Purškiamas įdegis

Purškiamas įdegis

Purškiamas įdegis

Nuo šiol gražų rudą kūno atspalvį galima pasiekti ir be deginimosi saulėje arba soliariume! Tai inovatyvus ir saugus būdas pasiekti tolygų ir natūralų įdegį per itin trumpą laiką, nesukeliant odos pažeidimų ar vėžio rizikos, kurią sukelia ultravioletiniai spinduliai.

Procedūros metu naudojamas specialus aparatas kuris padengia kūną specialia purškiama dihidroksiacetono (DHA) pagrindu pagaminta medžiaga, kuri reaguoja su odos pH ir suteikia tamsesnį odos atspalvį. Procedūra trumpa, o rezultatas matomas iš karto ir pilnai išryškėja po 12 valandų.

 

Visam kūnui

Procedūros kaina: 45 Eur

Procedūros trukmė: 30 min

 

Tik viršutinei kūno daliai

Procedūros kaina: 25 Eur

Procedūros trukmė: 15 min

Tik apatinei kūno daliai

Procedūros kaina: 25 Eur

Procedūros trukmė: 15 min

Tik veidui

Procedūros kaina: 15 Eur

Procedūros trukmė: 10 min

Pasiruošimas prieš procedūrą

Nušveiskite odą

Naudokite šveičiamąją priemonę tam, kad pašalintumėte negyvas odos ląsteles. Taip paruošite lygų odos paviršių, ant kurio purškiama savaiminio įdegio priemonė pasidengs tolygiai.

Skutimasis ar depiliacija

Prieš procedūrą patartina naudoti skutimosi priemones. Depiliacijos procedūras patartina atlikti ne mažiau kaip 24 valandos iki vizito, tam kad nurimtų odos sudirgimas bei neliktų vaško/cukraus likučių.

Venkite kosmetinių priemonių

Odos drėkinimas gali padėti prailginti purškiamo įdegio „dėvėjimosi“ laiką. Naudokite lengvą, ne aliejinio pagrindo ir kvapių medžiagų sudėtyje neturintį drėkinamąjį kremą.

Venkite veiklos, sukeliančios prakaitavimą

Dėl intensyvaus prakaitavimo per odą pašalinami toksinai, o kartu ir dalis purškiamo savaiminio įdegio priemonės, todėl ši gali išblukti netolygiai. Siekdami geriausiu rezultatų - venkite intensyvaus fizinio aktyvumo, saunos ar chloruoto, druskingo vandens, trinties.

Dėvėkite laisvus drabužius

Laisvi drabužiai ir avalynė, kuri nesitrins į odą, gali padėti išvengti nelygumų ar išblukimo.

Priežiūra po procedūros

Venkite kontakto su vandeniu

Po procedūros atlikimo, venkite intensyvaus prakaitavimo ar kontakto su vandeniu. TANgerine naudojama greito veikimo purškiamo savaiminio įdegio formulė paspartina procedūros procesą ir sumažina prausimosi laiką perpus (nuo 2 iki 6 valandų) po aplikacijos.

Naudokite švelnius produktus

Prausimosi metu venkite šiurkščių, kvapnių ar šveitimo priemonių, kurios gali pašalinti purškiamą įdegį. Naudokite švelnų kūno prausiklį, kuriame nėra sulfatų bei kvapiklių.

Reguliariai drėkinkite odą

Bet kokie drėkikliai ar losjonų likučiai gali sukurti barjerą ir apsunkinti purškiamo įdegio priemonės okliuziją. Purškiamo įdegio procedūros dieną nesitepkite kremu, dezodorantu, nenaudokite kvepalų.

Dėvėkite laisvus, tamsius drabužius

Po vizito jausite lengvą lipšnumą, norėsite vengti aptemptų, sintetinių drabužių, kurie gali nutrinti purškiamo įdegio priemonę. Dėvėkite laisvus, natūralaus pluošto, tamsius, drabužius, kuriuose nesimatytų priemonės likučių. Po procedūros rekomenduojame nedėvėti liemenėlės.