškingesnes akis. Lūpų spalva ir forma – svarbus akcentas kiekvienos moters veide. Galėsite sukurti nuostabiai jausmingas lūpas. Tai ta sritis, kurioje Jums labiausiai prireiks makiažo eskizo piešimo žinių. Jūs visada galėsite atpažinti permanentinio makiažo lūpas pagal jų idealią formą, idealiai tolygų spalvų perėjimą, jos neatrodys „perdažytomis“. To priežastis – mūsų speciali lūpų tušavimo technika ir didelis spalvų pasirinkimas gražiam lūpų pigmentavimui.
12. Darbo vietos organizavimas.
13. Higiena.
14. Dermatologijos žinios.
15. Unikali patentuota mikropigmentavimo technika.
16. Įgūdžių lavinimas dirbant su modeliais.
17. Dokumentacijos pildymas.
18. Klientų konsultavimas ir informavimas.
19. Pigmentavimo spalvų teorija.
20. Praktinis darbas su modeliais.

Autorinio “akvarelės technikos” mikropigmentavimo metodo mokymai

Aprašymas

Permanentinio makiažo mokymas realizuojamas pagal tradicinę ir unikalią metodiką "Akvarelės technika", sudarančią lengvumo, skaidrumo bei natūralumo efektą ir labiausiai atitinkančią šiuolaikinius klientų poreikius. Mokymo programoje ypatingas dėmesys skiriamas trim kryptims, kurios ateityje garantuoja pasisekimą kiekvienam absolventui.

Trukmė: 1 diena
Kaina: 350 Eur/ asmeniui
Vadovė: Lina Vasiliauskienė
Dalyvių skaičius: 1 - 3
Kontaktai: +37052131334, info@kosmedija.lt
Informacija: Mokymo pabaigoje absolventai gauna atitinkamos kvalifikacijos diplomus, jie aprūpinami metodinėmis priemonėmis.

Programa

Vienos dienos programoje:

1. Teisinga eskizų piešimo technika.
2. Koloristika.
3. Proporcijos.
4. Piešinys.
5. Pigmentavimo atlikimo technika.
6. Darbo vietos organizavimas.
7. Praktinis darbas su modeliais.

Papildoma informacija

Profesionalus permanentinio makiažo mokymas – tai meistriškumo paslapčių perdavimas iš rankų į rankas. Todėl yra labai svarbu, kas ir kaip atlieka mokymą. Mūsų mokymo centro dėstytoja Lina Vasiliauskienė yra aukštos kvalifikacijos meistė, profesionali vizažisė, turinti medicininį išsilavinimą bei rimčiausią meninį pasiruošimą. Specialistė nuolat kelia savo profesinį lygį, sėkmingai dalyvauja permanentinio makiažo konkursuose, pati dėsto mikropigmentacijos kursus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, myli savo darbą ir yra jam atsidavusi.