Mezoterapija plaukams

Pasakiškai atrodantys plaukai!
Kas yra mezoterapija? Mezoterapija plaukams – tai labai paprasta ir veiksminga procedūra, kurios metu plaukai pamaitinami trūkstamais vitaminais bei maistingosiomis medžiagomis.
Plaukų slinkimo problema dermatologijoje dar vadinama alopecija, egzistuoja labai seniai, nepriklausomai nuo žmogaus amžiaus ar lyties.
Plaukų slinkimas gali būti:
 • Odos ligos simptomas;
 • Pasireikšti kaip papildomas simptomas sergant vidaus ligomis.
Dažniausiai sutinkama klasifikacija remiasi androgeniniu faktoriumi. Todėl išskiriami androgeninis arba ne androgeninis alopecijos tipai.
Esant androgeniniam plaukų slinkimui pagrindinis vaidmuo tenka hormonui testosteronui. Jo veikla yra geriausiai žinomas ir ištirtas veiksnys, tiriant plaukų slinkimo etiopatologiją. Plaukų folikulų ląstelėse katalizuojamas 5-alfa reduktazės testosteronas verčiamas į biologiškai aktyvesnį metabolitą DHT (dihydrotestosteroną). DHT jungiasi prie plauko folikule esančių androgeninių receptorių. Specifinis ryšys paleidžia procesus ląstelėje, kurie sutrumpina plauko anageno (augimo) fazės trukmę. Dėl šios priežasties plaukas greičiau pereina į telogeno fazę ir iškrenta.
Palaipsniui per eilę ciklų, stori, tankūs pigmentuoti terminaliniai plaukai plonėja, trumpėja, tampa tarpiniais, o galiausiai - trumpais, išplonėjusiais be pigmento vellus plaukais.

Patikimiausi gydymo metodai

Viena iš potencialių procedūrų nuo plaukų slinkimo (ar jis būtų androgeninis ar ne) yra injekciniai medicininiai preparatai, kurie gali būti suleidžiami atliekant negilias paviršines injekcijas į galvos odą arba paskleidžiami taikant mikroadatinę terapiją (mezoterapinį volelį).
Mikroadatinės terapijos metu mikroadatomis subadomas (perforuojamas) odos paviršius, sukuriami daugybiniai kanalai (kapiliarai), pagerinantys įsiurbiamąsias (absorbcines) savybes, o gausios mikrotraumos stimuliuoja odos regeneraciją, jos baltymų – kolageno ir elastino gamybą.

Aparatinė kosmetologija

XL HAIR® terapija

Aprašymas

XL HAIR ES registruotas gaminys ir atitinka svarbiausius atitinkamų Europos sveikatos, saugos ir aplinkosaugos teisės aktų, vadinamųjų produktų direktyvomis, reikalavimus.
Ilgalaikių studijų įrodyta, kad XL Hair produktas gali būti injekuojamas ir nesukelia alergijos, nėra teratogeninis, nepasižymi citotoksiškumu, ne-karcinogeninis.
Svajojate apie pasakiškai gražius plaukus? Išbandykite šiuolaikišką procedūrą, kuri padės atgaivinti net itin nusilpusius plaukus.
XL HAIR®  terapija veiksmingai stabdo plaukų slinkimą, stimuliuoja naujų plaukų augimą ir stiprina jau esančius plaukus.
Produkto sudėtyje nėra hormonų, taip pat - medžiagų, kurios sukeltų šalutinius efektus ar ilgalaikį šalutinį poveikį.

XL HAIR® SUDĖTINĖS DALYS IR JŲ FUNKCIJOS

Hialurono rūgštis 3mg/ml – užtikrina geresnį aktyvių biorevitalizuojančio komplekso komponentų transportą. Yra žinoma, kad hialurono rūgščiai būdingas stiprus tarpląstelinius audinius atkuriantis poveikis, o tai nulemia veiksmingesnę natūralią apykaitą tarp ląstelių, įskaitant plaukų šaknų ląsteles.
Biorevitalizuojantis kompleksas, kurį sudaro:
  • Augimo faktoriai - Rh-polipeptidas-1 ir Vario (Cu) peptidas.
  • Amino rūgštys - argininas, alaninas, apsarto rūgštis, glutaminas, glicinas, histidinas, hidroksiprolinas, izoleucinas, lizinas, metioninas, fenilalaninas, prolinas, serinas, treoninas, tirozinas, leucinas, valinas.
  • Dezoksiribonukleininė rūgštis.
  • Mikroelementai – Ca, Fe, K, Mg, Mn, Na, P, Se
  • Vitaminai – A, PP, B5, B12,B8, B9, H, C.
  • Flavanoidai – rutinas, kemferolis
  • Antioksidantai – kvercetinas, ginkolidai A,C, B, M
  • NAD, NADP.
  • Riebalų rūgštys – linolinė, oleino.
  • Organinis silicis – stimuliuoja ląsteles, kolageno sintezę, pasižymi anti-glikaciniu poveikiu proteinams.
  • Natūralūs 5 alfa reduktazės inhibitoriai – genisteinas ir kvercetinas.

Kada rekomenduojama mezoterapija?

Pasinaudokite šia procedūra, jeigu Jūsų plaukai – silpni, slenkantys, pažeisti. Taip pat, jeigu plaukams bandėte taikyti įvairias priemones, tačiau nepavyko pasiekti sėkmingų rezultatų.

Klinikiniai efektyvumo duomenys

   • 61% pacientų 12-tą savaitę plaukų kritimas sustoja.
   • 73% pacientų po 24 savaičių ženkliai suintensyvėjo naujų plaukų augimas.
   • 60% tyrime dalyvavusių pacientų procedūros efektyvumą įvertino apibūdinimais: geras ir puikus.
   • 85% grupės vyrų buvo ypač patenkinti procedūra, taip pat ir atlikimo technika bei kasdienai skirtų produktų naudojimu ir buvo motyvuoti tęsti arba kartoti procedūrų kursą.

Džiuginantys rezultatai

Jeigu norite, kad mezoterapija būtų itin sėkminga, rekomenduojame procedūras reguliariai kartoti keletą kartų. Tokiu būdu gražiais bei sveikais plaukais galėsite džiaugtis dar ilgesnį laiko tarpą. „XL Hair“ procedūrų kursas – 8-12 (po vieną kartą per savaitę).

Ką dar verta žinoti apie mezoterapiją?

Ši procedūra taikoma ne tik siekiant pagerinti plaukų būklę, bet ir sumažinti celiulitą, strijas, randų paliktas dėmes. Žinoma, šiais atvejais dažnai pasitelkiama ir invazinė mezoterapija. Taip pat po tokios procedūros Jūsų plaukams, galėsite tuojau pat grįžti į darbus. Be to, nepamirškite specialistui pranešti apie savo alergijas.

Informacija

Procedūros kaina: 80 Eur

Procedūros trukmė: 30 min

Paverskite pasakiškai atrodančių plaukų svajonę realybe – apsilankykite pas savo srities specialistus jau dabar!