„Metų anti-aging produktų linija“ Asia SPA apdovanojimo kategorijoje - „Christina Laboratories Muse“

Mes džiaugiamės ir didžiuojamės, galėdami Jums pranešti, kad šiais metais „Christina Laboratories“ produktų linija „Muse“ gavo Asia SPA apdovanojimą kategorijoje „Metų anti-aging produktų linija“.
Azijos SPA yra pirmaujantis SPA ir sveikatingumo žurnalas Azijoje, savo skaitytojams pateikiantis naujausias tendencijas bei naujoves SPA ir grožio versle.
Prestižinis tarptautinis žurnalas kasmet rengia žymiausių ir įtakingiausių prekės ženklų apdovanojimų konkursą, skirtą pagerbti specialistus už jų indėlį į grožio pramonę.
Šiemet ši iškilminga apdovanojimų įteikimų ceremonija vyks prabangiame Hong Kongo viešbutyje „W Hotel“, kuriame susirinks žymiausi šios srities atstovai.
„Christina Laboratories“ kompanijos linija „Muse“ nominuota apdovanimui "Metų anti-aging produktų linija", kadangi kurdama produktus sugebėjo sujungti pažangiausias formules, inovatyvias ir apdovanojimus pelniusias technologijas, ir unikalias rožių žiedlapių savybes.
Sukurta ypatingos rožių rūšies pagrindu, Muse produkcijos linija yra naujausias žodis kosmetikos sudedamųjų dalių srityje, padedanti odai išlikti sveikai, gražiai ir atrodyti jaunesnei. Unikali formulė padeda odai optimizuoti natūralų atsinaujinimą, taip stiprindama jos apsaugines funkcijas ir lėtindama senėjimo procesą.
Vienas pagrindinių linijos komponentų yra Alpinių rožių kamieninės ląstelės išgaunamos iš labai atsparios rūšies rožių, augančių Šveicarijos Alpių kalnų šlaituose. Alpinė rožė Rhododendron Ferrugineum L. žydi 3200 m aukštyje, kur jai tenka prisitaikyti prie žemesnės negu 0 laipsnių C temperatūros ir ypač sauso žiemos oro. Dėl atsparumo ekstremaliems klimato pasikeitimams, taip pat dėl savo homeopatinių savybių šis augalas idealiai tinka apsaugoti ir palaikyti odos atsparumą kenksmingam supančios aplinkos poveikiui ir priešlaikiniam senėjimui.