Makiažas

Makiažo paslaugos jums
Makiažas

Aprašymas

Makiažo įvaizdžių spektras – platus kaip pati spalvų paletė. Nuo subtiliausių, natūralių potėpių, paslepiančių nedidelius trūkumus ir paryškinančių dailiausius veido bruožus, iki ryškių, drąsių atspalvių, derinamų prie šventinės aprangos bei progos. Vien pasirinkti tinkamą įvaizdį yra sunki užduotis, o jį pilnai, tobulai įgyvendinti reikalauja dar daugiau pastangų.
Kaip neprašauti pro šalį ir vėliau nebijoti pažvelgti į šventines nuotraukas? Atsakymas paprastas – padėkite makiažo priemones, šepetėlius bei kempinėles ir leiskite Jūsų įvaizdžiu pasirūpinti profesionalams, kurių rankos naudojant akių kontūro pieštuką tikrai nedrebės.
Makiažas Vilniuje – mūsų estetikos centro teikiama paslauga visoms, siekiančioms nepriekaištingo įvaizdžio bet kokiai progai.

Kasdienis, vakarinis ir šventinis makiažas

Būkite matoma kasdien. Dažnai ieškodami progos dailiau apsirengti, taip niekada ir neapsivelkame tos puošnios suknelės. Kam laukti kažkokios ypatingos akimirkos, kuri galbūt niekada net neatrodys pakankamai ypatinga? Pasigražinkite darbo susitikimui, aktyviai dienai mieste, tingiam sekmadieniui su artimaisiais – kasdienis makiažas neužtrunka ilgai ir neapsunkina veido.
Nepakitęs įvaizdis net nakčiai pasibaigus. Makiažas, kuris nereikalauja nuolatinės priežiūros ir išlieka iki pat šventės pabaigos – vienas svarbiausių aspektų ruošiantis bet kokiam ilgam pasibuvimui. Nepriekaištingam, ilgalaikiam rezultatui pasiekti reikalingos kokybiškos makiažo priemonės bei patyrę meistrai. Sukursime Jums prie aprangos ir šukuosenos priderintą įvaizdį gimtadieniui, vestuvėms, išleistuvėms, teminiam vakarėliui bei visoms kitoms progoms.
20 metų patirtis leidžia mums pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas ir sertifikuotus, saugius produktus. Didžiuojamės savo surinkta profesionalų komanda, kuri kasdien dirba Jums ir Jūsų grožiui.

Informacija

Procedūros kaina: 60 - 80 Eur

Procedūros trukmė: 1 val