Lina Kennedy abejingų nepalieka!

Šį kartą Lina Kennedy nudžiugino ne tik jau praktikuojančias kosmetikes, tačiau susitiko ir su būsimais grožio meistrais. Tarptautinė depiliacijos natūralia cukraus pasta trenerė ir „6 žingsnių“ technikos autorė aplankė ne vieną kosmetikus ruošiančią mokyklą.
Dėstytoja studentams pademonstravo teisingą ir netraumuojančią odos plaukelių šalinimo techniką cukrumi. Pateikė visiškai naują požiūrį į kūno odos priežiūrą, pristatydama pilną kūno odos priežiūros ciklą. Ypatingą dėmesį L.Kennedy skyrė plaukų įauginėjimo problemai, pasiūlė savo rekomendacijas ir efektyvius sprendimus jos prevencijai.
Bendraudama su mokyklų dėstytojomis L.Kennedy juokaudama uždavė retorinį klausimą: ,,Iš pradžių mokytojos moko studentus plėšti plauką prieš jo augimo kryptį (depiliacija vašku). Vėliau, mokydamos koreguoti antakių formą pincetu, studentus mokome traukti plauką natūralia jo augimui kryptimi..Kaip tuomet turėtų būti iš tikrųjų? Kodėl mes klaidiname mokinius“.
Į savo klausimą L.Kennedy atsakė ne tik teoriškai, bet taip pat visus įtikino demonstruodama depiliacijos procedūrą.
Pasak, L.Kennedy, du pagrindiniai dalykai lemiantys būsimo specialisto sėkmę yra šie:
Pirmas - tai jo žinios, įgūdžiai bei procedūros atlikimo technika. Ar jis taikys teisingą, skausmo ir diskomforto klientui nesukeliančią atlikimo techniką. Ar išlaikys procedūrų tęstinumą bei parodys, kad jam iš tiesų rūpi klientas ir jo odos būklė.
Antras – produkto kokybė, kitaip tariant, jo formulė. Dirbdama tik su aukštos kokybės ir tinkamos sudėties produktu, kosmetikė depiliacijos procedūrą galės atlikti nepriekaištingai.

Per 20 metų laikotarpį, Alexandria Professional savo cukraus pastą ištobulino iki menkiausių smulkmenų, kas užtikrina visos procedūros metu nepakitusią ir kartu elastingą pastos tekstūrą, garantuoja saugumą ir komfortą.

„Tai nėra procedūra - ,,Užtepk – Nuplėšk“ (Wax on – Wax off).
Alexandria professional kuria naują požiūrį ir tai - kur kas daugiau, negu depiliacija“, - Lina Kennedy.