Veido mezoterapija

Stangri ir elastinga veido oda!

Trokštate ilgalaikio sveikatos ir grožio šaltinio? Norite būti dar gražesnė bei atskleisti gražiausius veido bruožus? Veido mezoterapija yra kosmetologijoje plačiai taikomas metodas, skirtas odos sveikatai atkurti ir veido grožiui paryškinti. Jeigu norite atstatyti odos stangrumą, elastingumą, pašalinti nemalonias, grožį darkančias raukšles ar net smulkias raukšleles – mezoterapija gali būti Jums tinkamiausias sprendimas.

 

Kada reikėtų taikyti veido mezoterapiją?

Mezoterapijos profilaktinį taikymą tinka pradėti jau nuo 30 metų – tai padės išsaugoti odos jaunatviškumą ir bus puiki prevencija nuo odos raukšlėjimosi tolimesnėje ateityje.  Procedūros taip pat gali būti taikomos bet kokio amžiaus vyresnėms moterims – mezoterapija visuomet išlieka efektyvi nepriklausomai nuo odos būklės ar amžiaus.

 

Kaip vyksta mezoterapijos procedūra?

Mezoterapija yra vykdoma mikroinjekciniu būdu, kuomet smulkiomis adatėlėmis į vidurinius bei paviršinius odos sluoksnius suleidžiamos tam tikros biologiškai aktyvios medžiagos. Nesijaudinkite – tai tikrai nesukelia didelio diskomforto ar skausmo! Veikiant naudingosioms medžiagoms, stimuliuojama odos regeneracija, optimizuojama kūno skysčių (limfos, kraujo) veido odoje apytaka, šalinamos riebalų sankaupos ir suaktyvinami kiti odos sveikatą reguliuojantys procesai.

 

Procedūra neskausminga, dėl modernių technologijų pritaikymo bei patyrusių kosmetologų darbo pasiekiamas itin didelis efektyvumas su mažiausiomis laiko sąnaudomis. Raukšlės ne tik natūraliai užpildomos bei išlyginamos, bet taip pat užkertamas kelias tolimesniam jų formavimuisi ateityje. Senėjimo procesas, be abejo, yra neišvengiamas, tačiau taikant mezoterapiją galima gerokai jį pristabdyti išlaikant jaunatvišką grožį žymiai ilgesnį laiką.

 

Individualus konsultavimas ir gydymas

Tam, kad veido mezoterapija būtų veiksminga, svarbu apsilankyti kosmetologo kabinete keletą kartų ir periodiškai atlikinėti procedūras. Tikslus procedūrų skaičius priklauso nuo konkrečios odos būklės – teiraukitės specialisto ir jis suteiks Jums visą reikalingą informaciją apie procedūras.

 

Procedūras mūsų estetikos centre „Kosmedija“ atlieka profesionalūs kosmetologai, turintys tiek medicininį, tiek estetinį išsilavinimą. Atsipalaiduokite ir leiskite atlikti savo darbą rūpestingoms rankoms – juk kiekviena grožio kūrimo akimirka yra maloni ir nepakartojama!