Mezoterapijos seminaras pradedantiesiems

Liepos 16-17 dienomis "Kosmedijos" mokymų centre vyko mezoterapijos seminaras pradedantiesiems ir jau pažengusiems specialistams. Seminarą vedė ir su mokinėmis dirbo jau ne pirmą kartą Lietuvoje viešinti ir kas kart vis didesnio populiarumo sulaukianti E.A.Raneva.

Pirmosios dienos metu buvo aptarti mezoterapijoje naudojami produktai nuo A iki Z: kokteilių sudarymo variacijos ir galimybės, indikacijos, kontraindikacijos, galimi šalutiniai poveikiai, atsiradusių problemų sprendimo būdai, mezoterapijos programos "Mesofat", "Mesolift", "Mesohair" Tuomet dėstytoja rodė mezoterapijoje naudojamas leidimo technikas bei stebėjo, kaip praktiškai jas sekėsi įsisavinti seminaro dalyvėms.

Ne ką mažesnį dėmesį dėstytoja skyrė ir mezoterapijai be adatų - demonstravo ir mokė procedūros ypatumų, odos paruošimo, galimybių.

Antroji diena buvo skirta darbui su modeliais - seminaro dalyvės turėjo galimybę su gydytojos Ranevos priežiūra pačios parinkti individualius kokteilius, atlikti procedūrą. Didelio dėmesio sulaukė naujiena - meso roll, kurio pagalbapaviršinė  mezoterapija atliekama greitai, efektyviai ir neskausmingai.

Taip pat pristatytas naujas produktas - COOLSENSE - nuskausminantis preparatas, rekomenduojamas visų invazinių procedūrų metu.